EPF
Rzuciłeś palenie lub e-palenie? Podziel się z innymi jak to zrobiłeś!
Awatar użytkownika
By thorgalxxx
#516936
Witam i żegnam zarazem.

Chciałem powiedzieć, że w końcu po pół roku epalenia całkowicie rzuciłem palenie :)
Z pomocą ludzi na forum, porad i wielu ciekawych informacji rzucanie palenia było czystą przyjemnością.

Dla ciekawych. Zacząłem epalic w styczniu. Przygodę swoją zacząłem z zestawem startowym KGO 1100 ( bardzo dobry epapieros, działa do dzisiaj u kolegi) . Tydzien do przyzwyczajenia się do smaku liquidu i dymu. Ogólnie dymek robi swoje, psychika że coś jednak się pali. Później dwa miechy poszukiwań odpowiedniej końcówki, ale co rusz wychodzą coraz to bardziej dopracowane modele więc niedługo nie będzie to problemem. Następnie zachciało mi się spróbować owocowego liquidu ponieważ znudziło mnie szukanie smaku dla siebie i żaden tytoniowy nigdy nie odda smaku papierosa. Trafiłem na liquid liqueen o smaku czarnej porzeczki. Niebo w gębie, ale cena dość duża. Więc zacząłem mieszać sam. Po wielu próbach smak dobry lecz nie taki, ale cena 100 razy mniejsza. W końcu jak juz miałem swoje końcówki i swoje smaki to zacząłem robić coraz to słabsze liquidy. W sumie skończyłem na mocy coś koło 2. I tak niewiadomo kiedy powiedziałem dziękuję i odłożyłem na półkę. Jeszcze przez dwa dni wieczorem tak dwa razy się zaciaglem i koniec. Żadnych skutków ubocznych. Nawet żona nie mogła uwierzyć, bo zawsze zarzekałem się że nie rzucę palenia. A jednak udało się. Nie palę już dwa miesiące.


Pozdrawiam wszystkich i życzę powodzenia w rzucaniu palenia lub przyjemności z e palenia a przede wszystkim zdrowego palenia jeśli istnieje.
Awatar użytkownika
By pino80
#516940
Cieszy mnie to że dzięki e-fajkom i tym forum udało Ci się wyjść z nałogu
Również życzę powodzonka
Awatar użytkownika
By StaryChemik
#516957
Aż miło czytać takie posty! Jednak okazuje się, że można. Gratuluję serdecznie.
Awatar użytkownika
By dario
#516977
Podziwiam i też bedę wzorował się na takich osobach jak Ty.Pozdrawiam .
By Endriusza
#517046
Mięczak. Tak łatwo się poddałeś obecnej modzie na niepalenie - a fe :lol: A tak swoją drogą pomimo, że bardzo lubię to *SMOKEKING* to i tak Ci troszeczkę zazdroszczę i życzę Ci żebyś nie musiał więcej zaglądać na to forum - ani na inne dotyczące papierosów (no chyba, że z samego sentymentu).
Powodzenia i pozdrawiam
Awatar użytkownika
By cujo
#517492
Gratuluję. Świetnie się czyta taki opis - rzuciłeś, zupełnie bezboleśnie, prawie "nieświadomie". Dla chcących całkowicie wyjść z nałogu (jakiegokolwiek) działa bardzo motywująco. U mnie do tego chyba jeszcze bardzo daleka droga. Ale może kiedyś... Jeszcze raz gratuluję bycia "wolnym".
Awatar użytkownika
By Archon1
#517503
Szczere gratki, ja nie rzucę e-p bo za przyjemne i smaczne to całe e-palenie, jedynie co to zejdę do zerówek, już mam coraz bliżej :lol:
By Endriusza
#517507
Archon1 pisze: ja nie rzucę e-p bo za przyjemne i smaczne

To samo myślałem i mówiłem jeszcze niedawno o zwykłych śmierdziuchach :lol:
Awatar użytkownika
By Archon1
#517510
Endriusza pisze:
Archon1 pisze: ja nie rzucę e-p bo za przyjemne i smaczne

To samo myślałem i mówiłem jeszcze niedawno o zwykłych śmierdziuchach :lol:

Jak paliłem śmierdziuchy nie uważałem ich za smaczne, to obrzydliwy nałóg który wręcz przeszkadzał na każdym kroku, z e-p rzecz ma się troszkę inaczej :lol:
By Tomcio
#517516
@thorgalxxx - miło się czyta takie słowa. Gratuluję!

Też troszkę się czuję tak, jakbym był wolny. Analogi były ze mną lekko ponad 20 lat, "e" kupiłem ... sam nie wiem dlaczego, i po zaledwie dwóch miesiącach przeszedłem na 0mg/ml. Teraz nie wiem co dalej, bo puszczanie chmurki sprawia mi przyjemność, a na forum tyle nowości, aż żal nie wypróbować. No nic, płynę dalej, zobaczymy dokąd mnie wody (liquidy) zanosą ;)
By dethleffs
#517568
Pogratulować :)

Mi po dłuuuugim czasie wapowania 18mg/ml. Udało się przejść na 3 - czasem 6 mg/ml. Bez pośrednich stężeń. Wcześniej próby przejścia tylko na 12 - spełzły na niczym, a od pewnego czasu, 18 stało się po prostu dla mnie strasznie mocne :O - stąd tak duży skok.
Docelowo ma być 0 i myślę, że jakoś za miesiąc popróbuję :)
Awatar użytkownika
By Archon1
#517582
dethleffs pisze:Pogratulować :)

Mi po dłuuuugim czasie wapowania 18mg/ml. Udało się przejść na 3 - czasem 6 mg/ml. Bez pośrednich stężeń. Wcześniej próby przejścia tylko na 12 - spełzły na niczym, a od pewnego czasu, 18 stało się po prostu dla mnie strasznie mocne :O - stąd tak duży skok.
Docelowo ma być 0 i myślę, że jakoś za miesiąc popróbuję :)

Do zerówek robiłem podchody wielokrotnie, niestety bez powodzenia, najmniej co mogę wapować to czwórka.
Awatar użytkownika
By Krasuski
#560755
Kilka dni temu kupiłem "0" i do jednego e-fajka zalałem "0" a do drugiego "12" czyli to co od początku popalam.
Pierwsze wrażenie z "0" - jaka słabizna ale nic puszczam chmury dalej. Po jakimś czasie przesiadka na "12" - o rany jakie to mocne !
Teraz w jednym e-fajku mam "0" a w drugim "12" rozcieńczona "0" czyli "6" i tak sobie na zmianę "pufam" - jest bosko :)

Przypomnę, że analogi paliłem ponad 20 lat 25-40szt na dzień
Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

Premium liquidy

Próbowałem dużo różnych liquidów i sytuacja jest t[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.