EPF
Shake and Vape
Awatar użytkownika
By Totek
Od kilku lat wapuję samą bazę, okazyjnie mieszając sprawdzone przepisy. Podczas dzisiejszej wizyty wzięło mnie na gotowca, zachęciły mnie wielkie butle i etykiety xP. Padło na apple pie i jestem pozytywnie zaskoczony, smak bardzo zbliżony do szarlotki, powiedziałbym że jak babcina, bardzo dobry liquid w spoko cenie.
By Keyleag
Cranberry yogurt całkiem spoko czuć smak jogurtu

Caramel cookie jak dla mnie masakra.Wyrzuciłem.
By WEEKSKULL
Wszystkie owocówki od które od nich paliłem bardzo dobre jeśli chodzi o zapach przeciętne w smaku.
deserówki to nie moja bajka więc przetestowałem tylko apple pie i w smaku jest według mnie całkiem niezły ale strasznie drapie w gardło może to moja wina bo dałem tylko 2 shoty zamiast 4 jak zaleca producent, chociaż inne smaki robione w ten sam sposób nie drapały.

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
By Maskota
WEEKSKULL pisze:Wszystkie owocówki od które od nich paliłem bardzo dobre jeśli chodzi o zapach przeciętne w smaku.
deserówki to nie moja bajka więc przetestowałem tylko apple pie i w smaku jest według mnie całkiem niezły ale strasznie drapie w gardło może to moja wina bo dałem tylko 2 shoty zamiast 4 jak zaleca producent, chociaż inne smaki robione w ten sam sposób nie drapały.

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

Apple pie to premix który najbardziej mi od nich posmakował. Nie syfi grzałki i po rozrobieniu go na 4mg nie czułem drapania, być może trzeba dawać ilość bazy podaną przez producenta

Wysłane z mojego SM-A750FN przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By toska
Moje 2 podejście do tych premixów .

Camel Flowers - ciekawy smak , można powiedzieć że w pierwszej chwili mnie zachwycił , ale na dłuższą metę lekko męczący .

Grapefruit Breeze - Tym jestem przyjemnie zaskoczona , smak super nie męczy nie nudzi się , nie jest za słodki , taki prawdziwy grejfrucik :D
By mattoid1973
Camel Flowers i Grapefruit Breeze to moje ulubione Virtus-y, ale muszę przyznać, że reszta nie była zła. Jedynie jakiś o smaku chyba toffi, przyprawiał mnie o zwrot głowy, czy raczej odruch wymiotny.
No i nie próbowałem Surprise, bo na samą myśl o liquidzie o smaku gumy balonowej dostaje drgawek.

Zaraz się pewnie znajdzie jakoś misiek, który mi zarzuci, że w d***** byłem i g***** widziałem, więc na wszelki wypadek dodam, że próbowałem różnych premix-ów i takie np. Dinner's Lady, czy jakieś Momo lub Mr. Wicks jest dla mnie nie do użytku, jak zresztą wszystko inne z dodatkami chodzików.
By Wojo1990
Dostałem 3x80ml w nowych butelkach.Smaki cranberry yogurt,summer taste,apple pie.Dolałem po 30ml bazy 70/30 i nie ma za nic smaku.Zapach z butelki i chmury bardzo delikatny.Poprzednia partia była bardzo dobra.Ktoś się jeszcze tak naciął?
By Ammit_wismec
toffee cookie już testowałem,dla mnie jak za taką cene bardzo przyzwoite ale za mało intensywny smak. teraz biorę strawberry shake i grapefruit breeze albo apple pie,nie wiem który wybrać. doradzi ktoś? *CZAJNICZEK*
Awatar użytkownika
By Pesio
Musisz wlać mniej bazy to będzie bardziej intensywny smak. Apple Pie na początku był bardzo fajny, później coś schrzanili. Ale to jedyny do przyjęcia. Strawberry shake też ujdzie w tłumie.

