EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By początkujący_waper
#1417104
Tak jak w temacie, od pewnego czasu posiadam baterie spinerke 2.
Jeszcze w tamtym tygodniu wszystko bylo ok, ale od dwóch ostatnich ładowań bateria trzyma znacznie krócej. Czy to moze byc wina ladowarki? (Ostatnio zmienialem) czy da sie jeszcze coś naprawic? :(:?

Wysłane z mojego GT-S7580 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By .kokakola
#1417109
Może, może być to też wina samej baterii. Jak długo to jest "od pewnego czasu"?
Awatar użytkownika
By malina
#1417131
Zwróć uwagę jak długo trwa ładowanie do pełnego. Ta bateria miewa taką przypadłość że lubi szybciej kończyć ładowanie ale po jej wykręceniu z ładowarki i ponownym przykręceniu dalej zapala się czerwona dioda, czyli należałoby kontynuować ładowanie.
Jeśli zwrócisz uwagę że za szybko się naładowała niby do pełnego to być może właśnie o tą przypadłość i w twoim przypadku chodzi.
Awatar użytkownika
By Peter007
#1417192
2h to zdecydowanie za krótko.
Awatar użytkownika
By Peter007
#1417369
To odkręć i wkręć ponownie. Jak zacznie znowu ładować to znaczy, że ma tą fabryczną wadę, o której była mowa wyżej a jak nie to pojemność ogniwa spadła.
Awatar użytkownika
By Peter007
#1417417
Nie, to naturalna kolej rzeczy. Można wymienić ogniwo ale czy to ma sens?
Awatar użytkownika
By malina
#1417449
Jeśli mas zna gwarancji to reklamuj. Naturalne zużycie się ogniwa to jedno jeśli faktycznie jak to się mówi, swoje już wysłużyło a niedomaganie w krótkim czasie po zakupie.
By początkujący_waper
#1417876
malina pisze:Zwróć uwagę jak długo trwa ładowanie do pełnego. Ta bateria miewa taką przypadłość że lubi szybciej kończyć ładowanie ale po jej wykręceniu z ładowarki i ponownym przykręceniu dalej zapala się czerwona dioda, czyli należałoby kontynuować ładowanie.
Jeśli zwrócisz uwagę że za szybko się naładowała niby do pełnego to być może właśnie o tą przypadłość i w twoim przypadku chodzi.

Mam taką nadzieje:)

Wysłane z mojego GT-S7580 przy użyciu Tapatalka
Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

Premium liquidy

Próbowałem dużo różnych liquidów i sytuacja jest t[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.