EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By Slepyakasnajper
#1869356
Witam, mam problem z captainem pd270, chodzi dokładnie o czas po jakim rozpala się grzałka.
Po kliknięciu automatycznie od razu się rozpala na każdym trybie Typu:
-Normal
-Soft
-Hard
-User
Nie wiem w czym tkwi problem gdyż w innych trybach typu Si, Ni, SS, m1, m2 działa normalnie lecz strasznie czuć grzałke (nawet gdy jest na 70 W gdy grzałka jest do 100)która jest pod dany tryb więc średnio mi używać których z tych trybów.
Z góry dziękuję za odpowiedź.
By Krasnal45
#1869358
A co na ten temat mówi instrukcja obsługi? Wiesz co to za tryby i do czego służą?
By Slepyakasnajper
#1869368
Od razu Cię przeprosze, że śmiecę forum ale
właśnie w rzecz tym, że niestety nie mam instrukcji obsługi gdzieś mi się zapodziala gdyż troszkę temu go kupiłem i nie mogę odnaleźć więc czemu nie mogę zapytać innych którzy mają większą wiedzę?, wiem czym służą te tryby, ale nie połączysz ich w jeden. Albo wybierasz sobie np normal albo Ti pod tytan.
Gdybym miał jaką kolwiek instrukcje to bym nie pisał nawet tutaj a teraz nie wiem czy to ja coś źle robie czy coś nie tak z elektroniką.
Awatar użytkownika
By mister67
#1869369
Tu masz instrukcję ze strony producenta

https://www.ijoycig.com/tools/download. ... =47&type=1
Awatar użytkownika
By Cinmar
#1869370
Kolejny kolega zagubiony w internecie?
Mamy piątek, więc kelnerzy mają wychodne, to od biedy ja pomogę.
jesteś mi winien 30 sekund :)
http://bfy.tw/Kmsh
By Slepyakasnajper
#1869371
Dziękuję Panowie, szczerze to jestem swiezakiem i tak średnio łapie co do ustawień :l
Awatar użytkownika
By mister67
#1869374
Świeżak czy nie, masz bana na *GOOGLE* ??? Trochę przeginasz z tym lenistwem już

By Krasnal45
#1869375
Slepyakasnajper pisze: Albo wybierasz sobie np normal albo Ti pod tytan.

Nie. To akurat są dwa zupełnie różne rozdziały. Normal, Soft, Hard, User to jedno, a Ni, Ti, SS, m1, m2 to drugie.
Slepyakasnajper pisze:właśnie w rzecz tym, że niestety nie mam instrukcji obsługi gdzieś mi się zapodziala gdyż troszkę temu go kupiłem i nie mogę odnaleźć

... a do tej pory sobie radziłeś? Oczywiście nigdy jej nawet nie przejrzałeś no bo po co? Twardziele przecież nie jedzą miodu, twardziele żują pszczoły....
Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

Premium liquidy

Próbowałem dużo różnych liquidów i sytuacja jest t[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.