EPF
By Dzwonu
Czy mógłby ktoś napisać jaki jest przeciąg na full otwartym AH w porównaniu do Blitzena? Mam Blitzena i jakoś mnie nie porwał.Zdecydowanie za duży cug.Nie wiem czy warto inwestować w tego Kylina.
Awatar użytkownika
By Nałóg Totalny
Z grubsza przeciąg jest podobny, czyli duży. Jeśli szukasz czegoś do restrykcyjnego DL to niestety oba średnio się nadają.
By Kiszlo
Witam, zastaniwam się jaka najlepsza grzałka jest do niego, aby oddawał bardzo dobrze smak?
Awatar użytkownika
By Gabriel
Kiszlo pisze:Witam, zastaniwam się jaka najlepsza grzałka jest do niego, aby oddawał bardzo dobrze smak?

Staggered Fused Clapton, zrobiony na średnicy 3 mm. Drut Kanthal A1 lub D. 2 rdzenie 0.30 mm ( każdy z osobna owinięty drutem 0.10 mm, czyli zrobić należy 2 Claptony ), razem je połączyć i owinąć drutem 0.10 mm. :D Proszę bardzo. :D
I niema co się zastanawiać, tylko kręcić taką grzałkę. Powodzenia *SMOKEKING*
Awatar użytkownika
By ritm
Gabriel pisze:
Kiszlo pisze:Witam, zastaniwam się jaka najlepsza grzałka jest do niego, aby oddawał bardzo dobrze smak?

Staggered Fused Clapton, zrobiony na średnicy 3 mm. Drut Kanthal A1 lub D. 2 rdzenie 0.30 mm ( każdy z osobna owinięty drutem 0.10 mm, czyli zrobić należy 2 Claptony ), razem je połączyć i owinąć drutem 0.10 mm. :D Proszę bardzo. :D

można gdzieś te grzały wyrwać? bo z tego co widzę w sklepikach, wszedzie na SS są zrobione..
Awatar użytkownika
By Dziki@
I ja dorwałem tego Kylinka, ale mam mieszane uczucia. :D
Bo tak czytam, jakiż to on jest ABSOLUTNIE niecieknący, i w ogóle...
A co mam powiedzieć, gdy pierwsze 3 setupy lał jak wściekły?
I naprawdę próbowałem(a chyba już wiem o co w tym chodzi) różnych ustawień- dużo, mało waty, grzałka nisko, wysoko, etc
Teraz dopiero coś tam wyszło, i już tak bezczelnie nie polewa, ale by go w kieszeni swobodnie i bez stresu nosić, to mogę zapomnieć.
Wystarczy że go przechylę, i już w airhole pojawia się kropla liquidu, by ciec...argh!
Ale ma też ten Kylin pozytywy.
Chmurka obfita, jak dobrze pogrzebać przy robocie to wilgotna, soczysta, i ciepła(jak lubię).
W połączeniu z bubbleglassem jest naprawdę fajnym atomizerkiem. Z dobrą grzałką pozwala na solidne parosekundowe buchy, bez jakichś kompromisów. Po kilkunastu dniach mogę powiedzieć, że już tak bardzo nie żałuję zakupu. :D
Awatar użytkownika
By Gabriel
ritm pisze:
Gabriel pisze:

można gdzieś te grzały wyrwać? bo z tego co widzę w sklepikach, wszedzie na SS są zrobione..

