EPF
Dział dot. gotowych płynów z nikotyną lub bez ze sklepowych półek.
Awatar użytkownika
By Rybson
#902953
Do tej pory sprobowalem z hansgena ale wydaje mi sie taka troche trącająca choinką :shock: natomiast z ciggera oraz milda (tego starego z biala nakretka) byly pyszne. Czy zna ktos tansze odpowiedniki lub inne smaczne zielone herbaty?
Awatar użytkownika
By saradonin
#902954
Nie chciałbym Cię rozczarować, ale jeśli pijasz zieloną herbatę i oczekujesz podobnego smaku, to takiego aromatu porządnej liściówy nie znajdziesz ;)
Awatar użytkownika
By bofh
#902966
Niezły jest aromat Atmosa robiony na 5%. Korzystam regularnie i z przetestowanych najbliżej mu do oryginału...
Awatar użytkownika
By Rybson
#902969
Rozumiem, nie szukam smaku z kubka tylko zamiennikow / podobnych liquidow do mild zielonej i cigger.
Awatar użytkownika
By elwa
#903401
Ostatnio miałam liquid Bill's - green tea, zużyłam go 50ml, mi smakował, lekko goryczkowaty,kwaskowy jak to zielona harbata. Nie mam porównania co do zielonej z innych firm. Ale ten polecam, oczywiście to moje odczucia........:)
By Zicerek
#907345
Ostatnio wchodze do kibla w pracy, czuje jakiś znajomy zapach, patrzę a tam stoi odświeżacz powietrza o zapachu zielonej herbaty. Prawie identyczny jak smak mojego olejku. Polecam olejki z Intersmoker.com (green tea, black tea, 7up)
Awatar użytkownika
By Zireael
#907373
Liqueen daje radę :) Kiedyś chyba z tydzień nie paliłam nic innego.. spokojny smak, nie męczący, dobry na dłużej.
By daggga28
#937001
U mnie ok, ale nie wszystkie mi podchodzą, mam swoje wybrane i innych nie kupuję. Ogólnie jak za bardzo czuć herbatą czy ziołami to mi nie smakują.
Awatar użytkownika
By tupajtu
#976262
Danuta pisze:Mnie smaki herbaty odrzucają, próbowałam raz i nie dokończyłam.... nie ma to jak kawa, nie mniej jeżeli szukasz herbacianego smaku to może ten?
http://www.intersmoker.pl/product/index ... ad-image-0

przyznam że ten link do herbatki bardzo przydatny ;)
niska cena, ciekawe jak smakuje ? ma ktoś ? kupił.Widzę nawet certyfikat jest.
Kto kupował w tym sklepie ?
Awatar użytkownika
By PrezesArQ
#976456
LiQeen'a Green Tea kiedyś wapowałem nałogowo. Smak fajny, mocno herbaciany i generalnie godny polecenia.
Niestety zrobił się dla mnie za mocno aromatyzowany i zacząłem rozcieńczać VG.

Próbowałem też zamówić od Evapera, ale ta akurat mi nie podeszła. Strasznie czuć jakieś kwiatki, z tymi cmentarnymi mi się kojarzy :lol: (nie znam nazwy niestety, słaby ze mnie florystyk)

Atmos Lab Green Tea (aromat) jest fajny. Używam od jakiegoś czasu i mogę polecić. Minus jest taki, że jest dosyć słabo aromatyczna a jak się da więcej aromatu to wcale nie wychodzi na plus. Obecnie mieszam na 20ml bazy (70-80%VG) 22 krople zielonej herbaty i ok 10 kropel Lime, też od Atmosa. Wychodzi coś na zasadzie Liptona w butelce ;)
Czasami dodaję zamiast limonki jeżynki, ale max 5 kropel (strasznie intensywny smak ma ten aromat).

