EPF
Nie wiesz jak się zabrać za mieszanie? Twój liquid ma zły wpływ na grzałkę? Masz inny problem? Pomożemy Ci znaleźć rozwiązanie!
By Dawidolomeusz
#1915115
Mam pytanie, czy tytułowe boostery mają jakiś negatywny wpływ na żywotność grzałki? W ciągu dwóch dni spaliłem ich dwie sztuki, wyvapowałem może z 30 ml. Czy może coś źle wymieszałem? Sprzedawca mówił, żeby do premixu dolać bazę, potem booster i wymieszać. To samo co powiedział sprzedawca znalazłem na ulotce od premixu.
Sprzęt: Geekvape Aegis Solo
Premix + te boostery które mam: https://bigmouthliquids.com/fruity-hit/123-aurora-4779044191802.html#/29-size-50_ml
Awatar użytkownika
By pol
#1915118
Spróbuj przez kilka dni używać nowej grzałki na samej bazie (gliceryna, glikol i nikotyna) i sprawdź jak długo będzie sprawna grzałka.
Następnym krokiem niech będzie zakup premixów od sprawdzonych producentów, którzy nie ratują braku wiedzy o produkcji mieszanek smakowych dodawaniem do nich gigantycznych ilości słodzików.
By mattiasnoth
#1915788
Dziwię się, że grzałki wytrzymały Ci aż dzień na tych płynach, niestety większość tych tak zwanych premiksów "premium" to tona słodzika i to on niszczy Ci grzałki. Kiedyś zdarzyło mi się wapować Big moutha rozrobionego 1:1 z bazą VPG i było wystarczająco intensywnie i o wiele wygodniej wiedząc że nie muszę znów zmieniać nośnika po 2 mililitrach.
Taifun GTR RTA clone

Hej, właśnie trzymam w ręku i podziwiam klona Tai[…]

Witam, sprawa wygląda tak że chce zrobić swój pier[…]

27.05.2020 [obraz_800:23al1y9s]https://www[…]

wymiana ogniwa w ego

Mam pytanko. W takiej baterii jak np. KGO Mega je[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.