EPF
Nasze własne produkcje
Awatar użytkownika
By PuchaczGwiezdny
#763094
Moi mili,
czy ktoś zaadoptował jakąś kaburę na poczet moda?

Nie będę nosić nic na szyi gdyż mam zbyt ładną klatę żeby coś na niej dyndało.

Poszukuje czegoś co można doczepić do paska od spodni i nosić po boku.

PG.
By jaro19591
#763115
Już to wklejałem, ale przypomnę. Trochę starej skóry, odrobina chęci i można coś sklecić.


Obrazek
Awatar użytkownika
By slavo22
#763163
Jaro, ja mam dużo chęci ale dwie lewe ręce do takich prac. Nie każdy potrafi takie cudo wymodzić.

Tapnięte ze SGSa
Awatar użytkownika
By kwinto
#763175
jaro19591 pisze:Już to wklejałem, ale przypomnę. Trochę starej skóry, odrobina chęci i można coś sklecić.


Obrazek

jak wytłoczyłeś ta skóre tzn wyprofilowałes ???
Awatar użytkownika
By nok
#763184
hajdass pisze:Kiedyś ktoś coś pisał o etui na cygara

Raczej czegoś takiego przy spodniach nie da rady nosić :)
Obrazek
Awatar użytkownika
By Artur
#763190
Na zagranicznym forum jest lista na takie etui szyja i pasek do wyboru 2 w jednym. W dodatku guzior moda mozna wciskac bez wyciagania z etui i wapowac. Naszego rodzimego moddera

Taptalked from JIAYu G3
By jaro19591
#763296
kwinto pisze:
jaro19591 pisze:Już to wklejałem, ale przypomnę. Trochę starej skóry, odrobina chęci i można coś sklecić.


Obrazek

jak wytłoczyłeś ta skóre tzn wyprofilowałes ???

W parę minut wyciąłem formę z drewna no i oczywiście na mokro. Ostatnio używam do moczenia płynu do czyszczenia hamulców! Szybko odparowuje.
By DeVertus
#771116
A ja szukam zawieszki na szyję żeby zmieściła 22 mm średnicy i 210 mm całkowitej długości żeby za bardzo nie wystawał zestaw i żeby była wąska (w stylu cienkiego prostokąta a nie trójkąta) wycinka na przycisk... Ale taki ideał chyba nie istnieje...
By South951
#772432
@Mviolsh
pokrowiec na pałkę teleskopową to w sumie najlepszy pomysł jak ktoś nie chce/nie może(praca) nosić ciężkich modów na szyi, parę przeróbek i modzik przy pasku wygląda zajedwabiscie
Awatar użytkownika
By slimxx
#774835
Arnie trafiłeś w sedno - idealny pokrowiec + tuba na baterie/LQ - tylko kurde za krótkie. Długość "cygara" 16,5/ średnica 18mm. Ja potrzebuje długość 18 cm na 22-23 mm.
By r0nek
#775582
Ja szukałem na początku coś co mi będzie przypominać paczkę po analogach, ale średnio coś znajdę w tych wymiarach. Muszę też poszukać czegoś takiego.
By Oldhunter
#789040
Ponieważ nie mogłem znaleźć nic fajnego na mojego VAMO, uszyłem sobie sam z kawałka skóry :mrgreen: i się pochwalę :

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
By jaro19591
#843600
Znalazłem jeszcze kawałki kilkudziesięcioletniej skóry i wystrugałem futerał na zestaw Provari + Taifun:


Obrazek
Bąbelki wypływające z atomizera

Witam, mam problem z wypływającymi bąbelkami z ato[…]

https://i.ibb.co/B60CxKN/vape-poland[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.