EPF
By majami
#1818591
Witam, ostatnio nabyłem TFV8 Baby + Wismec Predator 228W. Problem polega na tym, że gdy założe nową grzałke to po dniu jest do wymiany ponieważ wata w grzałce " puchnie " zaczyna sie strzępić i czuć smak spalenizny. Oczywiscie na początku zalewam grzałke oraz pale na zalecanych watach. Dzieje sie to na kazdej grzalce 0.4 czy 0.6 Ohm.Czy to moze byc wina liquidu? zaznaczam ze baza 50/50 i nigdy nie mialem takich problemow. link do zdjecia --> https://zapodaj.net/8aed97ae7453e.jpg.html
By soohy
#1818648
Wata ma to do siebie że po nasączeniu lq zwiększa swoją objętość. Jeżeli nic nie kombinowałeś przy grzałce, to wata wychodząca między zwojami jest raczej wadą fabryczną. Proponuje zaopatrzyć się w grzałki z innego źródła. Poza tym nie pal bo zawsze będziesz czuł smak spalenizny :). Jeszcze jedna sprawa, jeżeli na grzałce masz oznaczenie od 40W do 80W to raczej trzymaj się blisko pierwszej wartości, przy wyższych transport może nie wyrabiać. Żeby uratować grzałkę spróbuj igłą wepchnąć watę za zwoje drutu, może coś z tego będzie. :beer:
By soohy
#1818981
Szczerze to dziwne, używałem gotowych grzałek na big baby podczas wakacji(lenistwo i nie chciało mi się nic kręcić), nie miałem żadnych problemów. Jednakże dawniej i na innych sprzętach też miałem problemy z gotowcami, chińczyki nie są mistrzami precyzji a nad jakością góruje ilość i koszty produkcji. Może zastanów się nad rta lub rdta i sam rób grzałki. Nie będę reklamował konkretnych produktów bo ustawa ale na forum wiele pozycji jest dobrze opisanych.
Co to adapter do 18650

Witam Mam zamiar zakupić iJOY'a CAPO 100W, chciałb[…]

Witam, posiadam atomizer od Smoka (Micro TFV4). Za[…]

Pomoc proszę

Witam, do atomizera geekvape blitzen wziąłem tesle[…]

Witam, mam zamiar zakupić atomizer podany w temaci[…]