EPF
Shake and Vape - płyny do zmieszania z bazą nikotynową lub bez nikotyny.
By Mateusz S.
#1920256
Mr. DEE Blueberry Blackcurrant Mint 40ml to premix o standardowych proporcjach VG/PG: 70/30 stworzony z myślą o dodaniu 20ml shota nikotynowego.

Niestety jeszcze przed dodaniem shota zapach świeżo otwartej buteleczki był mało intensywny co nie wróżyło niczego dobrego. Po wymieszaniu i odczekaniu trzech dni aromatu mamy jeszcze mniej, czego można było się spodziewać.
Pierwsze zalanie na grzałkę VooPoo PnP-VM1 0.3Ω: czuć delikatną nutę jakichś owoców leśnych, mięta wyczuwalna odrobinę bardziej ale tylko na drugim wdechu, minimalna słodycz. Kolejne zlania na grzałkach o różnej oporności i zmiany przepływu powietrza nie przynoszą żadnych zmian.

Czy stworzenie premixa niemal pozbawionego smaku było celowe? Czy może wystąpił jakiś błąd na etapie produkcji, transportu, przechowywania? Na te pytania nie poznam odpowiedzi, jednak jasne jest to że w cenie 27zł możemy dostać coś zdecydowanie lepszego.
Pierwsze spotkanie z marką Mr. DEE uważam za doświadczenie negatywne i nie wiem czy zdecyduję się spróbować czegoś z ich oferty dopóki cena przekracza 20zł.

Cześć Wam. :bry Rozpoczął się kolejny okres r[…]

Tak jak w tytule. Posiadam 2 sztuki Vinci X, dziś […]

Druga RTA

Witam Ciekaw jestem jak spisuje się Druga RTA w co[…]

dinner lady mango

Siemka mam zapytanie, czy premix Dinner Lady- Sum[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.