EPF
Shake and Vape - płyny do zmieszania z bazą nikotynową lub bez nikotyny.
Awatar użytkownika
By Taste of the Cloud
#1908597
Siemaneczko!
Dzisiaj przyleciały do mnie Vampirki, co mógł przynieść jeden z napisem COOL YELLOW SLUSH? Zapewne coś tropikalnego, lecz co to może być?
_________________
VAMPIRE VAPE SHORTZ - COOL YELLOW SLUSH
Szalona mieszanka owoców tropikalnych
Gorilla 50/75 ml
Stosunek VG/PG : 75% VG / 25% PG
Cena rynkowa: 45 zł
https://smooke.pl/premix-vampire-vape-s ... -yellow-sl
_________________


Zapach
Przy próbie zapachu nie mogę napisać nic innego jak ananas z puszki - według mnie zapachy bardzo podobne do siebie.

Smak
Ojejciu... znowu koolada :shock: ostatnimi czasu czego bym nie wziął to wszędzie koolada albo mięta, ale dobre do sedna. Efekt chłodzenia zauważalny od pierwszego buszka, nie jest jakoś przesadnie mocny. Producent sugeruje tropiki no i są! Na pierwszym planie delikatny i słodziutki ananas, ale to nie wszystko! Ananasa dopełnia fajne równie smaczne mango, które robi robotę. Jest słodko i intensywnie, a w dodatku chłodno!

Podsumowanie
Chłód, słodkość i intensywność, czyli dla mnie to w sumie 3 najważniejsze rzeczy przy opisie płynu. Chłód? Jest, ale nie przesadzony. Słodkość? Owoce są idealnie osłodzone i wyważone. Intensywność? Nie mogę się zbytnio przyczepić!
_________________
Ocena : dobry +
_________________

Chmurka z Wami !
/Śniegu
Obrazek
Awatar użytkownika
By Taste of the Cloud
#1908599
Siemaneczko!
Vampire Vape oczywiście jest dobrze znane w naszym kraju, więc przejdźmy do sedna. Dzisiaj zajmiemy się płynem tejże firmy z serii SHORTZ. Buteleczki ładne, przyciągające wzrok o nieco niestandardowych dla nas rozmiarach bo 50/75ml, czyli 50ml koncentratu co daje nam 25 ml miejsca na shoty nikotynowe. Pole do popisu jest zobaczmy jak to wygląda dalej!
_________________
VAMPIRE VAPE SHORTZ - PURPLE FUSION
Nieprawdopodobne połączenie winogron z ananasem
Gorilla 50/75 ml
Stosunek VG/PG : 75% VG / 25% PG
Cena rynkowa: 45 zł
https://smooke.pl/premix-vampire-vape-s ... ple-fusion
_________________


Zapach
Zdecydowanie ananas gra pierwszą rolę w tym płynie, oczywiście jeżeli chodzi o zapach.

Smak
Tutaj skłonny byłbym napisać, że jest nieco odwrotnie. Na wdechu wyczuwalne świetne, delikatnie słodkie winogrona, a później? Później dochodzi coś jakby sok z ananasa, lecz w małych proporcjach.
Całość fajnie współgra i jest po prostu smaczna.

Podsumowanie
Co mogę więcej napisać o tak prostej mieszance? Jest smacznie, nie za słodko i to chyba na tyle!
_________________
Ocena : bardzo dobry
_________________


Chmurka z Wami !
/Śniegu
Obrazek
Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

Premium liquidy

Próbowałem dużo różnych liquidów i sytuacja jest t[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.