EPF
W TV, prasie, internecie o elektronicznych papierosach.
Awatar użytkownika
By bofh
#1826795
W Spider's Web możemy po raz kolejny poczytać o produkcie PM, iQOS - https://www.spidersweb.pl/2017/12/iqos- ... ziala.html. To jednak można reklamować, mogą tylko wybrani, czy to artykuł poza obowiązującym prawem? *BOR*

Moje dwie próby napisania komentarza nie spotkały się z akceptacją moderatorów... :evil:
Awatar użytkownika
By Dziki@
#1829808
Coraz bardziej się przekonuję, jak wielkie skur$###two mnie otacza wokół.
Mam na myśli tak koncerny tytoniowe, jak i wszelkie "niezależne" publikatory.
To się w głowie nie mieści, jak się szmacą, że o jawnych kłamstwach nie wspomnę.
Nigdy nie przywiązywałem do tego wagi, jarałem śmierdziele nieświadomy tego całego medialnego syfu.
Teraz dużo czytam, i wnioski wysnute przerażają.
Bo epalaczom chyba nie będzie lekko, skoro takie machiny ruszają, bezkarne i zdeterminowane.
By Resux
#1829906
A do tego jeszcze opłacone trolle, które opowiadają bajki o dużej szkodliwości wapowania. Odkąd chmurzę lepiej się wysypiam, mam lepsze samopoczucie i kondycję. Efajek jest dużo lepszy od śmierdziela. Niepotrzebne są żadne badania, żeby to stwierdzić. Dobrze, że mamy zielone forum. Tu cały ten syf można rozebrać i pokazać jak wygląda naprawdę.
Awatar użytkownika
By Gabriel
#1832055
Bo barany są i zostaną baranami. Spotkałem pewną Panią która pali IQOS-a. Zapytałem ją ile kosztują wkłady, odpowiedziała że za 20 wkładów ( odpowiednik 20 śmierdzieli ) płaci 16 zł. ( o zgrozo *BOJE SIE* przecież to więcej kosztuje niż analogi ) Zaproponowałem jej, aby spróbowała wapowania z e-papierosa. I wiecie co mi odpowiedziała? że IQOS jest mniej szkodliwy a po e-papierosach zbiera się woda w płucach co doprowadza nas do śmierci :lol: Skąd ma takie wiadomości, zapytałem. Ano wszystko z internetu :lol: Zakończyłem rozmowę, bo nie chce mi się rozmawiać z baranem :twisted:
Awatar użytkownika
By Pesio
#1832060
A może to według tej owcy było trendy? Bo można to kupić na BP, albo na innym CPNie.
Trzepie mnie jak widze że z największego badziewia można zrobić top produkt, zarabiając na nim krocie.
Nie chodzi już nawet o samo IQOS.

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By redwhite
#1832061
Wpiszcie sobie w YT -IQOS naga prawda i weźcie popcorn i colę :D
By zubek59
#1832074
Gabriel pisze:Bo barany są i zostaną baranami. Spotkałem pewną Panią która pali IQOS-a. Zapytałem ją ile kosztują wkłady, odpowiedziała że za 20 wkładów ( odpowiednik 20 śmierdzieli ) płaci 16 zł. ( o zgrozo *BOJE SIE* przecież to więcej kosztuje niż analogi ) Zaproponowałem jej, aby spróbowała wapowania z e-papierosa. I wiecie co mi odpowiedziała? że IQOS jest mniej szkodliwy a po e-papierosach zbiera się woda w płucach co doprowadza nas do śmierci :lol: Skąd ma takie wiadomości, zapytałem. Ano wszystko z internetu :lol: Zakończyłem rozmowę, bo nie chce mi się rozmawiać z baranem :twisted:


Czy tak ciężko zrozumieć, że niektórym e-papierosy nie wszystkim pasują?
IQOS w smaku to prawie tradycyjny papieros.
Wykorzystali tę lukę i odnoszą sukces.
Oczywiście agresywny marketing robi swoje, te wkłady nie powinny kosztować więcej niż 5 zł.
Awatar użytkownika
By Pesio
#1832090
To tak jak byś chciał zareklamować pasztet wieprzowy jako koszerny.

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka

I też można byłoby go zrobić za 5zł za kg.
Awatar użytkownika
By Gabriel
#1832235
@zubek59 ja wszystko rozumiem i mam gdzieś kto co używa. Nie lubię tylko powstających sekt użytkowników IQosa, którzy nam robią antyreklamę, mówiąc że od e- papierosów ma się wodę w płucach. I to mnie poprostu w k....a :twisted: Ja nie chodzę po ulicy i użytkownikom IQosa nie mówię że będą mieć od tego raka odbytu. Niech każdy pali, wapuje lub ćpa co chce, ale swoje głupie komentarze na temat o którym niema pojęcia, zostawi sobie. Przez takich baranów mamy to co mamy a BAT i inne koncerny tytoniowe rosną w siłę.
Awatar użytkownika
By dtr
#1833325
Wg aktualnej rzeczywistości żadne produkty nie powinny być reklamowane - i bardzo dobrze, bo czym mniej osób wciągnie się w nałóg nikotynowy tym lepiej.
Osoby, które po prostu chcą wapować/palić i tak będą to robić. A twór takiego IQOS-a który jest droższy niż analogi ? Pomijając szkodliwość to jest to produkt jak każdy inny: jest ptasie mleczko Wedla i jest ptasie mleczko z Biedronki - oba są słodkie i z czekoladą - jedni czują różnicę innym jest to wszystko jedno.
Dokładając do tego modę "hipsterską" oraz "gadżeciarzy" (nie chcę nikogo tym urazić) sprzeda się każdy "dobry" produkt, którego na rynku jeszcze nie ma.
Sam fakt IQOSa nie jest niczym złym ale dzielenie ludzi na równych i równiejszych już niekoniecznie.
Awatar użytkownika
By Pesio
#1833348
I tu chyba trafiłeś w sedno, nie wiadomo jak duża część społeczeństwa, pewnie młodszego wiekiem, przekształca się w hipsterów - gadzieciarzy dla których system wartości jest trochę wywrócony, może brak wzorców, ale, nie wiem czy chodzi tu o jakąś swoistą oryginalność na siłę, bo nie długo ściąganie majtek przez głowę będzie na topie.
I to co jest przedstawienie różnymi kanałami, nie koniecznie przez bezpośrednią reklamę, staje się czymś co nawet nie wiem jak nazwać, bo kiedyś nazywało się coś " kultowe ", teraz może - cool.
Trochę odbiegłem od tematu, ale mam wrażenie że już wszystko zostało wymyślone i teraz wymyśla się coś, wokół czego robi się otoczkę i oczywiście bije kasę.

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka
Zakup pierwszego epapierosa do 150zl

Witam. Poszukuje swojego pierwszego epapierosa w k[…]

Pochwalcie się zabawkami:) http://i42.tin[…]

Witam, Posiadam aktualnie sprzęt jak w nazwie te[…]

ZEUS RTA Slaby tranport liqidu

https://zapodaj.net/ec876204879a1.jpg.html Prosze […]