EPF

Shake and Vape
Awatar użytkownika
By Pesio
Jak nie wiesz czy dobrze liczysz, to się nie zastanawiaj, tylko zainstaluj na fona apke vape tool i ona wszystko za Ciebie policzy.

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By erbis
Pesio pisze:...się nie zastanawiaj, tylko zainstaluj na fona apke vape tool i ona wszystko za Ciebie policzy.

Gorzej będzie jak prądu zabraknie.
Mnie ostatnio wyśmiali na jednej z grup, kiedy napisałem, że taka aplikacja nazywa się "tabliczka mnożenia". :mrgreen:
Awatar użytkownika
By DorotaM
Publicznie może i wyśmiali, ale ile roboty miały przeglądarki podczas równoczesnego jej wyszukiwania. :lol: :lol: :lol:
By Serectiv
A jakbym zrobił proporcje 2x6mg i 2x0mg bazy optymalnej to jaka moc wyjdzie
Awatar użytkownika
By Pesio
erbis pisze:
Pesio pisze:...się nie zastanawiaj, tylko zainstaluj na fona apke vape tool i ona wszystko za Ciebie policzy.

Gorzej będzie jak prądu zabraknie.
Mnie ostatnio wyśmiali na jednej z grup, kiedy napisałem, że taka aplikacja nazywa się "tabliczka mnożenia". :mrgreen:

Jak pomagam synowi zrobić zadanie z matmy, to mam wrażenie że tabliczka mnożenia powinna być przeniesiona do działu archeologia.
Ja już byłem wychowany w czasach kalkulatorów kwarcowych i zegarków z melodyjkami.
Ale, jak byłem mały, często jeździłem z rodzicami na Ukrainę i w sklepach z zabawkami widziałem jeszcze jak panie śmigały na drewnianych liczydłach.
To była sztuka.

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By Kanapix
Mi się wydawało zawsze, że moje pokolenie to już jest ułomne bo technologia...
Ale to co się teraz dzieje to szok i przerażenie :D Liczydło jak liczydło, ale ciekawy jestem jaki ułamek dzisiejszej młodzieży chociaż raz widziało w życiu suwak logarytmiczny... Nie wspominam nawet o jego obsłudze... *POMOCY*
By Serectiv
Kupiłem teraz SOUR RASPBERRY i dolałem bazy optymalnej 30 ml (6,6,0) i zobaczymy co z tego wyjdzie.
By lelek
Dzisiaj mi przyszły 3 smaki, dolałem na razie po 20ml i zobaczymy co dalej. Ten grejfrut był dosyć mętny w porównaniu do innych, które były klarowne. Miał ktoś podobnie? A i jeszcze jedno pytanko: dolałem 20ml bazy optymalnej 60/40, ale kupiłem tylko 6 sztuk, moge ew. dolać innej bazy (w sensie z innej firmy) też 60/40 albo 70/30?
Awatar użytkownika
By bulit73
lelek pisze:A i jeszcze jedno pytanko: dolałem 20ml bazy optymalnej 60/40, ale kupiłem tylko 6 sztuk, moge ew. dolać innej bazy (w sensie z innej firmy) też 60/40 albo 70/30?

Możesz *CZAJNICZEK*
Awatar użytkownika
By pHarel2403
Serectiv pisze:Kupiłem teraz SOUR RASPBERRY i dolałem bazy optymalnej 30 ml (6,6,0) i zobaczymy co z tego wyjdzie.

Czekam na opinię.
By lelek
U mnie ten grejfrut leży od wczoraj i dalej jakiś taki bardziej mętny jest od innych smaków, jest się czym przejmować, czy to po prostu aromat grejfrutów tak działa? Nie wiem bo od tygodnia vapuje, olejki miałem kupne to zdarzały się "kolorowe" ale nie mętne...
By Serectiv
Spokojnie, mój tez leży juz z 3-4 dni i nadal jest taki mętny. Myśle że to normalne
By Serectiv
pHarel2403 pisze:
Serectiv pisze:Kupiłem teraz SOUR RASPBERRY i dolałem bazy optymalnej 30 ml (6,6,0) i zobaczymy co z tego wyjdzie.

Czekam na opinię.

Mineła już doba i jak narazie jest dobrze, nie kopie w gardło aż tak jak w tamtym grejfrucie co chyba mi nie wyszedł, a co do smaku to jest lekko wyszuwalna poziomka z maliną ale wiadomo jeszcze się nie przegryzł. Vapauje się przyjemnie :) :cygaro:
By lelek
Wlasnie zalałem sobie tym grejfrutem, wlałem do niego 20ml bazy i jest naprawdę dobry, czuć grejfrut, lekko kwaskowaty. Jak ktoś lubi takie cytrusy to polecam, jeszcze potem też wypróbuję tą poziomkę z maliną.
Awatar użytkownika
By pHarel2403
U mnie było zero maliny, tylko sama kwaśna poziomka

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
By kabacina
pHarel2403 pisze:U mnie było zero maliny, tylko sama kwaśna poziomka

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
U mnie podobnie. Nic słodkiego, tylko taki dziwny smak, raczej właśnie kwaśny. Taki sobie ten aromat (w przeciwieństwie do Apple Pie... ;))

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
By ajqju
U mnie było tak samo, zero smaku maliny. Po zmianie grzałki na braid (gotowe) z N80 smak znacząco się poprawił a do tej pory nie odczuwałem raczej różnicy przy zmianie grzałek.
By Wossnerr
Witam

Kupiłem Virtus Premix Strawberry Shake, Virtus Premix Cranberry Yoghurt, Virtus Premix Surprise. Mam takie pytanie ile bazy nalać bo czytałem że 20-30ml a wy ile nalewaliście?
By dawido77
Wossnerr pisze:Witam

Kupiłem Virtus Premix Strawberry Shake, Virtus Premix Cranberry Yoghurt, Virtus Premix Surprise. Mam takie pytanie ile bazy nalać bo czytałem że 20-30ml a wy ile nalewaliście?
20ml 18mg i masz moc 3mg, mnie to trochę drapie w gardło więc dolewam dodatków 20ml czystej bazy i jest fajnie :) yoghurt tak rozrabialem i jest fajny delikatny . Jak lubisz bardzo intensywne płyny to lepiej dodać tylko 20ml

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

Witam mam pytanie bo chciałbym zrobić własnego box[…]

Na forum są dwa temat o PA, ale opinii o aromatach[…]

Tym razem bez kryzysu

Miło, że poprzedni wątek został usunięty. Dziś wyb[…]

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ko[…]