EPF
By Speedo
#1852179
Speedo pisze:Panowie, szkiełko mi pęcło przy dokręcaniu, zamówiłem sobie ale wiadomo, miesiąc... Znalazłem podobne w PL od TFV4 ale ma 26,5mm zamiast 27. Jak myślicie, dokręci się czy będzie szpara?


OK, sprawdzone, do Coppervape Skyline RTA pasuje szkiełko od SmokTech TFV4 MINI dostępne w "najlepszym sklepie" za 9,90 - wg FT jest pół milimetra krótsze ale po przyłożeniu do oryginalnego Skyline nie widać różnicy...
Awatar użytkownika
By PucH2
#1852181
Miło czytać taką sprawdzoną wiadomość. Dziękuję, na pewno kiedyś się przyda.
By cbn
#1852270
Shelby pisze:Dzisiaj przy zmianie grzałki zauważyłem, że uszczelka na decku, u spodu komina jest w miarę luźna. Zastanawiałem się, czy nie powinna być ona wciśnięta w ten rowek na dole pod gwintem. Trudniej jest dokręcić całą konstrukcję i dużo głębiej można wkręca się lc. W sieci znalazłem parę fotek i różnie to wygląda.

Obrazek

Gdzie powinna się ona znajdować?
Ciekawą kwestię poruszyłeś. Patrząc na zdjęcia na FT wszystkich 4 dostępnych klonów, tylko ten od coppervape ma tę uszczelkę na decku. Na klonie SXK widać ją właśnie tam niżej a na pozostałych wogole jakby jej nie było. Trzeba wypróbować jak się zachowa po zalaniu.

Wysłane z mojego GT-I9506 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By Shelby
#1852289
Testowałem dwie opcje i wychodzi że ta uszczelka powinna być luźno.

Przy wciśniętej komin nie chc się dokręcić do końca. Szkiełko ma troszkę luzu. Przy dkoręceaniu LC nie zatrzymuje się on na niczym więc można przegiąć, gwint się skończy i ciężko go odkręcić. Wydaje mi się, że sam mechanizm jest mniej szczelny więc przy dolewce i teoretycznie zamkniętym lc parownik może się spocić.
Awatar użytkownika
By bulit73
#1852368
Shelby pisze:Testowałem dwie opcje i wychodzi że ta uszczelka powinna być luźno.


Luźno, to znaczy jak? We wszystkich Skylinach jakie posiadam, tą uszczelkę mam tak jak na zdjęciach, które dodałeś (środkowe i prawe). LC chodzi w pełnym zakresie.
Awatar użytkownika
By Shelby
#1852383
Luźno to znaczy, że nie jest upchana w ten kanał na dole. Po prostu jest nałożona na deck, pod otworami na liquid. Teraz też tak używam.

W tej konfiguracji chodzi w pełnym zakresie ale jakbyś ja wyjął całkowicie to LC schodzi jeszcze niżej bo normalnie uszczelka jest ogranicznikiem. Ale tak ma dzialać, uszczelniać po dokręceniu przy dolewce.

Mój sprzęcik, dzięki Puchowi mam powiększony baniaczek :)

Obrazek

Dzisiaj testowałem też skręconą grzałeczkę (Kanthal 0,4) i nawet nieźle działa. W porównaniu do najprostszych grzałek z Kanthala, które wcześniej kręciłem, mniej strzela działa bardziej "płynnie".

Obrazek
Awatar użytkownika
By kabacina
#1852442
Koleżanki i Koledzy mam sprawę. Jakby ktoś miał namiary na tube szklaną Cleito bulb to dajcie znać na priv. Oczywiście po pieniadzach... Nigdzie znaleźć nie mogę :/

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
Premiksy z maiart

Cześć i czołem kłaniam się nisko *SMOKEKING* Wycho[…]

Smok Alien 220W a może jednak coś innego

Witam. Mam zamiar kupić Smoka Aliena 220W. Zastana[…]

Atomizer do snowwolf plus

Witam możecie polecić atomizer do snowwolfa plus d[…]

Pochwalcie się zabawkami:) http://i42.tin[…]