EPF
Awatar użytkownika
By Jamszoł
Co się dzieje z E-dymem ?
Kiedyś jak się im zadało pytanie to jeszcze w ten sam dzień można się było spodziewać odpowiedzi
Kiedyś jak coś zamówiłem to od momentu zaksięgowania kwoty - góra 3 dni i towar miałem w domu - teraz od zaksięgowania mijają 4 dni a oni jeszcze nie wysłali zamówienia .
Nie wiem jak u innych ale jak dla mnie E-dym schodzi na "psy"
Awatar użytkownika
By pol
E-dym się sprzedał...
Arborous Industry Corp. Limited
unit 2107, Lippo Centre Tower 2,
89 Queensway, Admiralty
Hong Kong

Ustawka zabrania sprzedaży na odległość zatem reklamujesz działalność prawem zabronioną.
Awatar użytkownika
By blucas
Nie do końca... e-dym ma też towary nie objęte zakazem, a w pierwszym poście nie widzę nic o zawartości "rezerwacji".

Wysłane z mojego Redmi Note 4X 4/64 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By Pesio
Z odbiorem w ich sklepie nic się nie zmieniło, jakieś 36h od zamówienia można odebrać.

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By bulit73
@Jamszoł nie narzekaj , tylko się ciesz, że pomyśleli i zostali na rynku.
Awatar użytkownika
By DorotaM
Jamszoł pisze:Co się dzieje z E-dymem ?

Nic. Zupełnie nic.
Ot po prostu trzeba mieć jakiś powód do tego, by móc jak za dawnych czasów, znów sobie na coś zdrowo ponarzekać.

Bo od przysypiania w spokoju, powtarzalności i przewidywalności dnia codziennego oraz pełni dobrobytu to zazwyczaj tylko brzuszki rosną
a od nadmiaru i nudy w dodatku stają się obwisłe. Fitness więc musi być. :mrgreen:
Awatar użytkownika
By blucas
Jak ładnie poprosisz

Awatar użytkownika
By e_sat
Jamszoł pisze:Co się dzieje z E-dymem ?
Kiedyś jak się im zadało pytanie to jeszcze w ten sam dzień można się było spodziewać odpowiedzi
Kiedyś jak coś zamówiłem to od momentu zaksięgowania kwoty - góra 3 dni i towar miałem w domu - teraz od zaksięgowania mijają 4 dni a oni jeszcze nie wysłali zamówienia .
Nie wiem jak u innych ale jak dla mnie E-dym schodzi na "psy"

Może łącza internetowe nie tak działają w te mrozy, może ekipa się rozchorowała, może twój przelew krążył jak ogłupiały, nie wiedząc gdzie ma trafić, może jesteś zbyt niecierpliwy.... :?: :?:
Awatar użytkownika
By Julek Seba
u mnie wszystko w normie, świeża rezerwacja sprzed dwóch dni, odebrana dzisiaj :DObrazek

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By E-dym Sosnowiec
Rezerwacje z odbiorem osobistym w sklepach E-DYM realizujemy codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach 7-15
przykład : Pan Adam rezerwuje towar z odbiorem osobistym w punkcie E-DYM Wrocław Filia 1 - Sępa Szarzyńskiego o godzinie 11:00 w poniedziałek, rezerwacja przyjęta, towar przesyłamy do naszego sklepu E-DYM o godzinie 15:00 kurierem. Dnia następnego kurier dostarcza do sklepu E-DYM około godziny 14 (we wtorek) i rezerwacja czeka 10 dni roboczych na odbiór. Jest oczywiście również informacja mailowa o statusie rezerwacji.

pozdrawiamy
E-DYM
Awatar użytkownika
By Jamszoł
Łącza działają prawidłowo - następnego dnia po wysłaniu przelewu , na koncie w E-Dymie było już zaznaczone , że kasa dotarła
Później 4 dni nic - piątego dnia przygotowanie do wysyłki - 6-go towar wysłany + 3 dni pocztex dostarcza towar
Kochani z E-Dyma :D otwórzcie sklep stacjonarny w Kaliszu a będę zamawiał z odbiorem osobistym w sklepie :D
Ja tylko porównuje to co było a to co jest w moim konkretnym przypadku
Wcześniej wszystko zamykało się w 3 dniach roboczych
Awatar użytkownika
By erbis
Jamszoł pisze:otwórzcie sklep stacjonarny w Kaliszu a będę zamawiał z odbiorem osobistym w sklepie :D

Otwarcie sklepu w Kaliszu planowane jest na połowę marca.

Wysłane z mojego SM-A310F przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By Jamszoł
No i teraz jestem okrutnie zadowolony z tej informacji :D :D
To jest na 100 % pewne ?
E-Dym - potwierdzacie ?
Awatar użytkownika
By patrykowski
Też sobie zrobiłem rezerwację, w niedziele zapłaciłem, w poniedziałek przyjęli płatność, dziś już jest w realizacji, myślę że w piątek będzie u mnie. Zobaczymy :zakrecony
Awatar użytkownika
By Jamszoł
Dziękuję za informację
W takim razie poczekam z zamówieniem grzałek do smoka :D
Awatar użytkownika
By szakal666
Dlaczego nie ma 3/4 produktów? Dzisiaj chciałem kupić smoant cylon i ktoś mnie ubiegł. Teraz nie ma ani smoanta ani reszty rzeczy, które mnie interesują.Gdzie to wszystko mam kupić? Zamawiać z zagranicy czy jak? O co tutaj chodzi
Awatar użytkownika
By blucas
Nieee. W e-dymie jest czasem tak że po skończeniu się dostępności danego towaru pozycja zupełnie znika.
Przykładem może być aromat Sweet Mango z Capelli który ostatnio często kupowałem

Awatar użytkownika
By SAS
To już nie jest to co było dawniej. Wiem ustawa itd co nie zmienia faktu że jest gorzej. Ja mieszkam w Irlandii i dawniej często kupowałem, już miałem pokaźny rabat. Teraz okazyjnie rezerwuje jak nie ma czegoś u mnie lub w Chinach. W Irlandii nie ma zakazu sprzedaży internetowej. Teraz dużo czasu tracę na przelew innej opcji nie ma 2 dni plus oni już nie są tacy szybcy, wczoraj rano status płatność zaakceptowana i dalej tak wisi. Niestety 1.5 tygodnia to minimum w takim samym czasie to DHL global z Chin dociera. Miałem nadzieję że dzisiaj rezerwacja będzie zrealizowana ale ju prawie 18 więc raczej nie.

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

W tym miejscu możecie śmiało pytać o produkty, wni[…]

Jak się zaciągać E-papierosem???

To się tak zaciąga jak zwykłego papierosa(wdech i […]

Najlepsze cytaty z forum i nie tylko

Każde duże forum zasługuje na taki wątek i takiż z[…]

Jaka baza liquidu pod atomizer RTA ?

Witam forumowiczów "e-papierosy" Od dłuż[…]