EPF
Akumulatory, Ładowarki, Adaptery, Czyszczenie, Akcesoria, Tuning, Kompatybilność.
Dyskusje o poszczególnych modelach, aktualności i nowości.
By p1atr8yk
#1847268
Siema, mam pytanko... Otóż posiadam iStick Pico 75w, problem polega na tym że rano włączyłem sb tego isticka i chciałem sie zaciągnąć. Jak to zrobiłem to myślalem ze mi płuca wyrwie razem z gardlem tak gryzie. Dodam ze dzień wcześniej palilem bez problemu.
Wymieniłem grzalke na nową i dalej to samo, przed montażem grzalki zalalem ja trochę żeby nie spalić. Sprawdzałem grzalke po tych kilku próbach zapalenia i dalej jest jak nowa, nie jest spalona...olejek jest 18. Moze to wina softu?, ktos wie o co chodzi?. Pozdrawiam...

Zalalem ten sam liquid do Volish cherry v4 i tutaj bajka nic nie gryzie, a ten istick pico 75 urywa pluca obojętnie ile watt z nie spalona grzalka :/ *SMOKEKING*
By p1atr8yk
#1847285
nie wiem co to parownik bo jestem zielony :D 75W Eleaf iStick Pico TC MOD Kit

Dane techniczne :
Rozmiar: 45mm x 23mm x 70.5mm
Moc (maksymalna): 75W
Zakres rezystancji: 0.05 - 1.5ohm (tryby TC); 0,1 - 3.5ohm (Tryb / Bypass VW)
Akumulator: 18650 (zalecane 25A, zestaw nie zawiera)
Tryb: VW / Bypass / TC-Ni / TC-Ti / TC-SS / TCR

Zestaw zawiera :
1 x iStick Pico MOD
1 x Eleaf Melo III Mini Atomizer
1 x grzałka 0.3ohm
1 x grzałka 0.5ohm
4 x oring uszczelniający
1 x kabel USB
1 x Instrukcja obsługi
By Krasnal45
#1847290
p1atr8yk pisze:Siema, mam pytanko... Otóż posiadam iStick Pico 75w, problem polega na tym że rano włączyłem sbsobie tego isticka i chciałem się zaciągnąć. Jak to zrobiłem to myślałem ze mi płuca wyrwie razem z gardłem tak gryzie. Dodam ze dzień wcześniej palilemwapowałem/chmurzyłem bez problemu.
Wymieniłem grzałke na nową i dalej to samo, przed montażem grzałki zalałem ja trochę żeby nie spalić. Sprawdzałem grzałkę po tych kilku próbach zapalenia i dalej jest jak nowa, nie jest spalona...olejekliquid jest 18. Może to wina softu?, ktoś wie o co chodzi?. Pozdrawiam...

Zalałem ten sam liquid do Volish cherry v4 i tutaj bajka nic nie gryzie, a ten istick pico 75 urywa płuca obojętnie ile watt z nie spalona grzałka :/ *SMOKEKING*

O stylistyce to już nie wspomnę...
Jak można tak kaleczyć język ojczysty? :palm
Awatar użytkownika
By bulit73
#1847291
@p1atr8yk nie pisz posta pod postem (REGULAMIN :twisted: ). Można edytować i dopisać.

Wracając do tematu. Jest to ewidentnie wina grzałki. Brak transportu liquidu. Niestety gotowe grzałki to loteria. Weź cienką igłę i "pogmeraj" nią watkę w grzałce.
By Krasnal45
#1847294
Dane techniczne tego zestawu nas nie interesują. Wiemy jak wygląda. Interesuje nas w jakim trybie wapujesz i na jakiej mocy. Z jakiego drutu jest grzałka.
Szybko to pies robił i ślepych narobił.
By p1atr8yk
#1847300
Wapuje w trybie watt, moc to 20-40 wattow, liquid 3mg, z jakiego drutu jest, nie wiem. jak to sprawdzic?. Na grzalce jest napisane 0.18 oma i do 80w.
By BezimiennyII
#1847301
@p1atr8yk , skoro 3 mg i 6 mg to była bajka, to po co lejesz 18 mg? Jeżeli dolałeś 3 mg do tego co już miałes zalane, to przyjmując że zrobiłeś to w proporcji 50/50 otrzymałeś ok 10 mg. Uważaj w tym pociągu, bo po takiej dawce to możesz oddać współpasażerom swój obiad.
A po drugie 'primo'- to, że na grzałce jest napisane 80 W nie oznacza, że na tylko takiej mocy powinno się wapowac.
Ostatnio zmieniony 26 kwie 2018, 20:56 przez BezimiennyII, łącznie zmieniany 1 raz.
By BezimiennyII
#1847305
Czyli zmiejsz ilość nikotyny w liquidzie i moc zasilania.
Zrozumiałem z wcześniejszej wypowiedzi że zmieszałeś, mój błąd.
Ostatnio zmieniony 26 kwie 2018, 20:59 przez BezimiennyII, łącznie zmieniany 1 raz.
By Krasnal45
#1847306
Istnieje też opcja o której wyżej @bulit73 Ci pisał. Często jakość kupnych grzałek pozostawia wiele do życzenia.

..... a osiemnastka na subomach i takiej mocy, naprawdę może wyrwać płuca :mrgreen:
Ostatnio zmieniony 26 kwie 2018, 21:01 przez Krasnal45, łącznie zmieniany 1 raz.
By Krasnal45
#1847310
Teraz na szybko, w biegu, nic z tym nie zrobisz, a i trafną diagnozę tak na szybko też trudno postawić. Kolejna grzałka, odpowiednio przygotowana, wata rozluźniona, nasączona....... Sprawdzenie na innym zasilaniu...... może być wiele przyczyn.
Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

Premium liquidy

Próbowałem dużo różnych liquidów i sytuacja jest t[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.