EPF
Awatar użytkownika
By bea0505
#1849951
jakoś 7 dni temu minęło ponoć 2000 dni bez analoga w paszczy :D :beer: rok temu albo i więcej zrezygnowałam z nikosi, a od kilku miesięcy nie wapczę prawie wcale :roll: :roll: no może raz na miesiąc jak odkopie gdzies tam efajka przy drinku poćiumkam kilka razy :wink: jestem uwolniona całkowicie od nałogu - tadam *1st*
pozdrawiam cieplutko :D
Awatar użytkownika
By bulit73
#1849960
bea0505 Gratulacje :drinkb *winko* :drinkb i wytrwaj w dobrym.
Awatar użytkownika
By Tymon78
#1852945
Dziś jest dzień smutku - piłka ..., lecz jest też dobra strona, moja i ep....
Awatar użytkownika
By bulit73
#1852946
Tymon78 Gratulacje :beer: *winko* :beer: I to jest pozytywny aspekt tego dnia :D *CZAJNICZEK*
Awatar użytkownika
By SuwMar
#1852950
Tymon78 Gratulacje *CZAJNICZEK* :beer: :piwo
Ostatnio zmieniony 19 cze 2018, 20:13 przez SuwMar, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By Vaneheim
#1852969
Tymon78 pisze:Dziś jest dzień smutku - piłka ..., lecz jest też dobra strona, moja i ep....

@Tymon78 Gratuluję wyniku. :beer: :beer:

Nie łam się ... piłką . Jeszcze dwa mecze wygramy i będzie dobrze. Ważne, że nie kopcimy śmierdziuchów. :beer:
By Krasnal45
#1852971
@Tymon78
Tymek, jesteś wielki. Ale powinieneś już czuć mój oddech na swoich plecach :mrgreen: Gratki :beer:
Rocznik 2013 łapie się już na dwa tysiaki. Jak ja zazdrościłem, jak zameldowałem się jako szczypiorek na trawnik, tym co tu wtedy już po parę setek mieli..... :mrgreen:
Awatar użytkownika
By Tymon78
#1852983
Dokładnie @Krasnal45 byliśmy malutcy choć pierwsze kroki są jak najbardziej milowe...
Dziękuję wszystkim za pamięć i... trzymajmy się zdrowszej strony naszych nałogów.
:beer: wszystkim i całusy (kobitkom oczywiście :wink: )
By Krasnal45
#1855899
Erbis
Szczere gratulacje pięknych cyferek. Pamiętam jak dziś, jak pięć i pół roku temu tu zaczynaliśmy..... aż łezka się w oku kręci.... Lepsze to były czasy, atmosfera na trawniku inna....
:beer:
Awatar użytkownika
By bulit73
#1855900
erbis Gratulacje :beer: *winko* :beer:
Awatar użytkownika
By SuwMar
#1855913
erbis Gratulacje :drinkb :beer: *CZAJNICZEK*
Awatar użytkownika
By LoCtoR
#1859849
Nie wiem czy przy takim stażu jest jeszcze czego gratulować. Walka została wygrana, za plecami zostały już tylko wypalone kikuty zapałek, potrzaskane popielniczki i trupy analogów. Powrotu nie ma.
Niemniej @Tymon78, @erbis, @Krasnal45 gratulacje :)
Awatar użytkownika
By bulit73
#1859861
Krasnal45 Gratulacje :beer: *winko* :beer:






LoCtoR pisze:Nie wiem czy przy takim stażu jest jeszcze czego gratulować. Walka została wygrana, Powrotu nie ma.

Dopóki wapujemy, cały czas walczymy. Walka zostaje wygrana gdy zakończymy również wapowanie :wink:
Awatar użytkownika
By macieq03
#1859863
bulit73 pisze:Krasnal45 Gratulacje :beer: *winko* :beer:






LoCtoR pisze:Nie wiem czy przy takim stażu jest jeszcze czego gratulować. Walka została wygrana, Powrotu nie ma.

Dopóki wapujemy, cały czas walczymy. Walka zostaje wygrana gdy zakończymy również wapowanie :wink:


Dokładnie, ja nie palę juz ponad 3 lata, ale gdy ktoś pali obok mnie, i zaleci mi pod nos ten smrodek, to miałbym chęć zapalić. Więc każdy dzień bez papierosa to sukces.
Awatar użytkownika
By LoCtoR
#1859879
bulit73 pisze:Krasnal45 Gratulacje :beer: *winko* :beer:






LoCtoR pisze:Nie wiem czy przy takim stażu jest jeszcze czego gratulować. Walka została wygrana, Powrotu nie ma.

Dopóki wapujemy, cały czas walczymy. Walka zostaje wygrana gdy zakończymy również wapowanie :wink:

Miałem na myśli walkę z analogami. Walka na nałogiem nikotynowym to inna sprawa i zazwyczaj "zajęcie" na resztę życia.
Awatar użytkownika
By marki51
#1859985
erbis, Krasnal45, Vaneheim Gratulacje :beer: :beer: :beer:
Awatar użytkownika
By bulit73
#1860109
Vaneheim Gratulacje :beer: *winko* :beer:
Awatar użytkownika
By bulit73
#1860292
Tymon78 Gratulacje :beer: *winko* :beer:
  • 1
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
Bąbelki wypływające z atomizera

Witam, mam problem z wypływającymi bąbelkami z ato[…]

https://i.ibb.co/B60CxKN/vape-poland[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.