Wyrwać to możesz ewentualnie zęba a grzałkę taką można zrobić sobie samemu z wyżej wymienionych drutów. *SMOKEKING*
By kieubee
Polecicie jakąś grzałkę do kylina z drutu fused clapton 3316l 26x30? Bo taki tylko mam. Grzałka dołączona do kylina mini była lepsza niż te które samemu udało mi się skręcić ( lepiej oddawała smak). Czy macie jakieś porady dlaczego grzałki które sam kręcę gorzej oddają smak niż ta która była w zestawie? możliwe że za nisko osadzam grzałkę ( tą dołączoną w zestawie przyciąłem w miare wysoko). Teraz używam skręconej przez siebie 0.2 ohma (taka mi wyszła dlatego że nie ogarniam kalkulatora steam engine dla grzałek fused clapton :( ) ale czuję że smak jest gorszy niż był na firmowej.
By homer21
kieubee pisze:Polecicie jakąś grzałkę do kylina z drutu fused clapton 3316l 26x30? Bo taki tylko mam. Grzałka dołączona do kylina mini była lepsza niż te które samemu udało mi się skręcić ( lepiej oddawała smak). Czy macie jakieś porady dlaczego grzałki które sam kręcę gorzej oddają smak niż ta która była w zestawie? możliwe że za nisko osadzam grzałkę ( tą dołączoną w zestawie przyciąłem w miare wysoko). Teraz używam skręconej przez siebie 0.2 ohma (taka mi wyszła dlatego że nie ogarniam kalkulatora steam engine dla grzałek fused clapton :( ) ale czuję że smak jest gorszy niż był na firmowej.
Obejrzyj sobie dokładnie jak Daniel układa grzałkę i nośnik, ja robię dokładnie tak samo i zarówno smak jak i transport jest idealny. Wg mnie do tego parownika najlepiej pasują grzałki o średnicy 3,5 mm, dosyc nisko osadzonych, większych nie próbowałem .
https://youtu.be/GOVCFzEFYaw

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By warmik
Dzwonu pisze:Czy mógłby ktoś napisać jaki jest przeciąg na full otwartym AH w porównaniu do Blitzena? Mam Blitzena i jakoś mnie nie porwał.Zdecydowanie za duży cug.Nie wiem czy warto inwestować w tego Kylina.

Nie no w Blitzenie po otwarciu na maxa przeciąg jest większy niż w Kylinie mini. Mam go już prawie miesiąc i to mój podstawowy parownik.
By KANDOSKAN
ja używam tych od GeekVape N80 Fused Clapton i jestem zadowolony razem z Kylin dobrze oddaje smak
Awatar użytkownika
By Azibeel
Palę od kilku dni tego kylina, jest to mój pierwszy atomizer z bazą, i jestem aktualnie bardzo zadowolony, chociaż oczywiście nie mam porównania do innych do których sami montujemy grzałkę i watę. Plus za dodanie bubble glassu do zestawu, palę na 1/3 otwartego airflow, na 40 watach, bardzo podoba mi się smak, i fakt że nie cieknie z niego :) Zakupiłem go w sklepie stacjonarnym niedaleko mojego miejsca zamieszkania za 140 zł, pewnie idzie go wyhaczyć taniej, ale co tam ;)
Awatar użytkownika
By Krasnal45
@Azibeel
Miło, że dołączyłeś do naszego grona. Miło, że "od strzała" wypełniłeś profil. Jeszcze milej, że znalazłeś wątek powitalny, a już całkiem happy będziemy wszyscy jak przestaniesz palić, a zaczniesz chmurzyć i nie olejki czy soczki, ale liquidy albo płyny :wink:
Witamy na trawniku :beer:
Awatar użytkownika
By Azibeel
Krasnal45 pisze:@Azibeel
Miło, że dołączyłeś do naszego grona. Miło, że "od strzała" wypełniłeś profil. Jeszcze milej, że znalazłeś wątek powitalny, a już całkiem happy będziemy wszyscy jak przestaniesz palić, a zaczniesz chmurzyć i nie olejki czy soczki, ale liquidy albo płyny :wink:
Witamy na trawniku :beer:

Rzeczywiście, chmurzyć brzmi lepiej i oddaje vaping ;) Dzięki za powitanie ;)
Awatar użytkownika
By BlackCashmire
Cześć

Macie jakieś zdjęcie dobrze ułożonej waty?
Dwa razy udało mi się ją tak ułożyć żeby był super smak bez bobra i wycieków ale teraz znowu coś robię nie tak

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Jaka góra do smok veneno

Mam problem poniewaz nie wiem jaka góra do smok v[…]

1700 dni bez analoga

Dziś stuknęło 1700 dni koledze matatiti Gratuluj[…]

Ponowny problem

Smok osub 80w Kupiłem dwie nowe grzałki 0.4 Zalałe[…]

Pieczenie w ustach po e-p

Czy zdarzyło wam sie szczypanie/pieczenie w ustach[…]