EPF
Nie wiesz jak się zabrać za mieszanie? Twój liquid ma zły wpływ na grzałkę? Masz inny problem? Pomożemy Ci znaleźć rozwiązanie!
Awatar użytkownika
By Julek Seba
#1819675
Witajcie,
Mam pytanie co do rzadkich liquidów a mianowicie uwaga - kupnych liquidów. Kupiłam ostatnio dość dobry liquid, ale jest on niezwykle rzadki i ma małą chmurę. Nie wiem czego to wina czy on po prostu może taki być, niestety nie pamiętam firmy bo opakowanie wrzuciłam. Czytałam też o tym że można taki liquid zagęścić gliceryną 99,5%, ale nie wiem na ile to jest to prawda i chciałabym się dowiedzieć bo tak jak mówię w smaku jest dość dobry i dobrze by było jeszcze pokorzystać z niego. Co o tym myślicie?
Awatar użytkownika
By Gabriel
#1819679
Pewnie w swoim składzie ma przewagę glikolu. Jak zagęścisz go gliceryną to spłaszczysz smak. Glikol jest odpowiedzialny za podkreślenie smaku natomiast gliceryna daje chmurkę ale smak spłaszcza. Jak robi się samemu liquid to można dać nawet więcej gliceryny ( dla chmurki ) ale wtedy dodaje się więcej aromatu. Natomiast już w kupnym liquidzie raczej nic nie zrobisz.
Awatar użytkownika
By bulit73
#1819701
Gabriel pisze:Natomiast już w kupnym liquidzie raczej nic nie zrobisz.


To zależy od liquidu. Do tych o intensywnych smakach, śmiało można dodać gliceryny. @Gabriel tu jest mowa o gotowych liquidach, czyli pewnie butelki 10ml, maks. 30ml. Ile tej gliceryny dodasz do 10ml, 1 lub 2ml?

@Julek Seba nie wiem jaki to liquid, i jakiej firmy ale niektórzy producenci oprócz mocy liquidu, zamieszczają na butelkach również stosunek PG/VG.
Awatar użytkownika
By Julek Seba
#1820003
Niestety na samej buteleczce nie ma żadnej informacji na temat składu, a smak faktycznie jest bardzo intensywny
Awatar użytkownika
By Riccardo
#1820004
Dodaj trochę gliceryny, ale nie aptecznej, bo ona jest z wodą. Smak się wcale tak bardzo nie spłaszczy.
Bąbelki wypływające z atomizera

Witam, mam problem z wypływającymi bąbelkami z ato[…]

https://i.ibb.co/B60CxKN/vape-poland[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.