EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
Awatar użytkownika
By papierosik14
#1826230
Witam, kupiłem ostatnio Ego AiO BOX(polowałem na coś innego ale tylko to mieli na stanie z tańszych boxów). Problem polega na tym, że jak powapuje z 5min to czuć czysty smak liquidu a po chwili spalenizne aż oczy łzawią, na innej grzałce musze odkręcac całą górę co 15min i wtedy smak jest dobry przez następne 15min. Posiadam oryginalne grzałki z zestawu 0,6ohm. Przed użyciem zalałem trochę liquidu do grzałki i boxa a potem zostawiłem to na 15min. Pomożecie?
Awatar użytkownika
By boqu86
#1826245
Brzmi jakbyś był szybszy niż transport liquidu. Może za bardzo się przysysasz do fajeczka i nie nadąża się watka nasączać? Gdzieś widziałem patent z delikatnym przekłuciem watki szpilką na wylot, tylko może się to skończyć wyciekami. Objawem zużycia grzałki jest pojawienie się smaku spalenizny po paru zaciągnięciach, boberek pojawia się wtedy coraz szybciej aż w końcu wcale nie chce zniknąć.
Awatar użytkownika
By papierosik14
#1826314
boqu86 pisze:Brzmi jakbyś był szybszy niż transport liquidu. Może za bardzo się przysysasz do fajeczka i nie nadąża się watka nasączać? Gdzieś widziałem patent z delikatnym przekłuciem watki szpilką na wylot, tylko może się to skończyć wyciekami. Objawem zużycia grzałki jest pojawienie się smaku spalenizny po paru zaciągnięciach, boberek pojawia się wtedy coraz szybciej aż w końcu wcale nie chce zniknąć.


No tak ,ale w tych grzałkach nie ma żadnej waty :D Nie wiem co mam robić :/
By Krasnal45
#1826316
papierosik14 pisze:No tak ,ale w tych grzałkach nie ma żadnej waty

Co to za herezje?
Awatar użytkownika
By PucH2
#1826320
Jak pisze że w grzałce nie ma waty to należy przyjąć że tej waty nie ma. Pisze że leje do boxa, a jak tam leje to albo źle czyni albo ma squonkera.
Awatar użytkownika
By PucH2
#1826324
@Gabriel zaraz widać że wiesz co dobre.
Awatar użytkownika
By McGrinn
#1826339
papierosik14 pisze:Nie wiem o czym mówicie Panowie xD


O tym, że w grzałkach na pewno masz watę :wink: .
By Krasnal45
#1826350
W nowej grzałce, przed zalaniem, podziabaj nieco igłą watę, przez otwory dopływu liquidu.
By ToNo
#1826351
moze ma siatke na wacie i nawet nie wie ze pod tym jest wata, tak samo w Cubisie Pro mialem ale akurat wiedzialem ze tam jest wata XDDD
By ToNo
#1826352
papierosik14 pisze:No dobra, ale jakieś odpowiedzi odnośnie pytania bym poprosił :D

odpowiadaja ci, nakłuj wate igłą i nie mów że waty nie ma XD
Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

Premium liquidy

Próbowałem dużo różnych liquidów i sytuacja jest t[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.