EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By Error518
#1869466
Witam wapuje od roku najpierw ego aio później Exceed d19 a cztery dni temu zakupiłem atomizer Ares mtl RTA. Mam problem z brakiem smaku. Testowałem wate fabryczną, muji i angorabbit black cotton. Grzałki używam fabryczne kanthal 0.98 ohm, 16-18 wat, premixy maiart za każdym razem zamiast smaku mam posmak pieczarek ktoś wie o co chodzi.ObrazekObrazekObrazek

Wysłane z mojego Redmi 5A przy użyciu Tapatalka
By Krasnal45
#1869467
Coś mi się widzi, że za wysoko jest ta grzałka. Przed pierwszym użyciem wyparzyłeś tego Aresa? Porozbierałeś i wymyłeś wodą z płynem do naczyń?
Awatar użytkownika
By PucH2
#1869470
Na grzybicę to tylko preparaty z apteki.
By Error518
#1869471
Cały dzień leżał w płynie do naczyń później przepłukałem pod ciepłą wodą.

Wysłane z mojego Redmi 5A przy użyciu Tapatalka
By czendler
#1869490
Generalnie ten parownik jest kiepski miałem 2 w tym jedna wersje bez TPD która lepiej smakowała niż ta krótsza na 2 ml. Ukręć 8 zwojów kanthal 24-26 3 mm spaced coil i daj mu z 21 watów i odkręć airflowa na 3dziury

https://youtu.be/kTzefptnI6U
By Krasnal45
#1869493
Osiem zwojów z półmilimetrowego drutu chcesz rozgrzać na mocy 21W?............ Noo, szacun...
Prędzej coś w okolicach 30W a i tak pojemność cieplna układu jest ogromna.
By Maskota
#1869494
Tak jak Krasnal mowi, grzałka może byc za wysoko. Ja bym ją ustawił tak żeby jej góra byla na wysokości słupków bazy.

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By d1roman
#1869496
czendler pisze:Generalnie ten parownik jest kiepski miałem 2 w tym jedna wersje bez TPD która lepiej smakowała niż ta krótsza na 2 ml. Ukręć 8 zwojów kanthal 24-26 3 mm spaced coil i daj mu z 21 watów i odkręć airflowa na 3dziury

https://youtu.be/kTzefptnI6U

Kiepski to jest Ferdynand i Twój sposób obchodzenia się z tym parownikiem, którego widocznie do końca nie znasz, lub nie potrafisz poprawnie obsłużyć.
I nie linkuj proszę "pseudo znafców" na YT, którzy zjedzą g**no za pieniądze.
Ostatnio zmieniony 10 lis 2018, 22:55 przez d1roman, łącznie zmieniany 1 raz.
By Maskota
#1869497
I może jakbyś w nim nie palił to smak byłby lepszy?

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By d1roman
#1869500
czendler pisze:Widzę że zleciało się trolli na tym forum, szkoda strzępić ryja.

Proszę weź siebie również pod uwagę. :mrgreen:
By Error518
#1869506
Grzałkę włożyłem najniżej jak się dało i smak jest tylko mam pytanie jak przy zaciąganiu bąbelki powietrza idą do góry to dobrze czy źle.
Awatar użytkownika
By macieq03
#1869507
Jak najbardziej prawidłowo. Dobrze ułożony nośnik, i baniaczek się ładnie odpowietrza.

Wysłane z mojego Redmi 4A przy użyciu Tapatalka
Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

Premium liquidy

Próbowałem dużo różnych liquidów i sytuacja jest t[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.