EPF
Rozpoczynasz przygodę z elektronicznym papierosem i masz pytania? Tutaj właśnie możesz uzyskać na nie odpowiedź.
Regulamin forum: Przypominamy, że zgodnie z ustawą o ochronie zdrowia (...) zakazane jest publiczne zachęcanie do nabywania lub używania papierosów elektronicznych lub pojemników zapasowych. Jednakże nikt nie zabrania dzielenia się prywatnymi, subiektywnymi opiniami na temat produktów.
Awatar użytkownika
By Mgda
Tak zrobię i zobaczymy, a to nagrzewanie się natychmiastowe to też kwestia tego wadliwego atomizera czy może raczej baterii?
Awatar użytkownika
By Vause
Patrząc na Twojego moda, jednak obstawiałabym atomizer.
Awatar użytkownika
By macieksobie
Mgda pisze:Tak zrobię i zobaczymy, a to nagrzewanie się natychmiastowe to też kwestia tego wadliwego atomizera czy może raczej baterii?

Daj znać jak wróci z reklamacji co i jak . czy cieknie dalej. moze wadliwie skręcony był?
Awatar użytkownika
By Mgda
A więc tak, dostałam odpowiedź z serwisu, że zwrócą mi pieniądze, bez żadnych wyjaśnień co było nie tak, co się zepsuło, nic... Zwrócę również tego moda, bo współpraca z tym sprzedawca jest fatalna i kupię gdzie indziej :) Jutro tam idę, to może osobiście mi powiedzą coś więcej, ale raczej wątpię. Pytanie na dziś: jaki zestaw polecacie z średniej półki cenowej, coś co będzie robić duża chmurę ;]
Awatar użytkownika
By Kanapix
No to ja "nie polece" coś co można ustawić albo na niezły smak, na kompromis, albo na wytwornice według humoru - Blitzen :)
By marti701
Mgda pisze:Tak zrobię i zobaczymy, a to nagrzewanie się natychmiastowe to też kwestia tego wadliwego atomizera czy może raczej baterii?

Raczej wadliwego wapera :lol:
Grzałka 0,5 oma i 30W nadaje się do wapowania DL (prosto do płuc), a jako początkująca z e-p pewnie zaciągasz się jak analogiem - MTL (usta - płuca)
Za mały przepływ powietrza przez grzałkę = nadmierne nagrzewanie atomizera.
Szukasz czegoś do dużej chmury, najpierw naucz się wapować DL i to na spokojniejszych parownikach i grzałkach.
Blitzen? Chyba chcesz udusić dziewczynę :lol: Początkującemu bałbym się polecić nawet Kylina Mini.
Na początek polecam coś spokojniejszego. Jeśli na gotowe grzałki to Innokin. Naprawdę nie mogę powiedzieć złego słowa, nie trafiłem jeszcze na wadliwą i są powtarzalne.
Do MTL - Innokin EZ.WATT kit, grzałki 1,5 oma, moc ustawić na 13W.
Do DL - Innokin ITaste Kroma Vape System Kit 2000mAh, grzałki 0,8 oma, moc ustawić na 30W.
Awatar użytkownika
By Kanapix
Kurcze ja na MTL nie bylem w stanie rzucić fajek, pomógł mi dopiero smok tfv8 i grzałka na 120W... Dopiero potem spokojnie i pomału zszedłem az do Skyline'a i spokojnego 25W... Ale ja to musi jakiś wywrotowiec jestem ;D

Witam! Mam atomizer pharaon mini rta który sprawuj[…]

Przewóz bazy i aromatów

Witam. Może trochę nie na temat. Jeżeli chciałbym[…]

Aegis Legend 200w

Witam. Mam pytanie odnośnie Aegisa. Ponieważ kupił[…]

6 lat z e_papierosem !

Troszkę przespane, ale... liczy się fakt. Tomb[…]