EPF
Dyskusje o poszczególnych modelach atomizerów, aktualności i nowości.
Awatar użytkownika
By Wenduu
#1922550
Hellvape Dead Rabbit R Tank to dzieło firmy Hellvape, która do tej pory słynęła z parowników RTA, co ich podkusiło do stworzenia atomizera na gotowe grzałki i jak to się sprawdza ? Zobaczmy.
Obrazek
Specyfikacja

Materiał: Stal nierdzewna
Pojemność: 2 / 5 / 6,2 ml
Średnica: 25.5mm
Wysokość: 51mm z dripem
Złącze: 510
Waga: 64g
Obrazek
Hellvape Dead Rabbit R Tank nie jest dużym atomizer, wymiary raczej bym powiedział, są standardowe jak na parownik, więc spokojnie zmieści się do każdego sprzętu.
Kolorystyka
Obrazek
Jak widzimy mamy do wyboru aż siedem różnych wersji kolorystycznych, jest więc w czym wybierać i każdy znajdzie coś dla siebie. Jak dla mnie bardzo ładnie prezentuję się odcień niebieski.
Budowa
Obrazek
Hellvape Dead Rabbit R Tank posiada dolny przepływ powietrza, na grzałkę wsadzany jest komin, który ma dodatkowo potęgować walory smakowe, trochę przypomina to zastosowanie z parowników RTA, górne uzupełnianie liquidu jak najbardziej na plus, drip tip jest wymienny.
Obrazek
Grzałki możemy kupić gotowe lub też robić je samemu wykorzystując siatkę mesh oraz watę, grzałki wyglądem przypominają te od Voopoo i ich znane PnP wykorzystywane np. w Dragach.
Podsumowanie

Atomizer od Hellvape jest dosyć ciekawą propozycją skierowaną do użytkowników, którzy nie lubią sami kręcić grzałek, ale jednak chcieliby np. spróbować złożyć, grzałkę mesh już na gotowej siatce i słupkach, wydaję się to być rozsądne, jeśli nie chcemy się w to, bawić kupujemy gotowe grzałki, wsadzamy i korzystamy. Ciekawi mnie bardzo wykorzystanie komina w parowniku Sub Ohm i jego zastosowanie, ciekawym zabiegiem jest także prostota wymiany takiej grzałki po jej zużyciu, firma twierdzi, że zajmuję to tylko 5 sekund. Myślę, że warto się skusić na ten atomizer i chciałbym, by wpadł w moje ręce.
Bąbelki wypływające z atomizera

Witam, mam problem z wypływającymi bąbelkami z ato[…]

https://i.ibb.co/B60CxKN/vape-poland[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.