EPF
Rozpoczynasz przygodę z elektronicznym papierosem i masz pytania? Tutaj właśnie możesz uzyskać na nie odpowiedź.
Regulamin forum: Przypominamy, że zgodnie z ustawą o ochronie zdrowia (...) zakazane jest publiczne zachęcanie do nabywania lub używania papierosów elektronicznych lub pojemników zapasowych. Jednakże nikt nie zabrania dzielenia się prywatnymi, subiektywnymi opiniami na temat produktów.
Awatar użytkownika
By bulit73
#1902283
Grzałki mogłyby być staranniej wykonane. microcoils-zbior-naszych-setupow-t59808-240.html
Za mało waty. Wata przez grzałkę musi przechodzić z lekkim oporem.
Awatar użytkownika
By Timi
#1902304
Zwoje drutu nie muszą być ułożone idealnie, z dokładnością do mikronów, choć to taki punkt honoru każdego wapera :wink:
Mnie zastanawia inna kwestia. Ten drut wygląda na spory kawałek żelastwa, zwojów nie jest dużo, więc oporność całości będzie niewielka, a moc zużywana spora.
Znacznie lepsze efekty można uzyskiwać stosując delikatne setupy. Szybciej się rozgrzewają, lepiej działa TC, a baterie wytrzymują nieporównywalnie dłużej.
Osobiście preferuję jako materiał SS 316 lub SS304 i cieniutkiego claptona - pojedynczy rdzeń 0,25 z owijką 0,1 lub 0,15. Taki setup działa świetnie już w okolicach 20W.
By Nikotynos
#1902327
a czy zwoje lepiej jak są ze sobą ściśnięte (bokami) czy lepiej jak są małe odstępy między nimi; ja robię ściśnięte pensetą ceramiczną, ale zastanawiam się bo na wielu filmikach z yt widziałem jak ludziki dają na luzaczku dość spore odstępy i chodzi im spoczko (rozgrzewa się od środka itd)
Awatar użytkownika
By Pesio
#1902331
Ja robie zawsze odstępy, dawno nie robiłem bez, także nie mam porównania. Ale wydaje mi się że na logikę jest mniejsza szansa na bobra. Wydaje mi się że transport płynu jest lepszy bo pomiędzy zwojami wata powinna być lepiej nasączona niż w ściśniętej grzałce

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By Borowa10
#1902359
Z odstępami to jest kwestia indywidualna, na pewno ich plusem jest to że nie musimy się martwić o hotspoty niektórzy mówią też że lepiej smak oddaje. Ja nie widzę większej różnicy więc jak mam mniejsza grzałkę to daje odstępy, jak większą to raczej ściskam, choć sam jestem fanem małych przerw między zwojami :)

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka
Exceed d19

Witam Was mam pytanie czy na początek ten exceed 1[…]

Smok Nord - pytania, proszę o pomoc :)

Witam! Posiadam pod’a Smok Nord Mam pytanie na[…]

iJust 3 - bateria - brak mocy?

Witam, od dłuższego czasu obserwuje że mój iJust 3[…]

Problem z Zeusem X

Siemanko ludzie, mam problem. Miesiąc temu zakupił[…]