EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By Problem z E-Kiep
#1330188
:evil: Jestem Początkujący !!!!Aktualnie Kupiłem z Chińczyka E-papierosa wiem że tam są bardzo słabe i szmelc ale proszę was o pomoc . Byłem kupić e-papierosa i od razu olejek otworzyłem i wlałem i paragon wyrzuciłem. Od razu zacząłem palić aż się rozładuje . Zacząłem ładować 3 godzinki bo palić mi się chciało a ja jestem w trakcie rzucania papierosów, jakoś doczekałem i się dalej świeciło czerwone światełko wyjąłem i włożyłem ponownie akurat się zapaliło zielone światełko i wyjąłem bo myślałem że jest już naładowany i zakręciłem i zaczęło migać odkręciłem kartomizer i sama bateria normalnie działa tylko że jak podłączam kartomizer to miga i nwm co mam robić dla tego do was pisze proszę o szybką odpowiedź ;)
Awatar użytkownika
By Peter007
#1330191
Jak miga 3x to zwarcie. Grzałki zapasowej pewnie nie masz?
Awatar użytkownika
By gregbard
#1330192
jeśli miga to oznaka zwarcia, trzeba kupić nową grzałkę lub cały clearomizer
By Problem z E-Kiep
#1330201
Jak jest cały bateria z kartomizerem podłączony to miga 10razy jakby był rozładowany . Ja tego pina podwyższałem oglądałem na necie filmiki i poradniki czytałem i nwm co mam robić :P A nwm czy mi reklamacje tam przyjmą :D :P Może tak być że jest zalany ? Bo jak otwierałem to mi się troche liquid się troche wylał na bluze ale na grzałke raczej nie !

-- [scalono] 09 mar 2015, 21:45 --

Ja kupiłem tego E-Papierosa Dzisiaj o 13 Dodam :D :P
Awatar użytkownika
By gregbard
#1330206
:lol: może być i tak że w środku zamiast normalnego ogniwa siedzi jakaś komedyjka popierdółka wsadzona dla pozoracji, dalej tanio kupujesz czy tym razem pomyślisz?
Ostatnio zmieniony 09 mar 2015, 21:52 przez gregbard, łącznie zmieniany 2 razy.
By Problem z E-Kiep
#1330207
Wszystko chusteczką przemywałem i czyściłem także kartomizer :P

-- [scalono] 09 mar 2015, 21:48 --

Ja chciałem kupić E -papierosa i palić go przez miesiąc i go sprzedać a potem dalej bym już rzucił :P

-- [scalono] 09 mar 2015, 21:50 --

Jak podłącze to niby że jest naładowany . Może tak zrobię że przez całą noc się niech ładuje i coś się uda :P
By szymon1234
#1330213
Kup http://feel-free.istore.pl/pl/bateria-l ... zynce.html

http://feel-free.istore.pl/pl/clearomiz ... t-bvc.html

Na początek idealny zestaw. Nic taniej nie kupisz. Ładowanie przez micro USB.

Jak masz więcej floty, to za 79 zł (-10% rabat) jest zestaw ze spinnerem 1300.

Nie próbuj nawet kupować niczego w galerii.

@up
To już lepiej z dolnogrzałkowcem, bo będzie płakał, że jest bober i trzeba klepsydrować.

Wysłane z mojego XT1032
Ostatnio zmieniony 09 mar 2015, 21:53 przez szymon1234, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By Eryk_c4
#1330219
Jeden błąd w myśleniu. Takiego ep od Ciebie nikt nie odkupi. Jeżeli uważasz, że jesteś w stanie w miesiąc rzucić palenie, to odpowiedz sobie ile wydajesz miesięcznie na analogi? (paczka dziennie = 430 zł? ), i wydaj chociaż połowę na ep (z pomocą forum), a na pewno będziesz zadowolony i prędzej rzucisz niż na jakiejś imitacji ep.
By szymon1234
#1330220
Sarcasm mode:
Kup paczkę Malboro. Taniej wyjdzie.

Na serio, to albo tanio albo dobrze. Na baterii nie ma co oszczędzać. Ten clearomizer aspire et bvc kosztuje ~20 zł, a efekt jest nieziemski.

Na takie baterie nie ma gwarancji, elektronika pewnie poszła pa pa, możliwe że przez przepięcie.

@up
Kupi zestaw z E-dym z 2x spinner 1300 i et bvc i ma wzorowy zestaw na początek.


Masz wgl 18 wiosen?


Wysłane z mojego XT1032
Ostatnio zmieniony 09 mar 2015, 21:58 przez szymon1234, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By Peter007
#1330221
200 zł miałeś? Na głupoty wydales? Jesteś pełnoletni?
By Problem z E-Kiep
#1330224
W sumię to masz rację ale jakiegoś idiotę sobię znajdę i kupi ode mnie za 30 zł ;)
To wiecie czy nie wiecie jak pomóc czy zamykamy temat ?
Jakieś propozycje są związku z tą baterią.
Możliwe jeszcze dodam że może śmierdzi bateria taką spalenizną albo czuć ten liguid co kupiłem . Guma Balonowa Smak i jestem w błędzie :P
Awatar użytkownika
By gregbard
#1330225
Problem z E-Kiep pisze:Nie da się jakoś tego naprawić ?

Jakoś naprawić? :lol: Proszę bardzo, gotowe poradniki.
http://przeklej.org/file/v0QYdl/naprawa.baterii.ego.pdf (naprawa baterii ego) NOWY
http://przeklej.org/file/gE9b85/Naprawa ... ce5.v3.pdf (naprawa grzałki)
Uprzedzając kolejne pytanie... Nie, kropelką tego się nie da naprawić.
Ostatnio zmieniony 09 mar 2015, 21:59 przez gregbard, łącznie zmieniany 1 raz.
By amsaw
#1330228
Problem z E-Kiep pisze:...
Jak podłącze to niby że jest naładowany . Może tak zrobię że przez całą noc się niech ładuje i coś się uda :P

Ja bym nie ryzykował.
Chyba, że mieszkanie masz dobrze ubezpieczone i masz płytki sen. Jeśli tak, to ładuj śmiało przez noc.
Awatar użytkownika
By Uxi666
#1330232
:palm Twój fajek nadaje sie tylko jako element dekoracji kosza na śmieci...
Spinner upgrade~65zł
Aspire ET~20zł
co nam daje 85zł i masz dobrego i sprawdzonego fajka na start.
Awatar użytkownika
By Peter007
#1330233
Problem z E-Kiep pisze:jakiegoś idiotę sobię znajdę

Znaczy się ktoś kto takie wynalazki kupuje to idiota?
By szymon1234
#1330234
Nic tak to brzmiało trochę podejrzanie. Często gimbaza tu przychodzi z podobnymi problemami. Nie ma tematu.

Tak dla info, ile dałeś za to cudo?

Rozstrzymając temat masz zestaw za 50 zł, 80 zł i 150 zł. Wybierz sam.

Wysłane z mojego XT1032
By szymon1234
#1330239
Uxi666 pisze::palm Twój fajek nadaje sie tylko jako element dekoracji kosza na śmieci...
Spinner upgrade~65zł
Aspire ET~20zł
co nam daje 85zł i masz dobrego i sprawdzonego fajka na start.

Na E-dym jest taki zestaw + ładowarka + adapter + darmowa wysyłka za 79 zł i do tego rabat 10% dla nowych.

Wysłane z mojego XT1032
Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

Premium liquidy

Próbowałem dużo różnych liquidów i sytuacja jest t[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.