EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By zawadu
#1826615
Witajcie

Wróciłem do wapowania po dłuższej przerwie. Wygrzebałem starego Spinnera i dokupiłem do niego Nautilusa. Paliło się pięknie i przyjemnie ale po pół roku bateria skończyła życie a i problem z grzałkami do starego już Nautilusa mnie zaczał w ostatnim czasie denerwować. Kupiłem więc po poradach Pana sprzedającego Smoka X8 Stick. Dziś odpaliłem nową zabawkę i masakra. Nie dam rady tego palić. Dym jest za gorący i parzy mnie w wargi i podniebienie. Założona jest grzałka 0.25. Da się coś z tym zrobić czy właśnie przepieprzyłem 200 zł?
By skaecik
#1826616
Musiałbyś się przestawić na wapowanie dopłucne, albo idź i zwróć

Tapa
Awatar użytkownika
By DorotaM
#1826617
No cóż, jakby to delikatnie ująć?
zawadu pisze:....właśnie przepieprzyłem 200 zł?


Podziękuj temu sprzedawcy, bo przeskok na jaki Cię naraził jest niczym skok ze szczytu na szczyt, tuż nad przepaścią.
Zestaw który Ci sprzedano jest zupełnie odmiennym od tego co do tej pory posiadałeś.
Parzy, bo dostosowany jest do wapowania dopłucnego (zaciąganie bezpośrednio do płuc) i jest raczej typem lokomotywy niż delikatnego zestawiku pod smak.

Istick Pico z parownikiem Melo 3 mini i do tego (koniecznie) grzałka Triton 1,8- w tym kierunku bym się rozglądała będąc na Twoim miejscu. :wink:
By zawadu
#1826618
Wątpie żeby dało się go zwrócić jeżeli już zalałem parownik liquidem. Może szybciej sprzedać na rynku wtórnym. Polecicie mi jakiś inny zestaw bardziej dla mnie dopasowany?
Awatar użytkownika
By DorotaM
#1826620
Nie polecam, bo ustawa mi tego zabrania, ale wymieniłam Ci coś w poście powyżej.
By zawadu
#1826622
Cholera... A zastanawiałem się nad tym zestawem. Tylko wygrał x8 ze względu na wymiary...
...... ? :oops: Zmoderowano.

Przykro mi, ale do handelku mamy tu wydzieloną osobną sekcję a dostęp do niej określa Regulamin Forum.
D.
By Krasnal45
#1826625
A miało być tak pięknie. Bez palenia, bez dymu, a tu zaś dupa....... ide do kącika zgryźliwych tetryków *SMOKEKING*
Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

Premium liquidy

Próbowałem dużo różnych liquidów i sytuacja jest t[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.