EPF
Dyskusje o poszczególnych modelach atomizerów, aktualności i nowości.
By Sheer
#1856666
Witam. Tak jak w temacie jaki czajnika z tych wymienionych byście polecili panowie do pico 75 w. Chodzi mi głównie o smak oddawany no i bezproblemowy setup i brak jakichś wielkich wyciekow? Wiadomo spocic się to prawie każdy lubi. A może jakieś inne parowniki do pico ? Dzięki za odp i pozdro *CZAJNICZEK*
By MateoSNK
#1856689
Ammitem możesz spokojnie się zainteresować. Na Pico wygląda bardzo fajnie a i setup jest bezproblemowy. Miejsca na grzałkę dużo i wygodnie układa się watę. A i smaczy dobrze :-) Co do smoka, to się nie wypowiem, bo nie używałem.
By Sheer
#1856694
Dzięki kolego może ktoś się wypowie jeszcze ? A i jeszcze jedno miał ktoś może avocado 22 ? Jakie macie uczucia po użytkowaniu?
Awatar użytkownika
By pHarel2403
#1856716
Mam ammita i jak poprzednik już wspomniał, jest ok i co ważne, bez wycieków jest.
By TotalRichTea
#1857767
Smoka tfv4 micro używam już rok i jestem zadowolony. Nic nie przecieka, żadnej awarii też nie miałem, chmury robi całkiem spoko. Co do smaku to mi się trudno wypowiedzieć, bo nie korzystałem z dużej ilości atomizerów i nie mam punktu odniesienia. Ogólnie w miarę zadowolony jestem z oddawania smaku przez niego, nie narzekam w każdym razie. Używam kupnych grzałek.
Awatar użytkownika
By hilton1
#1857847
Smok tfv12 4 mikro , to już trochę zabytek , warto spróbować czegoś co jest obecnie na topie, a ammit ma dobre recenzje.
Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

Premium liquidy

Próbowałem dużo różnych liquidów i sytuacja jest t[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.