EPF
Nasze własne produkcje
By Zwiado
#1910008
Witam. Chciałbym się pochwalić tym co ostatnio polutowałem.
https://iv.pl/image/GrbTgsm
https://iv.pl/image/GrbTbgr
https://iv.pl/image/GrbTMhF
Łącznie wydałem na to ~85zł.
Akumulator, konektor i atomizer (ijust 3 z uszkodzoną elektroniką) 40zł (tak wiem troche drogo ale trudno)
Przycisk 3zł
Przełącznik 4zł
Tranzystor MOSFET irlb3034
Rezystor 15k
Moduł ładowania dostałem kiedyś za free od znajomego ale nowy kosztuje z 15zł
Bezpiecznik 20A 40 gr
Obudowa 8 zł
Tak wiem że temat homemade boxów w oparciu o irlb3034 jest już nudny ale pomyślałem że a co mi tam że wyśle wam zdjęcia. Co jeszcze mógłbym ulepszyć w nim?
By Kondrzak
#1910079
Oczywiście że ogarnąć pier***nik w okablowaniu. Przycisk zmienić na jakiś ładniejszy. Spróbować wyciąć sobie ładną obudowę z drewna i tak dalej. Wiele jest możliwości. bebechy to bebechy nad obudową pracuj i pomyśl o czymś hmmm bardziej finezyjnym.
By Zwiado
#1910085
Obudowę zamierzam zrobić ładniejszą ale dopiero gdy wytrzasnę sobie za jakiś czas narzędzia. Szlifierka precyzyjna do zrobienia obudowy się nada?
By Zwiado
#1910087
https://iv.pl/image/GrgRomo
https://iv.pl/image/GrgRV83
Tak wygląda aktualnie bo obudowę "full wypas" zrobię w święta bo będę miał trochę czasu. A aktualna "tapetka" na moim e-papierosie jest zrobiona w metodzie decoupage z zwykłego papieru. Od ostatniej wersji dodałem chłodzenie na tranzystorze MOSFET bo gdy akumulator jest prawie rozładowany to bardzo się ten tranzystor grzeje.
Awatar użytkownika
By blucas
#1910107
Zwiado pisze:Obudowę zamierzam zrobić ładniejszą ale dopiero gdy wytrzasnę sobie za jakiś czas narzędzia. Szlifierka precyzyjna do zrobienia obudowy się nada?

Jeśli chodzi ci o narzędzie w stylu drelel to się nada ;) Sam robię tą sprytną zabawką już drugiego boxa i jak dla mnie to świetna zabawa. Grunt to mieć dobre frezy i będzie można rzeźbić w każdym materiale (u mnie jest to drewno stabilizowane i aluminium).
By Zwiado
#1912063
A frezy (do dremela 3000) to jakie, gdzie kupić i ile kosztują? Bo niedawno jeden frez kupiłem i nie pasował. Do drewna jakby co.
Sprawdzone akumulatorki 18650 z allegro

Miałem dotychczas sprawdzonego sprzedawcę karlos44[…]

Za jakieś dwa miesiące prawdopodobnie będę musiał […]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.