EPF
Dyskusje o poszczególnych modelach, aktualności i nowości.
By koala
#1822005
Witam!

Brakuje tematu na temat tego mikroskopijnego zestawu, więc wtrącę swoje trzy grosze na ten temat.

Posiadam zestaw mini, czyli EIN + stacja dokująca. Zestaw jest naprawdę niewielki, rozmiarami przypomina zapalniczkę, a nie EIN. Przyjemne w dotyku, rozmiary również bardzo miłe. Na pewno jest tutaj kwestia ustnika, który nie jest okrągły, przez co nieco dziwnie trzyma się go w ustach, zwłaszcza dla osób przyzwyczajonych do standardu 510 czy 810, o użytkownikach zwężanych dripków.

Co do samego zasilania. 320mah + 2300mah dzięki stacji dokującej. Przy fabrycznych grzałkach 1.1 ohm powinno wystarczać to na 3-4 zbiorniki liquidu, czyli jakieś 4-5ml. Zestaw uruchamia się poprzez podciśnienie, czyli gdy zaciągamy się, wtedy uruchamia się proces odparowania. Co do samej metody zaciągania się. Zestaw służy przede wszystkim do wapowania dopaszczowego, jednak jako użytkownik Kayfuna v5 nie widzę przeszkód, żeby wapować małymi chmurkami dopłucnie. Taki restricted lung hit da się na nim wytworzyć. Przelot powietrza jest zadziwiająco duży w tym małym sprzęciku, regulowany za pomocą oringa.

Smak - słabo. Wydaje mi się, że o wiele lepszy smak miałem na grzałkach Aspire BVC do K1 i innych atomizerów aspire tego typu. Jeszcze nie przebudowałem grzałki. Smak oceniam w skali 1 - beznadzieja , 10- Kayfun v5 na jakieś 5.5 czyli co najwyżej średnio. Używam liquidów 50/50 więc spodziewałem się lepszych wrażeń smakowych, gęstszych liquidów nie posiadam, więc nie wiem czy nawet grzałka sobie z nimi poradzi.

Grzałka - mała, posiada trzy małe dziurki do transportu płynu. Dziurki są ustawione tak, że dwie są w poziomie, a jedna nad nimi jakieś 3-4mm. Co do przebudowywania jak najbardziej jest to mozliwe, grzałki przebudowuje się tak samo jak te z Aio, Cubisa, Smoka Helmet. Różnica jest w tym, że te grzałki są bardzo, bardzo małe, więc używamy cienkiego drutu nie tylko z powodu tego, że nie jest to sprzęt subomowy. Poniżej jeszcze zdjęcie.

Obrazek
Awatar użytkownika
By e_sat
#1822059
Ja osobiście uważam, że nie ma na czym skupić uwagi....to po prostu wynalazek, który kiedyś " definitywnie " trafi do Koszalina :-P
By koala
#1822199
Nie ma funkcjonalności modów, ale na pewno sprzęt dla początkujących doskonały, bo nie wycieks, mały i nie złamie się w kieszeni
By zubek59
#1822480
Mam ten sprzęt. Byłby dobry gdyby nie podstawowa wada. Strasznie pluje liquidem. Nie da się wapować np. na leżąco.
Awatar użytkownika
By Pesio
#1822483
Przypomina to połączenie zapalniczki z elektryczną szczoteczką do zębów, ale na pewno nie e papierosa.
Raczej nie ma opcji żeby miało to jakieś praktyczne zastosowanie. Jak z blondyną, ładnie wygląda i pachnie.

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
OBS engine

witam jak w temacie gdzie na szybko (albo też norm[…]

Witam wszystkich i przychodzę z pytaniem. Około r[…]

Aromaty MAiArt

Do eksperymentów z aromatem róży czekam na nabrani[…]

I tak sobie dłubię.

https://images81.fotosik.pl/1043/3db8[…]