EPF
By wertjacek
a możesz zdradzić ile na 10ml owocówki jest ten Traveler przewidziany,ile by nie przesadzić?
Awatar użytkownika
By Gabriel
Travellera daje się 10% do wszystkiego. Tylko należy pamiętać że rozrzedza liquid. Więc najlepiej robić bazę z przewagą VG ( tak 70% VG ).
Na 10 ml daje się 1 ml Travellera.
Awatar użytkownika
By Krasnal45
wertjacek pisze:Ja jednego nie rozumiem,gdzies na forum czytałem że Traveler jest do tytoniówek a czytam że w owocowych traveler rozcieńcza premix.To jak to jest,do czego dodaje się tego "ulepszacza smaku"?

Rozcieńcza w sensie, że rozrzedza bazę, bo jest na etanolu. Ponadto zawiera w sobie delikatny bukiet ziołowych posmaków. Niespecjalnie wyczuwalny w liquidzie, ale nadający mu mu to coś, co analogicznie gotowanym potrawom nadaje sól, pieprz i inne przyprawy aromatyzujące potrawy :mrgreen:
By wertjacek
Chopy,jak krowie na rowie.Czy na stronie Maiart aromat i premix Traveller to jest to o czym piszecie? w opisie jest coś o cygarach,mokrym tytoniu itd........
Awatar użytkownika
By Gabriel
Jest też o krwi, pocie i ślinie. Daj spokój, to slogany artystyczne. Kup 1 aromat na próbę i zobaczysz.
Awatar użytkownika
By bulit73
wertjacek pisze:Chopy,jak krowie na rowie.Czy na stronie Maiart aromat i premix Traveller to jest to o czym piszecie? w opisie jest coś o cygarach,mokrym tytoniu itd........

Tak, to jest to :D
Awatar użytkownika
By Gabriel
Ja kupiłem kiedyś liquid w smaku przypominający Tribecę, a opis jego był że jest to smak pachnącej kobiety, która wyszła na targ z Tureckimi przyprawami, pewnego jesiennego wieczoru :lol:
Awatar użytkownika
By Pesio
Słyszeliście to jak niewidomy wchodzi do sklepu rybnego?

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By Julia
Coś widzę, że chyba produkowałam się w wątku o aromatach a nie premixach.
Swoją drogą może by ten temat przenieść do działu "premixy"?

Jako fanka wszystkich ciast MA spróbowałam w końcu Ciasta różanego. Ociągałam się, bo róży nienawidzę. ...
Premix jest pyszny!
Custard dla mnie niewapowalny (jak wszystkie custardy).
Awatar użytkownika
By MaiArt
Czytając Wasze posty (raz jeszcze serdecznie dziękujemy za wszystkie uwagi i sugestie :hat_low: ) doszliśmy do wniosku, iż należałoby dokonać korekty składu naszych premiksów pod kątem osób preferujących zdecydowanie większe stężenia aromatów. Dobór optymalnego stężenia jest zawsze pewnego rodzaju kompromisem i chcąc zaspokoić potrzeby waperów lubiących zdecydowanie bardziej wyraziste nuty smakowe, podjęliśmy decyzję o wprowadzeniu do oferty opcji "premix plus". Zamawiając produkt w tej wersji, otrzymacie Państwo dodatkową porcję czystego aromatu (1,5 ml) do samodzielnej korekty smaku. Cena produktu nie ulega zmianie ;)

Chcąc zamówić premix w wersji "plus" prosimy o wpisanie tej informacji w okienku UWAGI ;)
Awatar użytkownika
By PucH2
Takie buty zawsze cieszą, szczególnie znienacka podane.
Awatar użytkownika
By MaiArt
Wielkie podziękowania należą się Julii, gdyż to właśnie Ona była katalizatorem narodzin nowego produktu ;)
Awatar użytkownika
By Julia
Lubię być katalizatorem:)

Dzisiejszy dzień pod znakiem Wiśni. Nareszcie dobra wiśnia. Bardzo lubię wiśniowe smaki, niestety do tej pory z lq nic mi nie podeszło.
Zawsze posmak pestki był zbyt intensywny i zabijał urok :(
Tu jest naprawdę dobrze!
Dałam po buchu wszystkim w okolicy i jednogłośnie twierdzą że jest bardzo smacznie.

Jutro dzień budyniu śmietankowego. Czyli jeden z moich ulubionych:)
Awatar użytkownika
By Pesio
Dobrze wiedzieć, ciekawe jak ta wiśnia będzie smaczyć np z fajkowym.
Oczywiście aromatem, bo podejrzewam że aromat wiśni też ma taki sam smak?

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By Master_PiT
No i super! Bo w mojej opinii premixom trochę brakuje intensywności smaku (traveller tłumi go)
Awatar użytkownika
By Julia
Skorzystałam z oferty premix plus. Te smaki które chcę żeby były intensywniejsze doprawię dodatkową porcją automatu.
  • 1
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 16
SMOK Vape Pen 22

Witam wszystkim ;) Zakupiłem E-papierosa 4dni tem[…]

Urodziny !!!

"Zobacz no, zobacz no, czyje, czyje urodziny[…]

GeekVape AMMIT 25 RTA Atomizer