EPF
http://vapelab.pl
Awatar użytkownika
By Waldip
#1868586
vapelab.pl pisze:Dodatkowo w ramach powolnego powiększania serii, dojdą kolejne dwa aromaty od 814. Sam jestem podekscytowany, gdyż najczęściej po te aromaty sięgam w ramach przerw od tytoni :D

Obrazek

Panie Piotrze. czyżby nie docenial Pan tych smaków? : :D

Obrazek
Awatar użytkownika
By venres
#1868734
Pisałem mailowo ale tutaj też podrzucę pomysł :-)

Może koncentraty od One hit wonder? Mają w ofercie swojej ofercie Milk Man'a, Muffin Mana'a oraz Rocket Man'a.
Warto rzucić okiem też na koncentraty od DIY or DIE, m.in. Obsidian, Rhodonite, Watermalone.. *SMOKEKING*

EDIT:
do warsztatu warto wrzucić też wagi (500g/0.01g), miesza się szybciej i "czyściej" :-)
Awatar użytkownika
By vapelab.pl
#1869270
O widzę, że moja odpowiedź tutaj się nie zapisała bo odpisywałem nawet jakiś czas temu :)
Proszę się nigdy o nic nie martwić, ja mam kajecik gdzie zapisuje Wasze pomysły! *SMOKEKING*

Przepraszam też, że tak ostatnio rzadko bywam na forum ale po prostu nie wyrabiam z czasem. Taki natłok pracy i działania, że chyba będę musiał uzyskać zdolność bilokacji żeby dalej to ciągnąć :lol:
Awatar użytkownika
By Master_PiT
#1871088
Ja mam skargę!
Gdzie się podziały aromaty fruit punch i reszta pozycji Detonation drip :evil:
Awatar użytkownika
By vapelab.pl
#1871103
No i w końcu doczekałem się skargi!
Już wyjaśniam co się stało:
- Detonation Drip - ciągły brak stanów magazynowych i właściwie zamawiać musiałbym po dwa typu aromatów, póki się nie ogarną to będą ciche dni, ale nie wywalam ich więc ze spokojem. Jak dobrze pójdzie to w grudniu wrócą na stan. Największy problem jest z Cheesecake, bo żeby na niego trafić to jak wygrać 6-tkę w totka.
- Fruit Punch - Tutaj trochę wypadły z obiegu ze względu na niedogadanie się z ich dystrybutorem a ostatecznie kontakt się urwał. Ale jak potrzeba to nie widzę innej opcji jak wrócić do rozmów i jak najprędzej wykombinować, żeby wróciły! Czyli Fruit Punch i od razu Pack'o'La, bo są i tacy, co bez Watermelon Rockmelon nie mogą żyć :)

EDIT: Fruit Punch i Pack'o'La - zamówienie na nie jest gotowe, pozostaje kwestia ogarnięcia się z nimi i zamawiam od ręki. Myślę, że coś koło 2 tygodni będzie trzeba liczyć na powrót :drinkb
Awatar użytkownika
By vapelab.pl
#1873556
Aromaty od Extreme były robione na zasadzie mieszanek różnych firm. Żeby dostać dostęp do przepisów musiałbym odkupić tajemnicę za kwotę, która jest dla mnie barierą więc spasowałem już dawno, prócz tego musiałbym skombinować wszystko co jest niezbędne do stworzenia tych mikstur. Szczerze mówiąc, wolałbym wykombinować coś innego i w pewnym sensie @berto coś mi ostatnio podrzucił, ale na razie nic nie mówie :) A właśnie @berto skombinowałeś te aromaty ? :)
By Niuniek5
#1873582
Peter72 - możesz zamówić z Vaping Zone:
https://www.vapingzone.com/sc-cohiba-su ... lavor.html
Wcześniej mieszałem z Vaping Zone, później przesiadłem się na Extreme (łatwiejszy dostęp i cena) i żadnej różnicy nie zauważyłem, te same nazwy aromatów takie same dawkowanie i w smaku jak dla mnie identyczne. Kiedyś gdzieś czytałem że EF to to samo co Vaping, jedyna różnica to nazwa marki i cena.
Awatar użytkownika
By vapelab.pl
#1873809
@Niuniek5 @Peter72 - tak jest Peter72, tak jak Niuniek5 pisze, nic dodać nic ująć :) Ja swego czasu próbowałem załatwić je, niestety VZ na moje mejle pozostało głuche, ale w przypadku normalnych zamówień to nie ma problemów, więc bez obaw.

