EPF
http://vapelab.pl
Awatar użytkownika
By vapelab.pl
Obrazek

Tak więc rozpoczynam kolejny temat, którym jestem atakowany od ostatniego czasu dość mocno :D
Chwila ciszy z mojej strony było ale NFZ coś skopał i w końcu we wtorek musiałem naprawić błędy naszej służby zdrowia i tak sobie po zabiegu
powoli dochodzę do siebie, nie robiąc nic poza koniecznością... ale tak istotna sprawa nie może czekać w nieskończoność!

Szczerze mówiąc jaki jest Atmos to nie trzbea nikomu przedstawiać więc przejdę od razu do konkretów i niestety nie obędzie się bez przysłowiowej łyżki dziegciu :(

Klasycznie jak było w przypadku Hellasa zaczniemy od zamówienia testowego, wg jakieś listy itd.
Niestety jest tylko jedna rzecz która mnie dość mocno martwi, otóż taka:
Obrazek
Minimalna cena ustanowiona przez Atmos Laba jest na poziomie 6,20 Euro.
Nie wiem ile uda się ją zbić, mejl już poszedł. Z jednej strony można poszaleć z niższą ceną, choć może mieć to nieprzyjemne konsekwencje o czym bardzo łatwo można się przekonać :(
By Dzwonu
Jak dla mnie Atmos Lab jest przereklamowany. Nic specjalnego nie mają w swojej ofercie.Może kilkanaście fajnych aromatów owocowych.Z tytoniowych Apache i Fotia co były bardzo dobre, a tak nic ciekawego. Może jakbyś zbił cene na dwie dyszki za aromat, to może bym się zastanowił. Lecz w sumie masz w sklepie o wiele bardziej ciekawszą oferte niż Atmos.
Awatar użytkownika
By Nałóg Totalny
No, jest problem z AL w Polsce od czasu gdy E-DYM nie uzupełnia zapasów.
Może chociaż niektóre byś wprowadził do oferty - ja jestem za TEA LEMON i CAMILA, bo ich brak bardzo mi dokucza ;) Chyba, że wiesz czym je zastąpić? Próbowałem kombinować i łaczyć różne herbaty z cytryną, ale nigdy nie uzyskałem tak dobrej mieszanki jak AL Tea Lemon. O Camili to nawet nie wspominam.
A co do minimalnej ceny, to wiele chińskich sklepów jest zobowiązanych do MRSP, a jakoś to obchodzą, Fasttech np. podaje kod MAP dla danego produktu, który to kod obniża jego cenę MRSP.
Tylko ja nie wiem, czy taka "kiwka" będzie mogła być zastosowana w przypadku AL.
Awatar użytkownika
By vapelab.pl
Aktualnie czekam na info od AL, więc pewnie po weekendzie dowiem się co i jak :)
Ale też myślę, że nie ma co przesadzać z ilością AL, tylko potraktować to jako opcję zabezpieczenia najbardziej pożądanych smaków żeby nie obudzić się kiedyś z ręką w nocniku. Myślę, że ilość ich właściwie można zwęzić do powiedzmy 10? I tak jak piszecie wyżej, te same oklepane standardy od lat. Tytonie to wiadomo które a te w owocowych klimatach osobiście bym rozszerzył o Tropicala, którego uwielbiam, jeśli chodzi o ich miksy. Jak już doczekam się wszelakich informacji zaczniemy kleić listę, żeby każdy mógł się załapać na to, co mu w duszy gra :wink:
Awatar użytkownika
By Nałóg Totalny
vapelab.pl pisze:Ale też myślę, że nie ma co przesadzać z ilością AL, tylko potraktować to jako opcję zabezpieczenia najbardziej pożądanych smaków żeby nie obudzić się kiedyś z ręką w nocniku...

I o to chodzi :) Wg mnie słuszna koncepcja *ISH*
Awatar użytkownika
By pHarel2403
Lemonade - nic więcej nie potrzebuje do szczęścia.
Awatar użytkownika
By Waldip
Chętnie dopiszę się do listy:
- Fotia
- Camila
- Puro Cubano
- RY69
A wszelkie inne tytoniówki mogę sobie przypomnieć - bo po kilku latach zapomniałem już, jak smakują... :D
Awatar użytkownika
By vapelab.pl
Jestem po chwili ciszy, niestety weekend musiałem przemęczyć na walkę z bólem bo się trochę popaprało :evil:
Dwa dni mnie nie ma ale tworzy się już widzę nieformalna lista :lol:
Wszystkie pozycje które widzę znam i to mnie cieszy, czyli jednak największe przeboje ze stajni Atmos Laba.
Ok super, wpisujcie co Wam w duszy gra!
@Fabian74 Nie ma problemu, u nich ogólnie można zamawiać na zasadzie 5,10,15 itd. :)
Nie chcę robić zbędnych nadziei ale postaram się to spiąć w ciągu miesiąca, tak samo jak było to z Hellasem i powiedzmy wstępnie koniec listopada zamawiam ;) Czyli tak, żeby każdemu na święta udało się wszystko ugotować.
No to ja się nie wtrącam, wracam do klasycznych obowiązków i czekam na dalsze propozycje.
Aha i w razie czego dublujcie się. Zazwyczaj jeśli jakiś smak się powtarza w komentarzach po prostu biorę go więcej.
Uszanowanie *SZEFO*
Awatar użytkownika
By HamsterJack
A to i ja się dopiszę do listy "zachciewajek :)

Tea Lemon, Mint i może RY69?

Pozdrawiam *CZAJNICZEK*
HJ
Parownik do IJoy Captain pd270

Cześć wszystkim ;) Dawno mnie tu nie było, wiec c[…]

Najlepsze cytaty z forum i nie tylko

Każde duże forum zasługuje na taki wątek i takiż z[…]

Testowałem różne które można było nabyć w razie po[…]

Irl1404 brak napięcia na source

Witam zamowiłem koledze mosfet IRL1404 dałem odraz[…]