EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By damian3510i
#1855497
Witam !
Zakupiłem niedawno Smoka OSUB 80 W, kompletnie się na tym nie zdam a przejrzałem już trochę porad.
Mianowicie , na grzałce mam podany zakres 40-80 W , jednak nie dam rady wapować na więcej niż 10 W , powyżej jest dla mnie "za mocne"
Grzałka 0,4 ohm , odpowiednio to ustawiam? chcę jak najbardziej wydobyć smaczek.
By Krasnal45
#1855498
A jaki tryb w modzie ustawiony i jakiej mocy liquid?
A jeszcze zapytam, jak długo paliłeś analogi i ile dziennie?
By damian3510i
#1855500
Tryb soft , moc 12 mg ale przechodze na 6 mg.
Wcześniej miałem Kangertecha Kone bez żadnych ustawień w nim wbudowanych
By Krasnal45
#1855501
Na tym sprzęcie i na tych ustawieniach, nawet ta szóstka to może być za dużo. A bobra czasem nie łapiesz? Nasączyłeś odpowiednio grzałke przed użyciem?

P.S. A muszę Cie zmartwić, bo to nie jest czajnik pod smak i raczej próżno go tam szukać.
By damian3510i
#1855502
Bez bobra , wszystko nasączone i odstane .mam też grzałki 0,15 ohm. Nie wiem czy bawić sie w jakieś ustawienia metodą prób i błędów czy masz jakąś porade na początkujacego ? aktualnie ustawione 8 wat ,ale smak słaby dość , zmieniam liquid na 6 mg
Awatar użytkownika
By legitboy
#1855504
6 MG na tym czajniku to i tak bardzo dużo.
Grzałka 0,15 dużo lepiej oddaje smak od pozostałych smok'a, czuć wyraźną różnicę.
Z tym że na tej grzałce jeszcze bardziej odczujesz tą moc, dodatkowo będziesz musiał solidne zwiększyć wat.
Najlżejsza moc jaką ta grzałka przyjmuje to nie mniej niż 40-50W.
By Krasnal45
#1855505
Trzeba było najpierw określić swoje preferencje, potem czytać, potem pytać, a dopiero na końcu kupować. To typowy sprzęt do inhalacji dopłucnej. zastanów się nad kupnem innego parownika. Zasilanie na razie ujdzie.
Awatar użytkownika
By legitboy
#1855507
Nikt niestety nic polecić Ci nie może, ustawa zakazuje.
Przejrzyj koniecznie forum, jest baaaaaaaaaaaaardzo dużo tematów odnośnie parowników.
Jest kilka kwestii które musisz przestudiować zanim zaczniesz od jakiegoś parownika.

Jak miałem osub'a to bawiłem się Zeusem na single coila.
Nie męczy zasilania i ładnie się prezentuję + jest dość przyjemny dla "nowych"
By damian3510i
#1857981
Witam ponownie.
Zdecydowałem się odświeżyć temat ponieważ zasilanie w moim smoku padło.
Serwis e-dymu zaproponował ,ponieważ rezygnują z osubów pełen zwrot kasy za cały zestaw bądź wybór z oferty e-dymu czegoś do 250 zł .
Z racji tego ,że słusznie napisaliście o tym,ze najpierw powinienem się spytać co zakupić , podrzucilibyście mi coś z ich oferty bazując na tych preferencjach o których napisałem ? tj smak przede wszystkim.
Z góry raz jeszcze wszystkim dzięki za pomoc "zielonemu" :)
Awatar użytkownika
By SuwMar
#1857984
Wpisz w wyszukiwarkę forum: Jaki zestaw do...... Poczytaj, zapoznaj się z informacjami a w razie wątpliwości pytaj. :mrgreen:
By damian3510i
#1857986
Cały czas przeglądam ,jednak jest sporo starych postów i może akurat coś nowego weszło :D jak coś znajdę to zapytam o opinie
Awatar użytkownika
By Gabriel
#1858003
damian3510i pisze:Cały czas przeglądam ,jednak jest sporo starych postów i może akurat coś nowego weszło :D jak coś znajdę to zapytam o opinie

Stare nie zawsze znaczy gorsze a to co nowego wyszło, wcale nie znaczy lepsze, tylko nowsze.
Awatar użytkownika
By macieksobie
#1858053
polecać nie można . popatrz i poczytaj o istick pico kit , ewentualnie istick pico + nautilus 2 (mtl)
Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

Premium liquidy

Próbowałem dużo różnych liquidów i sytuacja jest t[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.