EPF
Rozpoczynasz przygodę z elektronicznym papierosem i masz pytania? Tutaj właśnie możesz uzyskać na nie odpowiedź.
Regulamin forum: Przypominamy, że zgodnie z ustawą o ochronie zdrowia (...) zakazane jest publiczne zachęcanie do nabywania lub używania papierosów elektronicznych lub pojemników zapasowych. Jednakże nikt nie zabrania dzielenia się prywatnymi, subiektywnymi opiniami na temat produktów.
By Martintin
#1841197
Problem taki, że nie wiem jaką bazę 50:50 18mg kupić do rozcieńczania. Kiedy jakiś czas temu w moim mieście było stoisko eSmoking World to kupowałem tam bazę Cloud'n Base 18mg, ta baza mi pasowała. Jakiś czas temu zakupiłem -optimum-baza-18mg.html?search_query=Optymalna+Baza+18mg Nie linkujemy do sklepów z ep.
M.
rozcieńczyłem ją w takiej samej proporcji jak poprzednią, czyli 50ml 18mg | 100ml 0mg ale coś mi nie pasuje w tej bazie z e-dym bo jakoś tak nie czuję mocy, jak w tej Cloud'n Base. Chciałbym się Was doradzić jakie Wy kupujecie bazy do rozcieńczania. Pozdrawiam. :)
Awatar użytkownika
By McGrinn
#1841199
Na proporcje PG/VG zwróciłeś uwagę? Jeżeli w Cloud'n Base przeważa glikol, możliwe jest odczuwanie mocniejszego "kopa w płuco" w stosunku do bazy optymalnej, gdzie przeważa gliceryna.
By Martintin
#1841206
Przy paleniu Cloud'n Base już po kilku zaciągnięciach czułem działanie nikotyny w sobie, a tu ciągnąć i ciągnąć trzeba żeby coś poczuć. :D
Awatar użytkownika
By bulit73
#1841208
@Martintin ny nic nie palimy. Przy EIN wapujemy, inhalujemy :wink:
Zapoznaj się z tym: page/leksykon
Awatar użytkownika
By McGrinn
#1841217
Martintin pisze:Przy paleniu Cloud'n Base już po kilku zaciągnięciach czułem działanie nikotyny w sobie, a tu ciągnąć i ciągnąć trzeba żeby coś poczuć. :D


Że "optymalna" oszukana? Cóż, nie wiem. W każdym razie, czego oczekujesz? Skorzystaj z mojej sugestii lub szukaj bazy, która będzie Ci odpowiadać.
Ogniwa do latarki BLF Q8

Heja, Kupiłem Ojcu na urodziny latarkę https:[…]

Velo city

Jaki rozmiar mają śrubki do velo city bo nie potra[…]

Siemka, mam problem po wymianie grzałki w smok tfv[…]

Tak jak w temacie, jaki bylby najlepszy pod niskie[…]