EPF
By meteor4455
#1894165
Witam wszystkich. Od wczoraj jestem posiadaczem tego parowniczka i mam oczywiście pytania. Wata jakiej używam to muji a grzałki to gotowce alien clapton coil 0.45ohm i clapton coil 0.85ohm. Robię wszystko jak na filmikach jeżeli chodzi o wygrzewanie i układanie waty,a przynajmniej tak mi się wydaje.
1)Co zrobić żeby się pozbyć strzelania liquidu . Kombinuje z grubością waty i mocą i nic. Na mniejszej mocy i większej strzela a nawet czasami jest nawet taki mocny strzał, aż czuje na języku gorący liquid. Przy czym jeżeli chodzi o smak i chmurę to jest całkiem ok.
2) Czy te grzałki ,które wymieniłem mają długi start czy robię coś nie tak. Obydwa rodzaje ładnie startują dopiero przy 65/70 watach, ale to strzelanie jest wtedy dosyć mocne. Przy mniejszej ilości watów powiedzmy 45 pierwsze zaciągnięcie jest całkiem puste, dopiero drugie ,trzecie jest chmura.
3) Pytanie do użytkowników dead rabbita . Czy ten parownik jest liquidożerny ? Bo mi soczek idzie jak burza.
Awatar użytkownika
By Cinmar
#1894170
1. To wina kiepskiego liquidu.
2. Na cholerę komu takie grubasy? Założysz normalny drut, to Ci i na 30W ładnie wystartuje.
A to, że sporo żre jest normalne, przy tego typu sprzętach.
I naucz się, jak używać interpunkcji.
By meteor4455
#1894328
Witam jest postęp. Ogarnąłem strzelanie liquidem. Po prostu dawałem za mało waty. Tylko nastąpiło odwrócenie sytuacji. Jak strzelało to smak był na prawdę dobry, za to teraz strzelania nie ma i smaku też nie ma. Przy czym sama chmura jest ok. Na moim wcześniejszym kicie ze smoka jest o wiele lepiej. Spróbowałem z jedną grzałką i żadnej poprawy.
Wiem że temat oklepany, ale jak by jakiś użytkownik dead rabbita spróbował mi to wyjaśnić to był bym bardzo wdzięczny. Najlepsza była by fotka z opisem, tylko takim "jak krowie na miedzy".
By meteor4455
#1894531
Witam. Trafiłem na filmik w którym gość fajnie tłumaczy wikowanie i jest postęp. Czuję nareszcie jakiś smak. Pierwszy buszek jest z takim delikatnym strzałem a następne na rozgrzanych grzałkach są już bez strzelania. Dosyć szybko się grzeje ten parownik a mam nastawione 45 w . Grzałki clapton w dualu.

Pochwalcie się zabawkami:) http://i42.tin[…]

Atomizer większy niż 2 ml

Witam. Szukam jakiegoś atomizera dobrze oddającego[…]

Jakie zasilenie kupić na dwa akumulatory.

Witam. Pomocy szukam zasilenia na dwa akumulatory […]

Tani Premix

Jaki premix/y do max 35zł polecacie?