EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By gloo
#1839042
Witam, wczoraj w galeri kupiłem papieros Volnish alpha mini za 120zł, w tej samej cenie był mój uszkodzony eGo AIO, stwierdziłem ża ma podobnej wielkości atomizer a całość jest poręczniejsza- całość mieści się w pięści, w domu okazało się że prawie się nie dymi a po pewnym czasie zaczołem czuć w ustach metaliczny posmak, zaczoł mnie boleć przełyk i płuca i dostałem kaszlu tak że nie mogłem spalić zwykłego papierosa.
Nie wiem co z tym zrobić bo palenie tego mija się z celem, dostaje odrazu kaszlu, jest dodatkowa grzałka ale używałem do z 2godziny więc nie sądze żeby to coś dało
Co powinienem zrobić? nie bardzo mnie stać na nowy, a ten najchętniej bym taniej sprzedał... Może jakiś atomizer z innego sprzętu z gwintem 510 dawałby lepsze chmury?
albo czy jeśli bym kupił Zestaw Eleaf iJust S to czy atomizer by pasował? miałbym przynajmniej dodatkową baterie...
Awatar użytkownika
By Kanapix
#1839048
Rozłóż parownik, umyj, wysusz, zmień grzałkę, nasącz ją liquidem, zalej baniak, zostaw na pół godzinki - godzinkę, wtedy delikatnie zacznij wapować (a nie palić) i powinno być ok.
By gloo
#1839086
Ok dzięki, tak też zrobiłem, nie czuć już metalicznego posmaku i nie podrażnia płuc ale daje minimalne ilości pary dużo mniej niż najtańsze epapierosy które kupowałem na allegro nie mówiąc już o eGo aio który niedawno mi się zepsuł
Czytałem pełno negatywnych opini o tej firmie więc to pewnie badziewny sprzęt i pewnie nie opłaca się go reklamować?
Czy atomizer od iJust S pasowałby do tej bateri?
Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

Premium liquidy

Próbowałem dużo różnych liquidów i sytuacja jest t[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.