EPF
Awatar użytkownika
By Araiser
#623534
No to miło, wdychacie sobie opary analogowe.
Awatar użytkownika
By Cieszbor
#626125
Czarna herbata z liqueen'a też jest bardzo neutralna. Wiśnia, też mało kogo drażni. Zawsze możesz, też robić jak ja, czyli przytrzymać chmurę nieco dłużej w płucach wtedy dym jest mniejszy i praktycznie bezwonny.
Awatar użytkownika
By quios
#626134
Cieszbor pisze:Czarna herbata z liqueen'a też jest bardzo neutralna.


Lub jej znacznie tańszy odpowiednik z Hangsena. Pyszne i nie drażniące dla otoczenia.

tapatalkowane...
Awatar użytkownika
By Shku-li
#626254
Liquidy z blue mist nie dają kompletnie żadnego smrodka dla otoczenia, tak przynajmniej mówią mi w pracy i w domu. Dla mnie to podstawa żeby ani nie pachniało ani nie śmierdziało
By ziemniak69oi
#627935
Liquidy z blue mist nie dają kompletnie żadnego smrodka dla otoczenia, tak przynajmniej mówią mi w pracy i w domu. Dla mnie to podstawa żeby ani nie pachniało ani nie śmierdziało

Spróbuj French Pipe. Efekt gwarantowany :D
Awatar użytkownika
By Shku-li
#628034
ziemniak69oi pisze:
Liquidy z blue mist nie dają kompletnie żadnego smrodka dla otoczenia, tak przynajmniej mówią mi w pracy i w domu. Dla mnie to podstawa żeby ani nie pachniało ani nie śmierdziało

Spróbuj French Pipe. Efekt gwarantowany :D


Tego cuda nie kopciłem akurat. Z blue mista mam 555, cml, coffe paradise, carmel mocha i virginia. One nie dają zapachów, natomiast kumpel był u mnie z red bullem od trendy i jak go odprowadziłem do drzwi to po powrocie do pokoju ewidentnie czuć było mocno słodką woń.
Awatar użytkownika
By cordat
#628060
Ja przestałem już buchać w domu bo rodzina jednak marudzi że śmierdzi. Mam w domu ok 0.5 litra liquidów w 10, 30 ml. buteleczkach i muszę stwierdzić że 90% z nich śmierdzi. Poza tym uważam że zakaz e-palenia w pomieszczeniach zamkniętych w towarzystwie osób trzecich powinien być zakazany.

Wysyłane z mojego LT30p za pomocą Tapatalk 2
By Pablo02
#628100
Podczas mojej krótkiej przygody z e-p paliłem jedynie USA MIX i Red Bulla, ten ostatni wyczuwalny w stopniu umiarkowanym u dziewczyny w pokoju, u mnie nie, bo i tak zawsze śmierdzi skarpetami i butami, więc smrodek maskuje zapach z e-p :D
Awatar użytkownika
By witek67
#628465
Świetny temat.
Wczoraj pierwszy raz przyszedłem do pracy z e-fajką (e-pale od 14-01-2013), i sprawę ewentualnego śmierdziastwa załatwiłem od ręki. poczekałem aż wszyscy przyszli, wyciągnąłem e-fajke i z dumą i humorem w głosie zakomunikowałem że od dziś z uwagi na brak podwyżki będe was podtruwał e-fają. oczywście wzbudziło to sensacje i zainteresowanie. w ramach zapoznanie się z e-petkiem zrobiłem mały eksperyment i dałem każdemu zadanie rozpoznanie co za smak aktualnie pale (CML). narobiłem "dymu" i każdemu z osobna dmuchnąłem w nos, nawet kierowniczce, z pytaniem co czuje. generalnie ludziska czuły słodkawy, przyjemny zapach. cały dzień bezkarnie dymiłem ile wlezie bez wychodzenia i nikt nic nie powiedział.
ciekawe co będzie jak zmienie smak?