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
By Maskota
Apple pie, cranberry yogurt, happy day, grapefruit breeze, strawberry shake, sour rasberry są ogólnie bardzo przyzwoite. Dla intensywności smaku możesz wlać 2-3 shoty jednak jak dla mnie smak jest ok nawet przy 4. Kwestia tego co kto lubi. I daj im postać z tydzień, z virtusami jest tak że nie są gotowe do wapowania od razu po wlaniu nikosi tak jak niby być powinno. One nabierają smaku dopiero jak postoją. Nie polecam Asian garden bo jest niezbyt dobry, zresztą już niedostępny w e-d

By GARGONA100
A ktoś zauważył w premixie Apple pie takie jakby kuleczki nie rozmieszanego czegoś? Taki jak by był troszkę rozwarstwiony. Kupiłem i po dolaniu bazy nikotynowej po wstrząśnięciu zrobiło się mleko, zareklamowalem i mi wymienili i w nie otwieranym premixie też tam pływają takie jakby kuleczki bąbelki tylko że nie powietrza. Słodzik? Tylko że to się nie chu chu nie chce wymieszac
By Maskota
GARGONA100 pisze:A ktoś zauważył w premixie Apple pie takie jakby kuleczki nie rozmieszanego czegoś? Taki jak by był troszkę rozwarstwiony. Kupiłem i po dolaniu bazy nikotynowej po wstrząśnięciu zrobiło się mleko, zareklamowalem i mi wymienili i w nie otwieranym premixie też tam pływają takie jakby kuleczki bąbelki tylko że nie powietrza. Słodzik? Tylko że to się nie chu chu nie chce wymieszac
Apple pie robi się mętny przy wytrząchaniu go z bazą nikotynową, to normalne zjawisko w tym premixie. Postoi parenaście minut i robi się klarowny. Jedyne co w nim pływa to cząsteczki powietrza, i jak długo byś nie mieszał to pływać będą póki nie dasz mu chwili żeby się ustał ;) jeżeli u Ciebie nie jest to powietrze to przydała by się dobrej jakości fotka bo szklane kule już dłuższy czas stoją w serwisie ;)

By Maskota
Ta zawiesina wygląda jak olej :D odciągnij to strzykawką

By GARGONA100
No ok, w tym wymienionym nie otwieranym też jest to samo. Czyli cała partia z olejem? Piszesz olej to olewam ;D
By Maskota
GARGONA100 pisze:No ok, w tym wymienionym nie otwieranym też jest to samo. Czyli cała partia z olejem? Piszesz olej to olewam ;D
Taka zawiesina robiła mi się z aromatu jednej firmy, wystarczyło że postał troche i się wytrącało, może i tutaj coś spartolili

Awatar użytkownika
By MaciejH
GARGONA100 pisze:No ok, w tym wymienionym nie otwieranym też jest to samo. Czyli cała partia z olejem? Piszesz olej to olewam ;D

To nie olej! Płyn się rozwarstwia i tyle. Wstrząsnąć, wymiesza się i po sprawie. Czasami się to zdarza.
By Maskota
MaciejH pisze:

To nie olej! Płyn się rozwarstwia i tyle. Wstrząsnąć, wymiesza się i po sprawie. Czasami się to zdarza.
Dokładnie to nie olej, dałem tylko porównanie jak to wygląda ;)

Awatar użytkownika
By SuwMar
Nie wiem czy Virtus podaje w składzie coś oprócz stosunku VPG, ale powodem może być dodatek kwasu jabłkowego.
By Maskota
Ostatnio brałem 2 butelki apple i nie było żadnej zawiesiny. Skład nie jest podany

• 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
Rx200 czy Hugo Vapor Rader

Siema przymierzam sie do pierwszego kupna i mam do[…]

Recenzja Rev Phantom 220W

Dziś chciałbym napisać wam parę słów o nowości ze […]

Puchnaca bawelna