EPF
Awatar użytkownika
By PucH2
Nie, tak nie miałem ale na twym miejscu cieszyłbym się bo powinno stykać w tolerancji idealnie na styk. Zwiększy ci się pojemność kosztem kręcenia do otwarcia dzwona pod dziurki.
Awatar użytkownika
By PucH2
To papierek na biurko i 10 min szlifowania. Ja to robiłem dremelem z diamentową tarczą. Jak to leń :lol:
Zawsze mogę zamienić 1 za 3.
Awatar użytkownika
By Shelby
Ostatnio nabyłem zestaw pomniejszajacy do Skyline. Całkiem sympatyczna opcja bo dostałem coś czego mi brakowało na większej wersji- cieplejszej chmury na małych mocach.

Pojemność można poprawic bulbem do TFV8 Baby/TFV12 Baby Prince dostępnym na E- *SMOKEKING* . Może komuś sie przyda ta informacja :)

Obrazek
Awatar użytkownika
By PucH2
Tu najnowsze info dotyczące szkła bulb do zestawu zmniejszającego naszego smakowca.
Shelby pisze:Nie wiem kto stał się posiadaczem drugiego zestawu pomniejszającego ale bulb do Bulb TFV8 Baby/TFV12 Baby Prince pasuje do niego. Można go dostać w E- "SMOKEKING" .

ps. niedoczytaniem i dubel tego co wyżej. Niech zostanie jakby komuś umknęło.
Ostatnio zmieniony 04 maja 2019, 00:39 przez PucH2, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
By Shelby
@PucH2
Tu też wrzuciłem post wyżej :)

To dodam jeszcze że nic nie majstrowalem przy nim, pasuje bez poprawek. Nie wpływa negatywnie na działanie parownika.
Awatar użytkownika
By Volderius
Nie sądziłem że kręcenie własnych grzałek będzie takie trudne :< i na razie prawdopodobnie robię coś źle gdyż smak oddawany na meshu na smoku jest o wiele lepszy dla mnie.

Mam zestaw GeekVape N80 Fused Clapton Wire 30GA*3+38GA i watę WOTOFO Agleted organic cotton 3mm (bo nic innego w sklepie na e nie mieli). Na filmikach na yt wszystko pięknie wygląda, układanie waty takie proste, a ja nie umiem jej tak dobrze rozmieścić jak na filmiku oO" Robię 5 "zwojów" wychodzi 0.5 i ustawiam sprzęt na 21W.

Proponujecie może abym zakupił zamiast tej waty płatki Muji ?

Mam nadzieje ze im dalej w las tym grzalki beda lepsze, bo narazie to ja jestem jeszcze przed lasem :(
Awatar użytkownika
By Nikotynos
takie moje małe spostrzeżenie, żeby nie przeginać z zakręcaniem na full regulacji przepływu liquidu, bo potem trzeba się troszkę pomęczyć z odkręceniem tego większymi narzędziami (pomimo że gwint ma delikatne smarowanie z liquidu)
Awatar użytkownika
By bulit73
Wystarczy przesmarować liquidem lub VG, gwint w kominie. Nigdy nie miałem problemu z LC.

Awatar użytkownika
By PucH2
@bulit73 niestety nie jest to prawda i @Nikotynos ma rację. Odpowiada za to oring zaznaczony zieloną strzałką. Dokładając drugi oring tak by nie zakrywał krawędzi wlewu niwelujemy tą niedogodność jak i ograniczamy puste kręcenie LC. Proszę też pamiętać że wskazanego oringa nie każda kopia posiada.
Obrazek
Awatar użytkownika
By bulit73
PucH2 pisze: Proszę też pamiętać że wskazanego oringa nie każda kopia posiada.

Ja ten oring mam we wszystkich klonach.
Awatar użytkownika
By Nikotynos
ja we wskazanym miejscu mam jeden oring, komin był przesmarowany,a mimo to przyblokował się przy dokręconej do końca regulacji; jednemu się nigdy to nie zdarzy, a innemu tak, grunt żeby ludziska były czujne.
Awatar użytkownika
By Nikotynos
takie pytanko czy w tym parowniku jedyna droga ucieczki liquidu do AF prowadzi przez wymienny plastikowy adapterek? bo kurna już naprawdę nie wiem co robię źle, albo mam jakiś wadliwy egzemplarz, bo wata na amen zatyka otwory przy grzałce a i tak dość często bardziej lub mniej lub delikatnie się zsiura przez AF-ki na obrotowym ringu.
Awatar użytkownika
By macieq03
Oring, oring ten a którym opiera się komin. Sprawdź czy siedzi wewnątrz, niestety lubi czasem wyskoczyć, podwinąć się i stąd zaczyna się pocić.

Wysłane z mojego Redmi 4A przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By Nikotynos
macieq03 pisze:Oring, oring ten a którym opiera się komin. Sprawdź czy siedzi wewnątrz, niestety lubi czasem wyskoczyć, podwinąć się i stąd zaczyna się pocić.

Wysłane z mojego Redmi 4A przy użyciu Tapatalka
dzięki, pomogło
Awatar użytkownika
By Volderius
Dzień Dobry,

pobilo mi sie szkielko do skyline, czy szkielko do tv4 mini bedzie napewno pasowalo ? :) do aspire cleito nie ma w sklepie na e...

Kiedys na forum widzialem ktos podawal link do excela z reddita chyba, do pasujacych szkielek do roznych atomizerow, ma moze ktos taka liste ? probowalem znalezc ale nic nie wyszlo...
Awatar użytkownika
By Nikotynos
ja nie mogę, na szybko myłem pod bieżącą wodą z mydłem w ręce bazę z nie wyciągniętym plastikowym adapterem i kurna adapter sam sobie wyszedł niewiadomo kiedy i poszedł w kanalizację, nieeeeeee aaaaa why why, przecież on tak mocno tam niby siedzi; ok Panowie jest misja pod kryptonimem "pomóż kretynowi" i podpowiedz gdzie kupić adapterki :D
  • 1
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
Aegis legend low protection

Witam gdy próbuje załączyć aegisa legend caly cz[…]

Wątek wyodrębniony z tematu http://www.e-papierosy[…]

Witam, mam problem. Otóż dzisiaj kupiłem sobie pie[…]

Box kit do 200 zł

Dzień dobry. Tak jak w temacie, szukam jakiegoś ki[…]