EPF
E-papierosy w kształcie walca, głównie na seryjne grzałki.
By Andrzej.Vape
#1922669
VooPoo Doric 60 Najnowszą ofertą VooPoo jest zestaw Doric 60, który wykorzystuje popularny wkład i grzałki  PnP, bardzo proste urządzenie, które powinno spodobać się osobom zaczynającym przygodę ze względu na łatwość użycia.

Obrazek

Podstawowe informacje

VooPoo Doric 60 ma wewnętrzną baterię 2500 mAh, uruchomienie przez zaciągnięcia lub przyciskiem, kontrole przepływu powietrza. Trzy ustawienia mocy i wszystkie funkcje bezpieczeństwa, których można oczekiwać od e-papierosów. Wykorzystanie połączenia wkładu PnP sprawia, że jest on kompatybilny z wieloma istniejącymi grzałkami. Rozmiar jest dość masywną rurką o średnicy 26,55 mm i wysokości 113,45 mm i wadze około 94 g z pełnym zbiornikiem. Więcej informacji stricte technicznych można odnaleźć na stronie Voopoo.
Obrazek

Pierwsze wrażenia

Jakość Doric 60 wyróżnia się natychmiast, jak na tak podstawowy kształt, jest w nim kilka ładnych detali. Subtelne srebrne pierścienie wokół przycisku wyglądają naprawdę ładnie, bez nich mogłoby wyglądać dość nudno. Pierścień kontrolujący przepływ powietrza jest gładki jak masło i zapewnia doskonałe dopasowanie. Podkładka PnP pasuje magnetycznie i leży ładnie i ciasno. Przycisk startu wystaje tylko trochę, jest wyczuwalny i łatwy do znalezienia podczas korzystania z urządzenia.

Jest jeden szczegół, który naprawdę doceniam podstawa ma gumowy pierścień, aby zapobiec zarysowaniu Doric lub powierzchni, na której go kładziesz, drobny szczegół, ale istotny.

Jak widać, Doric 60 jest dość prostym zestawem, więc niewiele jest do omówienia. Najważniejszą rzeczą, która mnie uderzyła, były proporcje, ponieważ został zaprojektowany tak, aby pomieścić pod PnP. Średnica 26,55 mm jest dość szeroka jak na mod typu stick, ale w rzeczywistości naprawdę dobrze leży w dłoni.

Wkład z zestawu pasuje do tego zestawu jako urządzenie DL (Direct Lung). Dzięki kompatybilności pomiędzy urządzeniami voopoo daje więcej opcji, w tym MTL. Wygląda nawet dobrze z kapsułą TPP. Jeśli posiadasz kilka urządzeń VooPoo PnP, to wygodna opcja jako zapasową baterią.

Obrazek

Sterowanie


Doric ma 3 ustawienia mocy, które możesz przełączać, klikając przycisk ognia 3 razy, a następnie klikając 3 opcje kolorów LED:

Mocny = BIAŁY
Średni = ZIELONY
Niski = NIEBIESKI
Po wybraniu wybranej mocy musisz poczekać, aż zgasną światła, zanim będziesz mógł wapować. W ten sposób ingerujesz w moc, którą urządzenie podaje.

Końcowe przemyślenia


Na początku myślałem, że Doric 60 będzie niewygodny, ale gdy tylko go chwyciłem i doceniłem kompatybilność z PnP, szybko mnie przekonał. Myślę, że będzie atrakcyjny dla wielu użytkowników. Poza tym działa dobrze i wytwarza doskonałą parę, a ja z radością wrzuciłbym to do kieszeni/torby. 

Obrazek
Bąbelki wypływające z atomizera

Witam, mam problem z wypływającymi bąbelkami z ato[…]

https://i.ibb.co/B60CxKN/vape-poland[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.