EPF
Awatar użytkownika
By jackas50
#1833171
Zegar najdokładniej działa na ustawieniu LSL,tylko zużywa trochę więcej baterię.Możesz ustawic przez program w zaawansowanych po kabelku,albo w modzie >settings>Advanced>RTC LSL.
Awatar użytkownika
By pHarel2403
#1833175
W primo mam ustawiony LXT i też działa prawidłowo, nie spóźnia i nie śpieszy.
Awatar użytkownika
By PucH2
#1848975
Te oprogramowanie jest ciągle aktualizowane. W obecnej wersji kombajn obsługuje ArcticFox 180227 oraz z kolorowymi wyświetlaczami RedPanda 180510​. Miłe to bo łatwo z jednego urządzenia przenieść konfiguracje do drugiego i to wszystko w obrębie jednego programu.
By DooshPastesh
#1864867
Witam, mam problem z wrzuceniem AF do mojego evic primo mini. Gdy uruchamiam aktualizacje firmware moje urządzenie jest normalnie rozpoznawane, wybieram plik .bin i instalacja przebiega bez problemu, otrzymuję komunikat że wszystko się udało. Jednakże ekran urządzenia jest czarny i nie reaguje, a aplikacja widzi urządzenie jako "[E246] unknown device". W tym momencie mogę jedynie przywrócić oryginalny soft i to niestety nie przez oryginalny aktualizator joytecha a poprzez ruski firmwareupdater/VTCfont. Koło się zamyka, AF znów widzi moje urządzenie normalnie.
Ktoś już się spotkał z tym?
Dodam, że przeczytałem już cały internet, instaluję na Win10 usb 2.0, urządzenie jest czyste i w miarę nowe. Gdy urządzenie jest w trybie APROM wszystko działa, mogę zmienić logo, zsynchronizować czas. Coś jest nie tak podczas flashowania w trybie LDROM. Gdy ręcznie przełączam tryb boot do LDROM również wyświetla się"unknown device"
Zamiana sticka na moda.

Witajcie. Wiem, że takich tematów jest tu pełno i […]

Witam, mam nadziejże, że nie bd się złościć jeżeli[…]

Vgod mechanik

Witam mam problem z mechanikiem. Wgl nie chce się […]

Witam mam pytanie który z tych boxów jest lepszym […]