EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By papcio5000
#1908253
Dzień dobry wszystkim, dzisiaj kupiłem swojego pierwszego epapierosa jest to P1 New Edition, do tego zakupiłem liquid 18mg Mr.Jack, napełniłem komore liquidem po czym przystąpiłem do inhalacji. Wziąłem kilka machów, inhalowałem tak jak bym normalnie palił czyli mach, zaciąganie do płuc i wypuszczenie pary. Po kilku machach nie poczułem nic i tak od rana co 30min biore kilka machów z 5-8 i nic nie czuję. Chodzi o to że jak paliłem (były to papierosy niebieskie P&S 10 sztuk na dzień) to po kilku machach od razu czułem przyśpieszony puls, kręciło się w głowie i czułem lekkie rozdrażnienie a po epapierosie zupełnie nic. I teraz chciałbym zapytać o co chodzi? Epapieros jest zły, bo np nie rozgrzewa się do wymaganej temp żeby uwolnić nikotyne? kupiłem na pierwszy raz taniego bo chciałem w ogóle zobaczyć jak to działa. Nie wiem już sam co jest nie tak, wogóle mi nie zaspokaja głodu.
Awatar użytkownika
By marcos2
#1908255
papcio5000 pisze: po kilku machach od razu czułem przyśpieszony puls, kręciło się w głowie i czułem lekkie rozdrażnienie

Uważasz, że na tym polega palenie papierosów???
Z takimi objawami to ja albo czym prędzej rzucił bym to w kat, albo udał się do lekarza.
Podejrzewam, że nigdy nałogowo nie paliłeś, tylko próbowałeś dla szpanu z kolegami, a idąc tym tropem dalej, nie jestem wcale przekonany, że masz skończone 18 lat.
By papcio5000
#1908301
Tak działają papierosy szczególnie te bez filtra, bardzo wzrasta puls i kręci się w głowie, bo nikotyna działa na adrenaline. Inhalując epapierosa tymbardziej powinno czuć się przyśpieszony puls gdyż nikotyna nie jest spalana z dymem.
Awatar użytkownika
By wertjacek
#1908303
Jeżeli oczekujesz objawów "napalenia" jak przy analogach to niestety cię rozczaruję.To tak nie działa.Musisz być świadom tego ,że tu chodzi o oszukanie mózgu,dla którego puszczanie chmurki czy zasmradzanie dymem papierosowym jest tą samą czynnością do której przyzwyczaileś organizm.Jak masz głód nikotynowy po prostu częściej wapuj.Jak wytrwasz parę dni,odczujesz różnicę w mniejszym zapotrzebowaniu organizmu na nikotynę,potem mniejszą na siegnięcie po fajkę i tak dalej.O to w tym chodzi,ep ma ci pomóc pozbyć sie zgubnych nawyków a nie zaspakajać.
Awatar użytkownika
By marcos2
#1908305
Tym wpisem:
papcio5000 pisze:Tak działają papierosy szczególnie te bez filtra, bardzo wzrasta puls i kręci się w głowie, bo nikotyna działa na adrenaline. Inhalując epapierosa tymbardziej powinno czuć się przyśpieszony puls gdyż nikotyna nie jest spalana z dymem.

...tylko potwierdzasz moje przypuszczenia:
marcos2 pisze: nie jestem wcale przekonany, że masz skończone 18 lat.

Dziękuję za uwagę :lol:
By mattoid1973
#1908311
@papcio5000
No nie mów. To Twój temat? Jesteś jego właścicielem? Kupiłeś go?
Widzisz, sprawy wyglądają tak... Na forach siedzą zazwyczaj ludzie, którzy zdążyli się poznać, choć nie zawsze w realu, to jednak czasem zdążyli się polubić. Kultura nakazuje, aby wpychając się w takie środowisko, poszukać tematu dla początkujących, przywitać się i napisać kilka słów o sobie.
Poza tym podobnie jak @marcos2 mam pewne obiekcje co do Twojej pełnoletniości. Gdybyś był dorosły i do tego uzależniony od papierosów, to wiedziałbyś, że piszesz bzdury.
Awatar użytkownika
By Baryua
#1908315
papcio5000 pisze:Tak działają papierosy szczególnie te bez filtra, bardzo wzrasta puls i kręci się w głowie, bo nikotyna działa na adrenaline.
Zawroty głowy są spowodowane niedotlenieniem, gdyż w procesie spalania tytoniu (w przeciwieństwie do odparowywania liquidu) wydziela się ogromna liczba szkodliwych związków w tym tlenki węgla. Wiem to niestety z doświadczenia, gdyż za szczawia po popalaniu Klubowych miewałem karuzelę z głowie. Z adrenaliną nie ma to nic wspólnego, no chyba że ma się 11 lat i popala za szkołą.

Pewien czas temu na jednym z forów internetowych z[…]

Akcyza - Jedziemy z koksem!

Braliście udział w akcji w 2015? To zasady są Wam […]

Maseczki muszą wrócić na twarze. Minister Zdrowi[…]

Mocny Buch i co dalej?

Dzień dobry, Od 10 lat palę jedynie Mocny Buch od[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.