Przewinął mi się jeszcze kiedyś przez ręce płyn Hangsena, ale jak dla mnie to nawet nie stało w pobliżu zielonej herbaty.
Awatar użytkownika
By tupajtu
#976463
PrezesArQ pisze:LiQeen'a Green Tea kiedyś wapowałem nałogowo. Smak fajny, mocno herbaciany i generalnie godny polecenia.
Niestety zrobił się dla mnie za mocno aromatyzowany i zacząłem rozcieńczać VG.

Próbowałem też zamówić od Evapera, ale ta akurat mi nie podeszła. Strasznie czuć jakieś kwiatki, z tymi cmentarnymi mi się kojarzy :lol: (nie znam nazwy niestety, słaby ze mnie florystyk)

Atmos Lab Green Tea (aromat) jest fajny. Używam od jakiegoś czasu i mogę polecić. Minus jest taki, że jest dosyć słabo aromatyczna a jak się da więcej aromatu to wcale nie wychodzi na plus. Obecnie mieszam na 20ml bazy (70-80%VG) 22 krople zielonej herbaty i ok 10 kropel Lime, też od Atmosa. Wychodzi coś na zasadzie Liptona w butelce ;)
Czasami dodaję zamiast limonki jeżynki, ale max 5 kropel (strasznie intensywny smak ma ten aromat).

Przewinął mi się jeszcze kiedyś przez ręce płyn Hangsena, ale jak dla mnie to nawet nie stało w pobliżu zielonej herbaty.

powiadasz - że taki dziwny smak ;) no bywa. Każdy człowiek ma inne kubki smakowe, właśnie zamierza zakupić coś w podobie.
No a wy jakie smaki palicie ? może macie jakieś sprawdzone smaki ?
Awatar użytkownika
By PrezesArQ
#976484
tupajtu pisze:\\
No a wy jakie smaki palicie ? może macie jakieś sprawdzone smaki ?


Każdy ma inne kubki smakowe i każdemu co innego podchodzi. Tak samo w miarę czasu nie palenia analogów będziesz odczuwał zmianę smaków.
Osobiście wapuję głównie owocówki, ale muszę mieć pod ręką jakąś dobrą tytoniówkę. W jednym parowniku musi być dobra limonka, kwaskowata i nie za słodka. W drugim coś herbacianego, w trzecim słodkiego a w czwartym tytoniówka, ale nie ciężka i gorzka.
Trochę sprzętu się nazbierało na półce, więc żeby nie leżakował to z każdego po parę buszków trza uszczknąć ;)
Awatar użytkownika
By tamistra
#979789
Ja ostatnio spróbowałam Zielonej Herbaty z tej nowej linii ebulla "FRUQUEEN",ale... niestety, smak kompletnie mi nie podszedł. Czuję po prostu nieprzyjemny, kwaskowy posmak i jakąś taką goryczkę - choć innym może właśnie to się w tym lq najbardziej podobać :) Co w sumie jest bardzo prawdopodobne, bo inne liquidy z tej serii mają naprawdę pyszne (black tea, wanilia... mmm :roll: ).
Myślę, że dla kogoś, kto właśnie takie kwaskowe aromaty woli, ta opcja jest warta wypróbowania :) są ciut tańsze od Liqueenów (bodajże 14zł/10ml), a jakościowo prawie identyczne :)
Awatar użytkownika
By tupajtu
#979841
zakupiłem ten pakiet z intersmoker. Dzwoniłem do nich paczka wyszła wczoraj więc w poniedziałek będę miał/ jak stestuje to napisze swoją recenzje i powiem czy warto. Myślę że we wtorek
Awatar użytkownika
By tupajtu
#989134
no jak mówiłem paczka trafiła do mnie w pon. Rano. Więc spoko.. nie pisałem od razu bo chciałem najpierw spróbować co tam od nich dostałem.
Banan, kola i kilka innych smaków + e papieros. Ładnie zapakowane no jestem pod wrażeniem.
Gwarancja i ogólnie spoko ;)
Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

Premium liquidy

Próbowałem dużo różnych liquidów i sytuacja jest t[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.