EPF
wszystko związane z czyszczeniem i konserwacją e-papierosów.
Awatar użytkownika
By marcon13
#62660
Witam :wink:

Chciałem tutaj przedstawić moją sytuację z penem z podpisu i prosić o poradę. Użytkuję swoją c155p jakiś czas i ostatnio miała miejsce taka sytuacja. Przy oględzinach atomizera(troche cuchnęło) zauważylem że knot, który znajduje się pod nim wydostał się na atomizer :shock: Igłą przywróciłem mu własne miejsce, ale sytuacja się powtarzała. w końcu to co było na atomizerze wyciągłem stamtąd (bałem się o zdrowie, co to inhaluje palony knot). Teraz ogólnie śmierdziało palonym na sucho atomizerem (sic! pierwszy raz w penie coś takiego) jak mój były dse901. Aktualnie pen nie oddaje za dobrze smaku i pozbawiło go to kopa w płuco :( kop zerowy przez co nie mogę się napalić(a przedtem buchał jak lokomotywa). I w tym przypadku mam pytanie czy mogę coś z tym zrobić? Pana Łukasza nie chcę już męczyć(wczoraj odebrałem nową baterię), zresztą nie wiem czy brak "kopa" podpada pod reklamację.

Aha i jeszcze założyłem wczoraj nowy wkład (bo śmierdziało), 20 maszków, ściągam a tu zonk :shock: Trochę włokien na atomizerze, pozostała część w ustniku jakby przypalona.

Ktoś wie do czego ten knot służy? I co w tej sytuacji zrobić?

Z góry serdecznie dziękuję
Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

Premium liquidy

Próbowałem dużo różnych liquidów i sytuacja jest t[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.