EPF
Awatar użytkownika
By barror
Rearus pisze:Jako, że przez ostatnie kilka dni wkręciło mi się robienie samogonów, to zamówiłem dzisiaj 'kilka' aromatów z 1000 smaków świata, a dokładniej:

Z tym, że u mnie pewnie skończy się na zrobieniu 5 albo 10 ml próbek na pojedynczych smakach, a potem będę je mieszał, jako że single mnie baardzo szybko męczą z reguły. Próbował ktoś może mieszać je z popularnymi aromatami tpa albo odtwarzać jakieś najpopularniejsze przepisy na bazie tych aromatów?

Porzeczka (1000s) 2% + truskawka ripe TPA 2% lub Arbuz TPA 2%
lub
Porzeczka (1000s) 2% + truskawka ripe TPA 2,5% + Arbuz TPA 1,5% + TPA koolada 1% - Hipzz Freeze o danych smakach, ale musze jeszcze popracowac nad stezeniami :)
By Rearus
barror pisze:
Rearus pisze:Jako, że przez ostatnie kilka dni wkręciło mi się robienie samogonów, to zamówiłem dzisiaj 'kilka' aromatów z 1000 smaków świata, a dokładniej:

Z tym, że u mnie pewnie skończy się na zrobieniu 5 albo 10 ml próbek na pojedynczych smakach, a potem będę je mieszał, jako że single mnie baardzo szybko męczą z reguły. Próbował ktoś może mieszać je z popularnymi aromatami tpa albo odtwarzać jakieś najpopularniejsze przepisy na bazie tych aromatów?

Porzeczka (1000s) 2% + truskawka ripe TPA 2% lub Arbuz TPA 2%
lub
Porzeczka (1000s) 2% + truskawka ripe TPA 2,5% + Arbuz TPA 1,5% + TPA koolada 1% - Hipzz Freeze o danych smakach, ale musze jeszcze popracowac nad stezeniami :)
Nie wiem jak z mocami tych aromatów od 1000s, ale przy klonie freeza dałbym zdecydowanie więcej truskawki od TPA żeby się do niego zbliżyć smakowo, przynajmniej okolice 5% :P.

Wysłane z mojego XT1635-02 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By barror
Zmieszalem wczoraj truskawke w buteleczkach po 10 ml z roznymi stezeniami aromatu. Nie wytrzymalem i sprobowalem dzis truskawczke 2% i jestem zachwycony! Smakuje bardzo podobnie do TPA ripe 10%, a kosztuje duzo mniej! Bardzo slodka, chyba jeszcze troche zejde do 1,5 albo 1%. Z porzeczka bedzie swietna :)
By Rearus
barror pisze:Zmieszalem wczoraj truskawke w buteleczkach po 10 ml z roznymi stezeniami aromatu. Nie wytrzymalem i sprobowalem dzis truskawczke 2% i jestem zachwycony! Smakuje bardzo podobnie do TPA ripe 10%, a kosztuje duzo mniej! Bardzo slodka, chyba jeszcze troche zejde do 1,5 albo 1%. Z porzeczka bedzie swietna :)
No to teraz bardzo żałuję że nie wziąłem truskawki bo dużo jej uzywam, właśnie w wersji ripe.. chyba niedługo będzie drugie zamówienie...

Wysłane z mojego XT1635-02 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By kabacina
Wlasnie próbuję piernika. Z butelki nie pachnie zbyt zachęcająco ale jest baaardzo mocny. Dałem 7 kropli/10ml. Czyli poniżej 5%. Smak jest wyrazisty i całkiem dobry jako odskocznia ;) wyczuwam na wydechu delikatna nutę cynamonu. Jakbym ciasto jadł hehe dziś rozrobie najprawdopodobniej agrest to napisze jakie wrażenia :)

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
By Barto-tfv12 prince
Witam.
Czy ktoś może vapuje z atomizera tfv12 prince ? Jeśli tak jakie aromaty polecacie i w jakich proporcjach aromat/gliceryna/glikol ?
Bo z tego co już wiadomo chmury robi spoko, z smakiem trzeba sie napocić aby wyciągnąć z niego co najlepsze.
Z góry dzięki za propozycje.
Może ktoś ma doświadczenie na tym atomizerze z smakami- kukułka, guma balonowa, czarna porzeczka, nugat bo takie właśnie do mnie nadciągają, jeśli tak proszę o proporcje ;-)
By Barto-tfv12 prince
a co do nowych smaków, można atakować producenta, tak jak wcześniej kolega pisał cukierki lodowe mógły by być ciekawym smakiem :-)
Awatar użytkownika
By bulit73
@Barto-tfv12 prince
REGULAMIN :evil: 6. Zabronione jest pisanie swoich postów jeden pod drugim tak długo jak istnieje możliwość edycji poprzedniego postu.
Awatar użytkownika
By PucH2
Naprawdę to jeszcze nie wiesz co ciebie pociąga. Kupujesz bo nazwa tobie odpowiada i tanie. Tyle pomocy na dziś.
  • 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11

Cześć, Czy ktoś z Was wie czy w którymś z warsza[…]

Goblin Mini V3 RTA

Nowy Goblin V3 dostępny w dwóch kolorach srebrnym […]

Hej, jesli kupie np 75W Eleaf IStick Pico TC MOD […]

Zalany port USB

Witam! Posiadam Stick Baby Prince od SMOK i prawdo[…]