EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By mlody123123
#1915620
Witam chciałbym się zapytać bo leje mi się z dołu atomizera Cerberus. Zmieniłem szkiełko na większe 5.5 ml i przejściówka IJust 3 na grzałkę. Jest minimalny luz ze mogę ruszyć na okolo 1 milimetra szkiełko. Uszczelki z góry i z dołu profilaktycznie zmieniłem. Leje premix 70/30 . Myślałem jeszcze kupić szkiełko Tubka Ello Duro Convex - 6.5 ml albo Extender Ello Duro 6.5 ml może by było wyższe o 1 milimetr. Na szkiełku tym 2 ml nic sie nie rusza i nie cieknie. Macie może jakieś pomysły ?
Awatar użytkownika
By pol
#1915621
Ty tak na poważnie?
Jeżeli masz luźne szkło, to przecież zbiornik do którego nalewasz e-liquid nie jest szczelny.

************
Pyrex GeekVape Cerberus (5 ml)
Szkielko pasuje do GeekVape Cerberus Tank (zestaw dla Aegis Mini, Aegis Solo)
https://vapeonwheels.pl/product/pyrex-g ... berus-5-ml

The high quality Pyrex Glass Tube is designed for GeekVape Cerberus Tank with 2ml/4ml/5.5ml e-juice capacity.
The 2ml/5,5 with Adapter is only compatible with Geekvape Cerberus Tank (TPD Edition).
The 4ml/5.5ml is only compatible with Geekvape Cerberus Tank (Standard Edition).

https://www.heavengifts.com/product/Gee ... -Tube.html

PYREX/SZKIEŁKO GeekVape Cerberus Bubble Glass 5.5ML
https://frankijuice.pl/pl/p/PYREXSZKIEL ... 5.5ML/1733
Awatar użytkownika
By pol
#1915624
I do tej tubki 5,5ml zakładasz przedłużkę/przejściówka IJust 3 na grzałkę?
Próbowałeś bez kombinacji z przejściówką dla grzałki?

Grzałka E-leaf IJust 3 / 3 Pro
Grzałki marki Eleaf stworzone z myślą o urządzeniach IJust 3 oraz IJust 3 Pro.
Kompatybilne również z parownikami V8 Baby marki SMOK oraz Cerberus marki Geekvape.


Geekvape Cerberus is compatible with Eleaf/Smok/REV/Joyetech coils
Awatar użytkownika
By pol
#1915626
3 sztuk wysokiej jakości zamiennik Rainbow Bubble szklana rurka dla iJust 3 zestaw ELLO atomizer duro Tank 2 ml/6.5 ml pojemność



*******
Adaptera iJust 3 z 2ml do 6,5ml (element zwiększający pojemność z 2 ml do 4/6,5 ml).




Zmierz wysokość szkiełka/tubki Cerberusa w wersji 2ml i bubble 5,5ml.

**************
    1x Eleaf® iJust™ 3 / ELLO™ Duro Extended Bubble Glass Tube
    1x Chimney Extension Adaptor

By mlody123123
#1915643
Już rozwiązałem problem problem był w szkiełku byłem w be-illu się dowiedzieć nie potrafili nic powiedzieć czemu tak jest później poszedłem do e-dym i powiedział ze ma takie szkiełko z uszczelkami co pasuje do Cerberus ale samych uszczelek nie ma na sprzedaż (nie dał mi przymierzyć bo wiadomo jaka jest sytuacja) majątku nie kosztował. Uszczelka jest trochę trochę grubsza i nie cieknie, jeszcze przymierzyłem to nowe szkiełko z e-dymu na uszczelkach co dostaję z atomizerem cerberus i tamto szkiełko pasowało idealnie nie ma żadnego luzu.
Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

Premium liquidy

Próbowałem dużo różnych liquidów i sytuacja jest t[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.