EPF
Kompaktowe e-papierosy z wymiennymi wkładami/grzałkami do codziennego użytku.
By xsysiu710
#1921021
Od kilku lat wapuję na boksach i o podach nie mam zielonego pojęcia. Jest coś do czego można samemu grzałki kręcić? Zmieniłem charakter pracy i korzystanie z boxa na grzałce 0.2 nie wchodzi w grę. Są pody na własne grzałki? Nie mam pojęcia co jest na rynku.
Awatar użytkownika
By wertjacek
#1921051
Ta zmiana pracy i tym samym zmiana na POD-a czemu ma służyć? Chodzi o wielkość chmury i ewentualne ograniczenie jej? Bo jesli tak to chyba nie tędy droga.
By xsysiu710
#1921074
Zależy mi na niewielkich wymiarach jak i możliwości mniejszej chmurki w miarę potrzeby. Ursa jak patrzyłem jest niezła bo nie musiałbym ciągać dodatkowo boxa że sobą. Ale szkoda tylko że dostępność licha, szczególnie grzałek gdybym ich potrzebował.
Awatar użytkownika
By wertjacek
#1921083
Jesli chodzi Ci o wymiary to musisz wiedzieć, że Ursa jest duża i cięzka, to POD z 21700 akusem, w pierwszym poście piszesz o własnych grzalkach, więc do końca nie rozumiem o co chodzi z tą ich lichą dostepnoscią.
Z tego co zrozumiałem, szukasz czegoś małego i z mniejszą chmurką. To skup sie na POD-ach MTL
https://vapetrade.pl/15616-nowy-vaporesso-luxe-q

Sprzedawca to miły Holender, kupowalem od niego ze 3 razy, możesz ponegocjować ceną, zazwyczaj bez problemow opuszcza o 10-20 zł.

Mam podobny sprzęt - Vaporesso Luxe PM40, świetny sprzęt. Nie wiem niestety jak z dostepnościa grzalek bo ja sobie grzalki przebudowuję i nie kupuje orginałów. Tu chyba cos byś utrafił.

https://pl.aliexpress.com/item/10050025 ... web201603_

Grzalki przechodzą jak na razie bezproblemowo..
By xsysiu710
#1921097
w pierwszym poście piszesz o własnych grzalkach, więc do końca nie rozumiem o co chodzi z tą ich lichą dostepnoscią

Generalnie grzałki robię sam, niestety będąc poza domem miło by było mieć możliwość korzystania z gotowych grzałek w przypadku awarii. Nie raz już byłem gotów kupić w takich sytuacjach jakieś rta w najbliższym sklepie.
Z tego co zrozumiałem, szukasz czegoś małego i z mniejszą chmurką

Zgadza się szukam kompaktowego poda z bazą rba.
Trochę przespałem rozwój podów i kompletnie nie znam rynku. Liczę na wszelkie sugestie.
Awatar użytkownika
By wertjacek
#1921102
Drag X, Vinci X, Boost i Ursa maja bazy RBA, z tym że RBA dla pierwszych 2 to jak dla mnie niewypały. Nadaja sie na MTL, ale są upierdliwe, wielkości grzalki co oznacza że pole manewru z grzałkami jest bardzo ograniczone. Miałem, nie pokochalismy się. Boost ma fajną bazę RBA ale pojemność zmniejsza sie do 2 ml, co nie znaczy że jest źle, będziesz częściej uzupełniał liquid i tyle. Ursa jak pisalem, to duży i cięzki klocek, ale RBA przednie.
By xsysiu710
#1921103
Dziękuję ślicznie, mam już jakiś punkt zaczepienia.
Udanego weekendu!
By xsysiu710
#1921115
[quote="wertjacek"]Boost ma fajną bazę RBA
Zdecydowałem się na boosta pro, RBA ponoć na 4ml, zastanawiam się tylko czy grzałki w razie czego są zamienne zwykły/pro/plus. Cenowo najlepiej wyjdzie na fasttechu chyba
Awatar użytkownika
By wertjacek
#1921129
Boost bez Pro tez jakby co daje radę. Cieszę się, że masz już cos dla siebie. Co do grzalek to przyznam, że nie wiem czy Boost i Boost Pro wykorzystują te same grzalki, na 80% stawiam że tak.
Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

Premium liquidy

Próbowałem dużo różnych liquidów i sytuacja jest t[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.