EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By Poszukiwacz
#1848805
Witam.
Mam problem z Ammitem Dual. Otóż mam go od dawna i zrobiłem już wiele setupów, z różnymi kombinacjami ułożenia grzałek i bawełny. Ale niestety wciąż liquid skrapla się pod dolnym pierścieniem. Nie wycieka z airflowa, tylko pod pierścieniem. Próbowałem już dwukrotnie dokręcać pin, jak pokazują na youtube - jednak problem występuje nadal. Czy to już jest po prostu urok tego atomizera, czy da się coś z tym zrobić? Dodam, że smak jest pierwsza klasa. Jednak bardzo nie lubię nawet drobnych wycieków. Czy można temu jakoś zaradzić?
Pozdrawiam ;)
Awatar użytkownika
By sqrczybyk
#1848830
Nie używam tego parownika, ale wiem że to normalne zjawisko na dualu.
Wypuścili poprawioną wersję i ma dodatkowy kawałek plastiku który robi robotę i nie występuje zjawisko pocenia.
Podejdź do sklepu i porównaj ze swoim...



Wysłane z iPhone
By Poszukiwacz
#1848836
[quote="sqrczybyk"]Nie używam tego parownika, ale wiem że to normalne zjawisko na dualu.
Wypuścili poprawioną wersję i ma dodatkowy kawałek plastiku który robi robotę i nie występuje zjawisko pocenia.
Podejdź do sklepu i porównaj ze swoim...



Wysłane z iPhone[/quote

Ale gdzie znajduje się ten kawałek plastiku? Bo wydaje mi się, że moja wersja jest tą drugą. Jak porównuję wygląd środka przez airflowy do tych z filmików - to mój właśnie jest inny...
By Mateusz Kozak
#1848845
Najlepiej by było jak byś wysłał zdjęcie i wtedy się oceni którą masz wersje bo wiesz wydawać to się może wiele.
By lovelas1988
#1848913
Masz ta samą wersje co ja czyli ta druga niby poprawiona. W swoich ammitach wymienilem uszczelki na te przezroczyste zestawu, problem ustąpił. Spróbuj, moze i u Ciebie to pomoże. Pozdrawiam

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
By berto
#1848915
Nie jestem pewien czy dobrze rozumiem Twój problem ale wydaje mi się że jest to przypadłość wszystkich parowników z dolnym nawiewem i maksymalnie otwartymi airholami. To samo codziennie obserwuję w moich merlinach. Chodzi o to że po wzięciu bucha chmura wychodzi przez AH, mało ale za każdym razem ciut wychodzi i utrzymuje się w miejscu styku parownika z zasilaniem i powoli się skrapla. Co to oznacza? Ano po pierwszych kilku buchach nie widać różnicy ale po kilkudziesięciu robi się w tej okolicy mokro. Radzę wziąć bucha i obserwować AH. Można to oczywiście ograniczyć poprzez jego skręcenie.
By Krasnal45
#1848916
Puszczenie przycisku ułamek sekundy przed końcem zaciągania, nieco ogranicza problem.
By berto
#1848917
Zgadza się ale ciężko zmienić przyzwyczajenia a przynajmniej ja ciągle się zapominam. :mrgreen:
By Krasnal45
#1848918
Dokładnie. Nie widzę problemu, żeby od czasu do czasu przetrzeć skropliny. Szanujący się waper ma zawsze chusteczkę w kieszeni :mrgreen:
Awatar użytkownika
By Vause
#1848962
Z Ammitem w dużej mierze już tak jest. Nawet po zrobieniu naprawdę udanego buildu, który nie pozwoli na wycieki, przy krawędziach tak czy inaczej będzie się zbierał liquid. Przerabiałam w nim wszystko już na dwadzieścia różnych sposobów i nic z tego nie wychodzi. Pocieszające jest to, że zbiera się go naprawdę niewiele.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
By Pesio
#1848965
Mnie na ammicie dual udało się zrobić jeden setup przy którym było wszędzie sucho, ale grzałki były na 4mm średnicy i duuużo muji. Transport był ok i wszędzie sucho. Gorzej ze smakiem.
Ale zamieniłem sie na Criusa Plus i tego nawet nie trzeba nigdzie zamykać przy dolewce. Nawet na leżąco mu się nic nie uleje.

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By sqrczybyk
#1848967
Zdjęcia kolegi... prawidłowa ilość i ułożenie nośnika dające "suchość".
Obrazek
Obrazek


Wysłane z iPhone
By lovelas1988
#1849122
W otwory LC daje watki tak do połowy. Skropliny to norma
Moge polecić fajny parownik bez wyciekow od lost vape pyro, tyle ze rdta i smak nieco slabszy niz w ammicie.

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By sqrczybyk
#1849133
berto... a może z fotki napiszesz jeszcze jakie akusy są w środku, czepiasz się ujj wie czego i ujj wie w jakim celu ???
Naucz się zrozumienia tematu


Wysłane z iPhone
By fokus
#1850051
U mnie Merlin co jakiś czas zalewa, wyglada jakby lało od spodu nie przez AH. Ciekawe ile wytrzyma RX200s aż w końcu w środku coś padnie bo podejrzewam ze po gwincie leci do wewnątrz. Ciekawa rzecz ze u mnie Ammit Dual tez zalewał i grzecznie sobie leży w pudełku. Chętnie odsprzedam jak ktoś ma ochotę się pobawić w niecieknący setup ;-p

Obrazek

Na zdjęciu Wisnec po odkręceniu Merlina.




Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

Premium liquidy

Próbowałem dużo różnych liquidów i sytuacja jest t[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.