EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By ŚmieszekPozaKontrolą
#1742818
Witajcie,

Nie wiem czy w dobrym dziale wrzucam posta (jako że to 1szy w ogóle ;) ) - w razie czego proszę o przeniesienie.

Jestem szczęśliwym posiadaczem Kangertech Subox Mini i od około 2 lat było z nim mniej lub bardziej w porządku, aż do wczoraj.
Z nikąd pojawił się problem - ładuję baterię powiedzmy około 1,5/2h - ładowarką i kablem ori z Samsunga, po czym jak próbuję "zapalić" to cały czas pokazuje mi że bateria jest rozładowana.
Kupiłem nawet specjalnie w związku z tym nową baterię - taka sama sytuacja. Gdzie szukać problemu ? Dodam tylko że po podpięciu do ładowania miernik baterii cały czas pokazuje jakby się ładowała.

Z góry dzięki za pomoc i proszę nie rozstrzeliwujcie za pierwszego posta :)

Zmieniono nazwę wątku i przeniesiono do właściwego działu.
M.
Awatar użytkownika
By pathhell
#1742823
Subox to stary typ więc jeśli to jeszcze pierwsza wersja to ładowanie tam bez wyciągania baterii jest jako dodatek(ostatnia deska ratunku) sam producent zaleca ładowanie baterii zewnętrzną ładowarką. Więc wychodzi na to że padł Ci moduł ładowania. Drugą możliwością może być nieodpowiedni zasilacz.

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By blucas
#1742824
Nie chcę krakać... ale na moje oko wewnętrzna ładowarka wyzionęła ducha.
Można by to sprawdzić ładując aku zewnętrzną ładowarką.
Prawdopodobnie czeka cię wymiana sprzętu lub zakup ładowarki zewnętrznej.
Awatar użytkownika
By bulit73
#1742856
2 lata to i tak niezły wynik :D
Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

Premium liquidy

Próbowałem dużo różnych liquidów i sytuacja jest t[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.