EPF
O e-paleniu w Polsce i za granicą
By erol
#1887174
Chmurzyłem hybrydowo - 5-6 analogów i e-p pomiędzy nimi. 5 m-cy temu odstawiłem całkiem analogi. Wapowałem jak dotychczas liquidy 6mg, do piwka mieszałem 6 i 12 to wychodziło jakieś 9mg. Było wszystko ok. Jakiś miesiąc-dwa temu zauważyłem, że po wapowaniu skacze mi ciśnienie, w uszach szumi, w głowie się lekko kręci, niepokój, szybsze bicie serca. Po jakiejś godzinie-póltorej wszystko wraca mniej więcej do normy. Ktoś wie o co kaman? Liquidy te same, efajki te same. Upierdliwe to się robi bo głód lekki jest a jak "zapale" to masakra :/
Awatar użytkownika
By Timi
#1887177
Krasnal45 pisze:Objawy wskazywały by na przedawkowanie nikotyny. Spróbuj z mocą 3mg.

Wręcz idealnie pasują.
By erol
#1887179
No dobra, ale tak nagle, same z siebie? Jak jarałem analogi i do tego wapowałem to takich akcji nie miałem. Teraz sie zaciągne kilka razy i jest masakra. Wapowałem 2 godziny temu i dopiero sie ogarniam
Awatar użytkownika
By xD_
#1887209
To moze być nerwica lękowa . Polecam konsultację u psychiatry .
Awatar użytkownika
By PucH2
#1887214
Nie masz czym zawracać sobie głowy. Po drugiej reanimacji będzie lepiej.

Witam planuje zakup dwóch e papierosów dla mnie i […]

Ijust 3 pro

Witam mam taki problem, kupiłam sobie tego e papie[…]

Od Administracji: Tu się witam i tylko tu :) […]

Powitanko

Hej cześć witam! Każdego jak i wszystkich tu zebra[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.