EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By mkrw
#1766353
Czesc, wczoraj pojawil mi sie problem z vaptio p1. Pomimo dzialania baterii atomizer nie reagowal. Przeczyscilem dokladnie caly sprzet, no i nic to nie dalo. Dzis zanioslem do sklepu w ramach zakupu mily pan przeczyscil mi w jakis tajemniczy sposob piny i oczywiscie smigalo.. Po dwoch godzinach w plecaku problem pojawil sie znowu, dokladnie taki sam, jak wczesniej. Przeczyscilem raz jeszcze, nic nie dalo. Moze ja jakos źle czyszczę, skoro w sklepie udalo sie od razu? Z góry dziękuję za info <3
Awatar użytkownika
By Gabriel
#1766355
Musisz nosić w plecaku tego pana sprzedawcę. A tak na poważnie, spróbuj podnieść pin w zasilaniu ( tylko z wyczuciem ).
By mkrw
#1766357
Gabriel pisze:Musisz nosić w plecaku tego pana sprzedawcę. A tak na poważnie, spróbuj podnieść pin w zasilaniu ( tylko z wyczuciem ).

wlasnie nic to nie daje. jestem juz po paru probach, za kazdym razem oczywiscie delikatnie to robie. za to w sklepie powiedziano mi ze na pewno nie jest to problem z bateria, bo od razu na innym atomizerze bateria dzialala. z tego co mi powiedziano to problemem bylo to ze nie byl przeczyszczony. co teraz ? :/
Awatar użytkownika
By Gabriel
#1766360
Możesz jeszcze ewentualnie spróbować dokręcić mocniej grzałkę w atomizerze. Może tam brak styku grzałki z pinem atomizera. Lub odkręć grzałkę i z wyczuciem, trochę wysuń pin plusowy grzałki ku dołowi. Możesz też wkręcić nowa grzałkę, może w niej tkwi problem.
By mkrw
#1766367
Gabriel pisze:Możesz jeszcze ewentualnie spróbować dokręcić mocniej grzałkę w atomizerze. Może tam brak styku grzałki z pinem atomizera. Lub odkręć grzałkę i z wyczuciem, trochę wysuń pin plusowy grzałki ku dołowi. Możesz też wkręcić nowa grzałkę, może w niej tkwi problem.


pomogło! dzięki po stokroć! :D
By mkrw
#1766370
Gabriel pisze:No to super. Wystarczy pomyśleć jak przepływa prąd i zniwelować luki.

nie miałem pojęcia, że ten pin z grzałki można obniżyć! dzięki za info jeszcze raz, na pewno przyda się w przyszłości:)
Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

Premium liquidy

Próbowałem dużo różnych liquidów i sytuacja jest t[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.