pozdrawiam witek
Awatar użytkownika
By jano0244
#628474
Zmienisz smak i zapewne nic w odczuciach dla otoczenia się nie zmieni. Moja żonka ma superczuły nos i choć od 24 dni kombinuję z różnymi smakozapachami LQ, to mówi, że wszystkie odczuwa podobnie, bardzo delikatnie i nic jej nie drażni. A obwąchuje mnie codziennie, sprawdzając, czy przypadkiem analoga nie wyczuje.
Awatar użytkownika
By Shku-li
#630520
Czytam to co piszecie i stwierdzam że u mnie w pracy ludzie nie mają węchu bo biegam z efajem po wydziale z zmieszanym virginią 12 i cml 18 (muszę Te 12 powypalać ;) ) i nikt nic nie czuje. Bucham czasem na korytarzu i praktycznie co kilkanaście minut w pokoju, to co chwile pytam ludzi czy coś czują to mówią, że kompletnie nic
By viktor
#650947
Mój syn ,który w ogóle nie pali i nigdy nie palił, bezbłędnie wyczuwa co wapowałem. Potrafi określić zapach. Żona już mniej ale ona paliła analogi (nie pali już kilka lat).
Ja sam, niestety, nie wyczuwam zapachu z e-p ale już zapach analoga czuję nawet na ulicy gdy ktoś w pobliżu pali.
Awatar użytkownika
By wasp
#651494
Mój syn też jest wyczulony na "aromaty". Według niego opary z liquidów BM faktycznie są raczej bezwonne. Z innymi różnie bywało. Natomiast podoba mu się zapach moich samogonów. Najczęściej mieszanka kawa-tiramisu, z dodatkiem cynamonu. Niepalący uważają, że to dosyć ładnie i subtelnie pachnie. Teść, który jest trenerem, zapach niektórych liquidów (french pipe, 555 i kilka innych tytoniopodobnych) porównuje do smrodu szatni tuż po walkach bokserskich, natomiast mogę przy nim chmurzyć swoje samogony. W sobotę, z powodu rozchodzącego się aromatu korzenno-cynamonowego, popędził do cukierni po ciasta, bo ma kurczę pociąg do słodyczy.
Skoro współpracownikom w zamkniętych pomieszczeniach przeszkadza zapach używanych przez was liquidów, spróbujcie do pracy zabierać samą neutralną bazę i mniej intensywnie chmurzcie przy biurkach.
Awatar użytkownika
By pawel_aa
#651521
Chmurzę sobie co wieczór od trzech tygodni siedząc wygodnie na kanapie przed komputerem lub TV. W fazie testów przewinęło się kilka różnych liquidów, ale żona nigdy nie stwierdziła że cokolwiek czuje w powietrzu. Fakt, że staram się nie puszczać z paszczy kłębów chmur bez wdychania do płuc, tak dla zasady.
Awatar użytkownika
By niedzwiedz86
#653122
Zauważyłem ciekawą reakcję na aromat US Red Mix. Jedna osoba stwierdziła, że śmierdzi kocią kuwetą, jedna, że "wali jak u X w chacie" (panna X hoduje fretki i faktycznie, w domu unosi się taki specyficzny "moczowy" smrodek), a kumpel z którym pracuję, podsumował, że w biurze "wali sikami" (o dziwo, w czasie wapowania mu ten smak nie przeszkadzał, ciągle sępi EP jak jest zimno i mu się nie chce wychodzić na faję).
Awatar użytkownika
By jedenkrok
#653151
od paru miesięcy wapuję najróżniejsze liquidy i póki co nikt nie narzekał. czasem jak wieczorem siedzę przy komputerze przez 3-4h (zużywając przy okazji pół clearomizera) to kiedy wracam z powrotem do pokoju to czuję delikatny zapach, ale to może być równie dobrze siła sugestii. wiadomo, że jeśli dmuchnie się komuś w twarz to bez problemu wyczuje, ale wapując w powietrze - nie ma szans moim zdaniem, chyba, że będzie to jakiś wyjątkowy śmierdziel (a takich nie palę).

jedyny liquid, który był wyraźnie wyczuwalny przeze mnie i ludzi dookoła to Mild MB 14. dziewczyna określiła zapach jako "jakbyś otworzył paczkę z jakimś delikatnym tytoniem".
Awatar użytkownika
By skibox
#653205
Jeśli dmucham w powietrze to nikt nie narzeka, ale wczoraj usłyszałem, że moja Virginia od Blue Mista jest strasznie "kwaśna" jak "skisłe mleko" kiedy przypadkiem dmuchnąłem koledze w twarz. O truskawce już tak nie mówił, więc to raczej kwestia liquidu.
TGT IV

No to szporujemy już... TAIFUN GT IV Wir freuen un[…]

Otóż tak. Pojechałem niedawno po grzałeczkę i dowi[…]

Dla odreagowania od trawnika bawimy się w typowani[…]

Luźne wejście ijust S

Witam, dziś mi spadł z biorka ijust S. Na początku[…]