EPF
Awatar użytkownika
By LubaxD
Witam!
Mam do was ogromną prośbę. Chciałbym żebyście mi polecili jakiś lagodny aromat tytoniowy. Nigdy wcześniej nie próbowałem żadnej tytoniówki a nie chciałbym się zraźić już na początku ;/
Dziekuje wszystkim z góry za propozycje :)
By ewaldus
LubaxD pisze:Witam!
Mam do was ogromną prośbę. Chciałbym żebyście mi polecili jakiś lagodny aromat tytoniowy. Nigdy wcześniej nie próbowałem żadnej tytoniówki a nie chciałbym się zraźić już na początku ;/
Dziekuje wszystkim z góry za propozycje :)
Popatrz na vapelab. Aromaty eCig. Ja lubię Ace No.1. Bardzo wydajny, wystarczy 2%.
Awatar użytkownika
By Krasnal45
erbis pisze:Tytoniówki śmierdzą....

Te najlepsze nawet starymi skarpetami, ale za to jak smakują.......
Dobre tytki to typowa zerojedynkowość, albo się je kocha, albo nienawidzi.
Awatar użytkownika
By LubaxD
erbis pisze:Tytoniówki śmierdzą - jak nie próbowałeś to daj sobie spokój. ;)

Nie wiem czy śmierdzą czy nie :D Chciałbym sie o tym przekonać kupując jakąś "lekką" (?) tytoniówke dla początkującego haha :D
By ewaldus
Prawie wszystkie owocówki, deserówki są na jeden baniak. Jedynie mięta i dobre tytoniowe jestem w stanie wapować na okrągło. Z,, mietopodobnych '' Creme De Menthe z TPA. Dobry tytoń, to Apache Atoms Lab, ale już nieosiągalny w dobrym sklepie. Mam jeszcze dwie buteleczki na zapas, na 600-700ml wystarczy.
Awatar użytkownika
By berto
Nie kupuj żadnych maiartów, szkoda pieniędzy. *ZLE*
Kinga (Vapelab) sobie kup na początek. :cygaro:
Awatar użytkownika
By Waldip
berto pisze:Nie kupuj żadnych maiartów, szkoda pieniędzy. *ZLE*

Berto, nie można wszystkich mierzyć swoim gustem. Znam takich, którzy tolerują wyłącznie tytoniówki z MaiArt i takich, którzy ich nie znoszą.
Zarówno w Vapelabie jak i w MaiArt można kupić niewielkim kosztem sporo sampli tytoniówek; a ile zabawy jest w codziennym odkrywaniu nowego smaku. :D
No i w stosunkowo krótkim czasie można sprawdzić, czy tytoniówki to jest to...
Awatar użytkownika
By Krasnal45
berto pisze:Nie kupuj żadnych maiartów, szkoda pieniędzy. *ZLE*

Już kiedyś Cię prosiłem i nawet próbowałem uświadomić. Każde indywiduum rodzaju ludzkiego ma inne preferencje i na dodatek inne kubki smakowe. Powiem więcej, takie dyskusje na temat smaków, czy zapachów są zupełnie pozbawione sensu i będą zawsze tylko i wyłącznie odzwierciedleniem własnego subiektywnego odczucia. Takiego określenia jak Twoje, kompletnie nie jestem w stanie zrozumieć. To niewytłumaczalne dla mnie. Płaci Ci ktoś za dyskredytację produktów MaiArta??? Tak to wygląda.
A teraz, nie żeby zrobić Tobie na złość, ale powiem tak: Tytki MaiArta mnie jak najbardziej podeszły. Nie wszystkie, bo było by to nawet dziwne. Ale znalazłem jeden który mi w pełni zastąpił Mojego kochanego 555, a ponadto odkryłem dwa-trzy inne które mi również jak najbardziej podeszły.
Natomiast, miałem okazję spróbować przedstawionego przez Ciebie Kinga i......... jak dla mnie *ZLE2*
Jest to oczywiście tylko i wyłącznie moja, najmojsza, subiektywna opinia.
Awatar użytkownika
By Krasnal45
Tytoń Mocny. Nie jest to wprawdzie dokładne odzwierciedlenie, ale na razie mi wystarcza. Mam zamiar zresztą potraktować go jako surowiec i poeksperymentować z jakimiś dodatkami do niego i wypracować sobie coś jeszcze ciekawszego pod moje podniebienie. Tylko raz, że z czasem u mnie krucho, a dwa to to, żem leń okrutny :lol:
Awatar użytkownika
By berto
Krasnal45 pisze:Płaci Ci ktoś za dyskredytację produktów MaiArta??? Tak to wygląda.

Co za durne pytanie. :palm2 A tobie ktoś płaci za polecanie czegokolwiek?
Piszę co czuję i dla mnie maiart to trzecia liga w aromatach, proste.
Awatar użytkownika
By Krasnal45
A gdzie i co ja komuś polecam? Możesz wskazać?
Żałosny jesteś...
Czy to, że MaiArt dla Ciebie to trzecia liga, upoważnia Cię do obrzydzania go komuś słowami: "Nie kupuj żadnych maiartów, szkoda pieniędzy."?
Awatar użytkownika
By berto
A kto przy każdej możliwej okazji poleca np. pico+melo? :lol:
Ty to serio masz jakiś problem. Ale nie chce mi się już tobą gadać. :lol:
Awatar użytkownika
By kebab84
Maiart tytoń mocny ale czekać trzeba ponad miesiąc żeby nabrał smaku. Cyfry trzy też niczego sobie. Ale to tytonie nie każdemu podjadą
Jaki atomizer do Tesla wye 200 wat

Cześć mam pytanie jakie atomizer pasuje do Tesla w[…]

Jaka baza liquidu pod atomizer RTA ?

Witam forumowiczów "e-papierosy" Od dłuż[…]

Kangertech topbox mini grzałki

Witam. Posiadama wyżej wymienionego e-papierosa i[…]

Klon Redtube/Exxxotic/Grapple.

Witam. Przeszukałem cały internet jak również i fo[…]