A tutaj to co @berto wygrzebał: https://www.latabaccheria.net/en/product-category/tobacco-extracts-line/ -> sam jestem ich ciekaw, cena z tego co widzę to zawał serca no ale jeśli odzwierciedlają fajkowe tytonie, to ja je chcę :) Dajcie mi tylko czas ogarnąć się z Atmosami i innymi rzeczami, postaram się je sprawdzić, czy jest to coś godnego, czy niestety będę mógł tym jedynie odstraszać okoliczną zwierzynę :lol:
By Niuniek5
#1873899
Kiedyś aromaty Vaping Zone a było to trzy a może cztery lata temu były dostępne w Polsce , sklep nazywał się chyba Aroma Vape, mogłem nazwę przekręcić, było to trochę czasu temu, nawet ceny były przystępne, za ostatnie aromaty płaciłem 18,99.
W przypadku robienia zamówienia z Ameryki indywidualnie zamawianie kilku aromatów z przesyłką jest chyba trochę nieopłacalne. Dawno, dawno temu zamówienia z VZ robiło się w kila osób jedną przesyłką i wtedy to się jeszcze jakoś kalkulowało.
Awatar użytkownika
By vapelab.pl
#1873987
@Niuniek5 Zaraz możemy wywołać do tablicy Aroma Vape :) Jak już wywołujemy duchy to niech się zjawią - @boogeyman, gdzie jesteś?

@sipak00 Ta tradycja chyba umarła na zielonym, ale jak chcecie to możecie u mnie zrobić łańcuszek, nie mam nic przeciwko, udostępniam Wam mój dział. Myślę, że na hasło VZ przyjdą chętni i może uda się Wam sklepać jakieś zamówienie :D Ze mną VZ jakoś nie chce współpracować, więc na siłę się nie pcham tam gdzie mnie nie chcą :?

K... właśnie zbiłem cały ekran od tabletu... ech leżał na ziemi i sru pociągnąłem metalowym krzesłem. Uwielbiam pecha przed Świętami :evil:
Awatar użytkownika
By boogeyman
#1873996
Siema,
jestem :P Hehe, VZ i współpraca w jednym zdaniu :lol: :lol: :lol: Chyba trzeba by zamawiać wiadrami aby szli na rękę :P Nie wspominając już o etykietach z odpowiednimi oznaczeniami które były niezbędne do bezproblemowej odprawy (dlatego też cena w AV była jaka była, gdyż musiały przejść dodatkową, dość drogą, procedurę na odprawie). Kiedyś była alternatywa, tj. aromaty w smaku bardzo zbliżone do VZ robione w chinach, ale niestety sklep zaorali, albo nie pamiętam dokładnie nazwy... Szli typowo na hurt, więc myślę że opcje dogadania się były spore, ale nigdy nie zamawiałem od nich. Dostępne w Polsce jednakże były ;)
By Niuniek5
#1874001
Myślę że w obecnej chwili tworzenie łańcuszka na zamówienie z VZ nie wypali. Kiedyś na rynku polskim królowały liquidy od Dekanga, Boge i Hangsena a aromaty głównie Inawera a tych ostatnich do VZ chyba nie muszę porównywać.
Teraz na rynku jest tak bogata oferta aromatów i premixów że większość osób znalazła inną alternatywę. Ja mam ten problem że lubię tytoniówki a dobrych tytoniówek jest niewiele. Dobrze że chociaż Atmos na naszym rynku będzie żywy. Też kiedyś myślałem że one były, są i będą a tu niespodzianka.
Szkoda że nie będzie Agrinio, mój Nr2 po Camili.
Awatar użytkownika
By vapelab.pl
#1874022
@boogeyman Dziękuję za zjawienie się. Nadal żyje więc nie taki diabeł straszny jak widać :twisted:
@Niuniek5 To jest zawsze ten problem, kiedy się myśli, że coś będzie wieczne jak Lenin :) Ale ze spokojem, dopiszę do 2-ego zamówienia z AL i jakoś to popchniemy, tylko najważniejsze pytanie? Gdzie podziało się to pierwsze :roll: Chyba grudzień będę musiał jak zwykle traktować jako test na wytrzymałość psychiczną. Halo dla odmiany zamówiłem 26 listopada a tu nadal nie ma...
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
Ijust 3

Witam mam pytanie. Czy jak mój ijust jest przechyl[…]

Dejavu RDTA poszukiwanie szkła.

Witajcie, jako że dzisiejsza nauka latania szkła w[…]

Zestaw do 300zł

Cześć, Szukam czegoś do 300zł, ponieważ chcę wymie[…]

Z góry zaznaczam, że inżynieria, elektryka i przed[…]