EPF
Co z czym i jak mieszać.
By pizzus
#1843117
Planuje zrobić własny lq wiem że jest mi do tego potrzebna baza aromat i zeby dac moc to szoty moge zakupic o mocy 9/18 mg
Ile musze dac tych szotow żeby wyszła mi moc 12?
By pizzus
#1843123
Proszę o napisanie mi tego a nie wrzucanie linkow bo wpisuje i nie dostaje tych informacji co potrzebuje
By Krasnal45
#1843124
pizzus pisze:Proszę o napisanie mi tego a nie wrzucanie linkow bo wpisuje i nie dostaje tych informacji co potrzebuje

:shock: A może jeszcze to zrobić za Ciebie??? Ja pierdzielę, nie dość że dasz jak na tacy, to jeszcze mało????
Co Ty, nieudacznik jakiś jesteś? Zero jakiejkolwiek własnej inicjatywy?
Awatar użytkownika
By Gabriel
#1843125
A ja proszę abyś napisał o Twojej ciężkości na płucach. Nadal jest ? Zauważyłem że traktujesz forum jak plac z kelnerami. Zaczynasz jakiś temat, żądając podania odpowiedzi i tyle cię widziano ( no do następnego oczywiście pytania ).
Nazwa użytkownika raczej powinna być Zmoderowano. D..
Awatar użytkownika
By Timi
#1843126
pizzus pisze:Proszę o napisanie mi tego a nie wrzucanie linkow bo wpisuje i nie dostaje tych informacji co potrzebuje

A gdzie jaśnie pana podrapać? Za uszkiem może być?
O której pan sobie życzy kolację?
Awatar użytkownika
By Killarun
#1843128
Trzeba trochę dać od siebie, jeśli chce się zabierać za robienie własnych liquidów. Dla osób, które nie mają zamiaru zdobywać żadnej wiedzy w tym zakresie są gotowe liquidy - jeśli więc liczysz na gotowe rozwiązania i prowadzenie za rączkę to po prostu kupuj gotowce. Kalkulator wrzucony przez kangura to naprawdę wszystko czego potrzebujesz, sam z niego korzystam i bardzo sobie chwalę.
Awatar użytkownika
By DorotaM
#1843134
pizzus pisze:Proszę o napisanie mi tego a nie wrzucanie linkow bo wpisuje i nie dostaje tych informacji co potrzebuje


Naprawdę?

erbis pisze:Kup bazę 12 mg, dodaj aromatu w odpowiedniej proporcji i gotowe.
Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

Premium liquidy

Próbowałem dużo różnych liquidów i sytuacja jest t[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.